89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #48816
    De a 10-et már igen!;)
  • Alien!
    #48815


    az a baj,hogy a multi részében nagyon le van butítva a graf.....pppppfffff.....
  • 0ckH4M
    #48814
    Final Fantasy 7-t sem a grafikája miatt szerettük :-)
  • predator0
    #48813
    Ehhh... Az ingyen slotot, a Konami ID-d alapján kapod meg, amivel bejelentkezel MGO-ra. Semmi köze nincs ahhoz, hogy honnan szedted a játékot :)
  • NEXUS6
    #48812
    Most mit mondjak nem estem hasra ezektől a képektől.
    Na most, mióta tudom, hogy multi az egyik, egyszer. Másodszor mióta láttam a HR videót, vagy a KZ2-t, de csak az Unchartedet is, akkor ilyen pofalemezekkel, meg környezettel mit akarnak?

    Nem rosszak, csak épp az előzőleg már évekkel ezelőtt bemutatott videókkal köszönőviszonyban sincsenek. Remélem csak valami nagyon korai verzióból vannak.
  • Skyline
    #48811
    Thx:)
  • Skyline
    #48810
    Oksa,ez volt a lényeg,csak féltem,mert MGS4 ha már használt lett volna nem adja az 1 ingyen slotot....
  • PS3Fun
    #48809
    Nem értettelek félre...
    nyugodtan vedd meg használtan mert menni fog minden zökkenőmentesen!csak majd az update ami kell onlinehez az egy kicsit lassan jön és sokszor megszakad letöltés alatt..
  • Skyline
    #48808
    Picit félreértettél,nem szériaszámra vagy cdkulcsra gondoltam mint pl Cod4 pc multi...
    Hanem MGS4-ben újonnan vettem,online kiírta hogy kapok 1 ingyen slotot a játékhoz emberkreálásra...Ebből azt szűrtem le,ha használtan vettem volna,akkor nemkaptam volna ezt a slotot csak pénzért. Ezért kérdezem hogy GT5Prologue nyugodtan megvehető használtban,vagy abban is van vmi extra amit csak 1szer lehet igénybe venni?
  • torrente
    #48807
    Eladó egy hibátlanul működő 40GB-os Ps3 dobozában, számlával, garival (április 3-án lett vásárolva és egy év gari járt rá). Használat után mindig letakartam, hogy ne porosodjon.
    Tartozékok: 1 joy, usb-kábel a kontroller tölltéséhez, tápkábel, av-kábel, komponent-kábel, SCART átalakító, kézikönyv.
    Fix ár: 75.000 Ft.
    Van még egy GTA4-em plusz 10.000 Ft-ért.
    Képeket tudok küldeni emailben. Email-címem: [email protected]
    Tel: 06-305-904-604. (rejtett számú hívást nem fogadok)
    Érden lakom.
  • predator0
    #48806
    Ilyenkor egyéb eszközökön is megszakad? Amúgy ha kábellel össze van kötve, akkor felesleges wifi-n netezni, szóval rakd át arra. A wireless kapcsolatod ugye azért le van kódolva? Saját érdekedben :)
  • Wild007
    #48805
    ááá kösziii jó volt az ötlet a WIFI az. Pedig kábelesen is össze volt kötve de akkor ezek szerint WIFIn ment a net. Zsír kössz az infót. Mostmár csak az a kérdésem hogy mért írja ki néha egy két game múlti közbe hogy megszakadt kapcsolat ruter/net miatt? Ez a WIFI miatt van akkor?
  • HUNMarcus
    #48804
    hát ha van vezeték nélküli neted akkor vagy az villog, vagy pedig dolgozik a vincsi és azért villog mint a pc-nél, szeintem
  • bubi07
    #48803
    Az a WiFi és akor villog ha használod a netet.
  • predator0
    #48802
    Ja... az akkor villog, amikor él a wireless netkapcsolat.
  • zottyantas
    #48801
    A sárga az a vinyó lesz, épp dolgozhat valamit, a kékeszöld meg zöld kéne legyen és az meg a wifi persze az csak akkor ha úgy van net rajta neked, legalábbis nálam így villognak
  • Wild007
    #48800
    boccs javítom magam KÉKes ZÖldes led
  • Wild007
    #48799
    neem nem az... lejjebb az usb, memó kártya olvasó alatt majdnem a legajján a krómcsík felett. Nekem 60 gigás van és azoknál a 4 usb port mellett jobra... ott van két led, az egyik akkor villig amikor dolgozik a ps, a másikat még soha nem vettem észre vagy csak most kapcsolt be nem tom?
  • predator0
    #48798
    A kék az, hogy van benne lemez, a sárga nem tudom mit jelent, mert nekem készenléti állapotban piros, ha be van kapcsolva, akkor zöld :D:D
  • Wild007
    #48797
    nem nagyon merem megkérdezni mert elég láma kérdés, de viszont még is érdekel. Nah szóval a ps-n elől a sárga led mellett mostmár villog egy kék led is, de idáig... nem tom... vagy nem vettem észre... vagy most kezdett el világítani??? Jöhetnek a válaszok meg a lámázások is
  • DanielT
    #48796
    Ámen! :)
  • Norbi7
    #48795
    Na végére értem a Uncharted-nek és meg kell hogy mondjam ez valami mesés volt. Ennyire eddig még csak a Resident Evil részeket élveztem és ragadott magával. Ezzel a játékkal nagyon rendben van minden. Életemben nem láttam ilyen grafikát és a vége azzal a zenével... mestermű!
    Igazatok volt, ezt nem szabad kihagyni!
  • Foxhound1980
    #48794
    Okés köszi. Ráér csak csinálj majd. Ma vittem végig épp a Fahrenheitet, megint csak agyhalál volt az élmény. Most meg egy Lost Highwayt nézek David Lychtől, depresszív nap :D
  • Super DANTE
    #48793
    Új FF XIII és FF Versus XIII képek Ez utóbbi valamivel komolyabb (darkosabb) kinézettel bír.
  • predator0
    #48792
    Úgy néz ki, hogy a Store-ról a héten letölthető lesz a Linger in Shadows.
  • EmThor
    #48791
    jah :)

