89387
PlayStation3
  • tarti19
    #40695
    köszke:)
  • DanielT
    #40694
    Nem veszed észre, hogy most is te hozol szóba? Hogy annyira görcsösen próbálsz innen kiutálni, hogy nevetségessé teszed magad? Süt belőled a frusztráció, pedig meg kellene birkóznod vele... Elhiszem, hogy idegesítő, hogy gyakorlatilag kb 3-an maradtatok akik próbáltok beszólogatni nekem... lehet, hogy oka van...

    Mi lenne, ha nem szólnál hozzám? Próbáljuk ki!
  • Foxhound1980
    #40693
    Egy magyar srác már tolja az MGS4-et. :D
  • Madbaby
    #40692
    Megint jól elhúzzák a mézes madzagot előttünk, novemberig még vagy százszor, de ha nem lesz fasza, morcos leszek!
  • Foxhound1980
    #40691
    Resistence 2 infók /G365/
  • sith7
    #40690
    akkor nincs más hátra, mint előre...
  • Scotty99
    #40689
    Bizony
  • Jimanszky
    #40688
    Rohaggyá meg
  • tarti19
    #40687
    sziasztok:D holnap megérkezik a monitor és akkor lesz ne mulass este:D:D kíváncsi vagyok milyen a gt5 proluge 1080p-ben:)
  • sith7
    #40686
    ez az amire gondolok ???

    http://depo.hu/lg/l204wt
  • HUNMarcus
    #40685
    szerintem ez nem lesz jó
  • sith7
    #40684
    köszönöm a válaszokat

    sajnos nem volt leírás a monitor mellett, csak egy papír, amin le volt írva hogyan kell "installálni"
    Típusa (hátha van valakinek) : LG L204WT
  • EmThor
    #40683
    Novastrike mellett jön a Commando is ma, 10-10$ + 3$ qore + 25$ qore előfizu.... jó lesz :D
  • HUNMarcus
    #40682
    1: ha HDCP kompatibilis akkor jó lesz a monitorod, de az csak a leírásban van gondolom, nem firkálják rá a monitorra
    2: minden demo ingyenes
  • Jimanszky
    #40681
    HDCP támogatással kell,hogy bírjon a monitorod.HDMI-DVI kábel és már megy is;))
  • Scotty99
    #40680
    A Store-on vannak a demok, mind ingyenes letölthető.
    A kompatibilitást a gyártó oldalán írják, ha ott nincs, akkor keress rá google segítségével a monitorodra, és ha nem írja semmilyen leírásnál, akkor valószínűleg nem kompatibilis. A régebbi monitorok nem azok, úgy tudom.
  • sith7
    #40679
    Sziasztok

    hol tudom megnézni:
    1. hogy a monitorom kompatibilis - e (a gyártói oldalon nem írják)
    2. milyen demokat lehet letölteni ingyen

    Válaszokat előre is köszi
  • HUNMarcus
    #40678
    nem tudom nekem nem tűnt fel...biztos igazad van
  • EmThor
    #40677
    köszi, este leszedem én is.

    qore + rainbow six ha lesz usa-n veszem, majd írok.
  • EmThor
    #40676
    "Be hát. Nagymuterod se várja a nyugdíjat ebben a hónapban, üzenem neki!"

    igen, egy utolsó senkiházi feltűnési viszketegséggel.

