89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #47323
    Platinum játékot legjobb áron csak a Platinumshopból .

    Ez még szlogennek is elmenne :) , bár egyszer már ellőttem itt :)
  • ballor
    #47322
    Hol vetted 6900ért?
  • HAF Rigel
    #47321
    na megvan az első "igénytelen" játékom. Uncharted platinum kiadás 6900FT ért .
    Egyébként a 32.ik progim ps3ra :) :)

    Szerintem egyébként nem "igénytelen" a doboz és csak 2 sárga csík van rajta. Még a Lair akarom majd így megvenni, mert az is kimaradt anno és ennyiért jó lenne bepotolni .

    Ja és még egy kérdés a pixeljunk monster és az Eden az nem úgyan az a játék . Mert ha jól láttam az edenben már van trófea redszer is .
  • wordsworth
    #47320
    Én meg ff13-at
  • zottyantas
    #47319
    Aha köszönöm akkor jól gondoltam, mert így tapasztaltam eddig én is. Ezek szerint a 3-as régió még várat magára. Mindenesetre köszönöm mégegyszer.
  • Okami Amaterasu
    #47318
    aki esteleg UT3-mal játszim az vegyen fel:)
    PSn id.:Undefeated_HUN
  • Jimanszky
    #47317
    Sorry:)
  • dualview
    #47316
    Csak annyi a dolgod hogy legyen net a PS3-on beállítva, és elindítod a játékot. Töltés közben még mielőtt bejönne a főmenü kiírja hogy van 1.01 verzió akarsz-e frissíteni. nyomsz egy OK-t, letölti a frissítést (13 MB) installálja és beadja a főmenüt.
  • lowdog
    #47315
    egyszerre küldtünk mindketten kommentet, a tied kiütötte az enyémet és duplázódott. sgfórumhiba.
  • lowdog
    #47314
    okés kösziek, az pont jó mert főleg NTSC játékaim vannak PS2-re (ócsóbbvótúgy) :)
  • HAF Rigel
    #47313
    De mikor elinditod akkor álltalában leellenőrizi a verzió számot ( vagy néha multiba kell belépni hogy a neten keressen és updateljen ) és letölti , instalál automatikusan aztán álltalánban újra kell inditani a játékot és kész is .

    De pl a super stardustnál , azt kellet csinálni hogy letöröltem a game datatot és akkor updatelt 4.00ra.
  • Jimanszky
    #47312
    Mi a ...... küldte el 2X?Resi 5-öt már nagyon várom!!!Meg Killzone 2-t.
  • Jimanszky
    #47311
    Vedd meg!!!Nem fogod megbánni!!Szívesen segítek,ha tudok;))

    Gazgoblin:Kratoooos
  • zottyantas
    #47310
    Köszönöm! De akkor nem is installál semmit?
  • Foxhound1980
    #47309
    Van, de csak az USA PS2 játékok fognak menni.
  • gazgoblin
    #47308
  • Sipee
    #47307
    köszönöm
  • lowdog
    #47306
    kérdés:
    amerikai MGS4 pakkban lévő 80GB-os PS3-ban van még BC? jövő hét végén megyek USÁba és gondolkodom hogy veszek egyet, kb 75kHUF lenne, annyit már talán megér (nekem)
  • bertino
    #47305
    szerény véleményem szerint

    tudtommal.
  • Sipee
    #47304
    haddkérdezzek valamit kedves birkatársaimtól! : D nagyonnagyon idióta kérdés de az istenért nemjövökrá h miaz SZVSZ! xDDDD plz valaki árulja el
  • Yoda001
    #47303
    hmm, 576-ban csak 7200, és ott mindig van készleten, szóval akkor szerintem az lesz
  • HAF Rigel
    #47302
    nézd meg a platinumshopban is péntekre igérik és 6900ft az uncharted . az azért nem gyenge ár .

    Platinum shop
  • HAF Rigel
    #47301
    újra kell kezdeni , mert külömben semmit nem veszel belőle észre , régi mentéseknél nem adja oda a trófeákat .
    Ezért parázok a Ferrari Challeng trófea redszerétől , mert akkor kezdhetem újra az egészet , megnyerni a bajnokságokat unlockolni a pályákat és az autokat elég sok időm menne kárba , bár tudom a Unchartedeseknek is most kárba megy bár az csak 8-10 óra ha jól emlékszem a hosszra.
  • Yoda001
    #47300
    értem, köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek :D akkor azthiszem megveszem ezt a platinum kiadást, hamár ennyivel olcsóbb ;) kellene már 1-2 trófea is
  • Jimanszky
    #47299
    A sikercímekből csinálnak egy válogatást és azért olcsóbb!!Ezek mindig a konzol exklúzív húzócímei,ha jól mondom:)
  • HAF Rigel
    #47298
    Doboz, csomagolás, kézikönyv , meg álltalában a megjelenéstől számitott idő .

    Danielt szerint a PL kiadás az igénytelenség jele .
  • zottyantas
    #47297
    Valaki mondja már meg csinál-e valamit az uncharted, ha egyszer megkapta a trophy támogatást vagy csak játék közben veszem észre?
  • Yoda001
    #47296
    kösz a választ, viszont azt még megkérdezném, hogy pl. unchartednél a "PL" mit takar a cím végén? képen platinum van kiírva, szóval biztos az, viszont miért jóval olcsóbb? 8k a platinum 13k a sima... mi a különbség?
  • Foxhound1980
    #47295
    Mi holnap délután megyünk, a játék már készül egyébként.
  • Jimanszky
    #47294
    Egy kis off,ha megengeditek.
    Éjfél után 1 perccel nézem moziban az új Batman filmet!SZVSZ a világ egyik legjobb filmje,hatalmas alakításokkal!!Ki nézi még meg moziban?Vajon lesz e belőle játék?Igaz a filmjátékok nem szoktak a legjobbak lenni
  • predator0
    #47293

    Unatkoztam kicsit reggel, ezért kiegészítettem, ez volt az utolsó ígérem :)

  • lowdog
    #47292
    azok letoltheto skin-ek.
  • Foxhound1980
    #47291
    LBP várható előrendelési bónuszok
  • Foxhound1980
    #47290
    Civ Rev HD review /GT/
  • Foxhound1980
    #47289
    Na, voltam bannerműhely topikban, kértem az eddigi képekből egy-két bannert.
  • NEXUS6
    #47288
    Mi az ti nem alszotok?;)

    Ez már gáz!;) Lassan szólni kéne az ájentsznek, mert terjed a kergebirkakór!;D
  • Chris Lowe
    #47287
    LBP-hez lehet lesz pre-order bonusként baba.
    forrás:ps3fanboy
  • Chris Lowe
    #47286
    Határeset.
    Dedós ha azt nézzük mennyire egyszerű az irányítás meg a feladatok. Nem fogsz megizzadni. Lego star wars-t próbáltad? Abszolút ugyanaz.
    Viszont fíling a köbön, ha anno kedvelted az indy filmeket akkor tetszeni fog.
    Könnyed munka utáni rohangálós lazulás. Pláne ha ketten tudjátok nyomni.
  • Foxhound1980
    #47285
    Demo van fent USA (?) Store-on, szvsz baromi kellemes gém. Dedósnak semmiképp nem nevezném, könnyed kikapcsolódást biztosít a stuff.
  • Foxhound1980
    #47284
    Az eddigi munkákat lementettem a galériámba előzetes engedelmetekkel. Hirai-s kép ordít egy bannerért! OMFG!!! :D