    még veszek én is 1 dobozzal jövő héten. amúgy volt pár érdekes cucc platinumban (fóliás ps2 fahrenheit O_o) :)

    Fox, fotó csak este, max holnap, asse tom még mikor érek haza
  • HAF Rigel
    #48790
    Én 2db vettem a 2 db DS3mamra, egy kis reszelés kell szerintem , mert a felpattintásnál egy kicsit sorjás és zavarta a kezem . De egyébként nagyon tuti .

    Emthor szerintem a csomagolás ami sokba kerül. Ja meg az ÁFA :)
  • Foxhound1980
    #48789
    Toljál fel makró, de legalább közeli képet ha tudsz. Ma én is beakartam menni de aztán kihagytam.
  • EmThor
    #48788
    na és neked is pörög mint atom? vagy OK?
  • EmThor
    #48787
    na, megvettem Platinumban a Giotech Real Trigger kieget a ps3 kontrollerhez, van nálam most egy sixaxis, arra felraktam (alulról rárakod és a tetejét bepattintod, majd levételkor u.ez visszafele)

    hát kis darab műanyag, mi ezen 2 ropi? hát az hogy kurvajó a fogása, minden nap fogom használni és teljesen más vele a kontroller fogása, még otthon nem tudtam kipróbálni, de szerintem nagyon megéri!!
  • predator0
    #48786
    Ehhh... Yoda :)
  • ballor
    #48785
    "Do or do not! There is no try."
  • Ombika
    #48784
    Koszonom,probalom!!
  • DanielT
    #48783
    Hosszan nyomod a bekapcsológombot amíg pittyen a szokásos után is.
  • predator0
    #48782
    Kapcsold ki a gépet, majd bekapcsolás közben a bekapcsoló gombot ne engedd el addig, ameddig nem csipog (kb. 5 másodperc), utána visszaállnak a képbeállítások.
  • Ombika
    #48781
    Hogyan tudom resetelni ps3 beallitasait,mivel eddig hdmi kabellal hasznaltam most meg nincs tv-m jelenleg es scartra van kotve,de kepet nem ad ki ?! :(
  • PS3Fun
    #48780
    no para!Ez nem PC....
  • Skyline
    #48779
    Hahó!
    Van a GT5 Prologue-ban valami regisztrációs basz,új játékért ajándék,stb (Miont MGS4 online-nál ) vagy nyugodtan megvehető használtan is? Thx!
  • PS3Fun
    #48778
    és a 3 jel a lényeg....
  • predator0
    #48777
    Akkor viszont lehet, hogy nem napok kérdése :)