    miért nem szólhat a topik arról ami témája és nem rólad? mért nem húzol el innen? miért van az, hogy itt vannak normális fórumozók, akik nem mennek beleszarni az xbox\wii\ akármilyen másik topikba?
  • Foxhound1980
    #40675
    Az érdekes mert nálam egyből, harc nélkül koszos a kép. Semmi köze az egészségi állapothoz.
  • HUNMarcus
    #40674
    BC másfél óra játék után:
    cod4-hez képest igen lassú az online játék, a szemetelést az okozza ha meglőnek és már nem vagy 100%-os, a helit elég nehéz kezelni de bele lehet jönni, érdekes h néhány fegyvernél a ráközelítés nem a ravaszon van, sniper fegyverrel néha mázli ha eltalálod az embert még nem érzem hova kell célozni, grafika megüti a nexgen-t de nem egy nagy eresztés, tanknál és APC-nél is vannak kisebb nehézségek az irányításban, demópálya jó nagy viszont nagyon kevés a fedezék pláne úgy, hogy kirobbantják a talajt a segged alól, ami pozitívum, hogy szinte kivétel nélkül minden épületbe be lehet menni, kicsit én is kételkedem a sikerén de a demó csak 1 pályát és játékmenetet tár elénk, a full gém biztos tartogat remek csatákat számunkra, már a videók alapján is erre leeht következtetni, ami pedig a legjobban tetszett és szerintem a legjobban kidolgozott rész a hangeffektusok, végre harctéren érzem magam
  • Foxhound1980
    #40673
    Elég korrekt lett ez a BF csak zavar szemetelés a képen, tiszta Silent Hill.
  • chilios
    #40672
    http://www.goldenshop.com.hk/AI-trad/psx3/hard/bdremote.jpg
  • sirpalee
    #40671
    Milyen bd távirányítód van?
  • chilios
    #40670
    Valaki irja le a bd taviranyito regisztralasat.mer vagy rossz a taviranyitom vagy csak hulyevagyok hozza
  • gazgoblin
    #40669
    mostmar igy marad...
  • DanielT
    #40668
    EZAZZ!!! Goblin! Meló van! :DDD
  • Smuge
    #40667
    igen ezt én is észrevettem, de ettöl függetlenül szerintem nagyon jó lett , a hamisíthatatlan bf hangulatot hozza és ez a lényeg. Erre a játékra vártam mivel cod4 kiboritoan rosz élmény volt és nem tetszett :)
  • sirpalee
    #40666
    Itt egyáltalán nem zajos a kép... Vagy legalábbis nekem nem tűnt fel :)
  • Foxhound1980
    #40665
    Pár perc múlva installálom én is.
  • Győri Devi
    #40664
    mért nem daniel may cry? :D
  • Jimanszky
    #40663
    Értem.De a faszért ilyen zajos a kép!!Nálatok is?
  • Evogordon
    #40662
    Ezért áldozott le... :D

    95% mindjárt én is kipróbálom csak én dobozon
  • gazgoblin
    #40661
  • Evogordon
    #40660
    Nem lesz PC-re
  • Jimanszky
    #40659
    Nem rossz a játék,de én többre számítottam.A rombolás tényleg elég jó,de a grafika terén húzom a számat.Bennem azt az érzést keltette a demó,mintha a GRAW folytatása lenne.Ami szintúgy nem tetszett.Lesz PC-re?Akkor már inkább ott,mint konzolon.Ha nem lesz,akkor meg túlélem:)
  • gazgoblin
    #40658


    (nem mintha hezitaltam volna :DD)
  • sirpalee
    #40657
    Rövid összefoglaló a BF:BC-ről (azoknak akik hezitálnak)

    A single player rész, igaz elég rövid a demoban, de szórakoztató. Nem a legbonyolultabb fps, kissé hagyományos, de pörgős, és a rombolást nagyon jól a botok ellen lehet fordítani. Nagyon élvezetes volt, mikor egy fedezék mögül lövöldöztek rám, másik játékban meg kellett volna kerülni, vagy nagy nehezen eltalálni, de itt elő a rakétavető és egy lövéssel elintéztem. A karakterek eléggé eltaláltak, és a single részen nem látszik annyira hogy ez egy battlefield játék.

    A multi rész adja a játék lényegét. Habár egy pálya van csak, az viszonylag nagy ahhoz képest amit megszokhattunk konzolon, 24 (vagy 22) játékossal nagyon hangulatos tud lenni. Nem éreztem gondokat az online játékkal minden simán ment, és az unlock rendszer is jól használható. Hangulatos volt, bár akárcsak a többi bf-ben elég nagy a hangsúly a tankokon, de le lehet vadászni őket egy kis csapatmunkával.

    Technikailag semmi gond sincs a játékkal, sőt megfelel a mai színvonalnak. Semmi bug, vagy nagyobb framedropba nem futottam bele, teljesen stabil volt, úgy néz ki, amire a videók alapján számíthattunk.

    Nekem átkerült a must buy kategóriába. És ne feledjük hogy a demóban összeszedett unlockokat használhatjuk a végleges verzióban is. Játékra és rombolásra fel!
  • Jimanszky
    #40656
    Ezért én nem adnék pénzt.Akkor már inkább MGS4.Be is rendelem holnap ÜK-ból