11
Amik jól támogatják
  • tothadam923
    #11
    Top 3 (+7) leghülyébb game controller
  • Polip82
    #10
    hol lehetne megszerezni a Sidewinder game contoller software 4.0-t?
  • I-NoVa
    #9
    Nekem is ugyanaz, gondolom USB-s. Akkor tényleg csak beállítási gond lesz.
    Feltetted a Sidewinder game contoller software 4.0-t?
    Win2K alatt is mennie kell, ha rendes directx van telepítve, és a game controller 4.0 is fent van.
  • CSOCSO
    #7
    Viper Racing nagyon jó
    Nfs5 nagyon jóóó
    Toca2 nagyon jóó
  • I-NoVa
    #6
    Jobban lehet menni, de most a játékélmény a lényeg, nem az idő...

    Az Insane nálam megy rendesen, és az LFS is jó. Esetleg a menüben elfelejtetted beállítani az FFB-t.
    Milyen kormányod van?
  • FREAK
    #5
    nálad van a gáz

    amúgy LFS-ben sokkal jobban lehet menni FFB nélkül
  • magus
    #4
    a liveforspeed nalam egyet sem rant:( csak a kozeprehuzas van, de azonkivul semmi:( insaneban sem:(
  • I-NoVa
    #3
    Nagyon nagyon ajánlom a live for speedet (Letölthető: www.liveforspeed.net ).
    Még készülőfélben van, de az FFB kezelése szinte a legjobb.
    Még egy félkész játék a racer (Szintén letölthető: www.racer.nl ). Ez nem a legjobb, de sokkal agresszívabb a kormánykezelése, mint bármi másnak. Nagyokat ránt, meg kell vele küzdeni rendesen.
    Kész full játékok:
    Screamer 4x4: Terepjárószimulátor, szintén kitűnő FFB támogatás.

    Amúgy szinte az összes autószimulátorban van támogatás kb az NFS3 óta, amiket felsoroltam, azoknak szerintem a legjobb a kezelésük.
  • CaviaR
    #2
    Tudom ajánlani az NFS sorozatot, a Swedish Touring Car Chanpionship-et, a Hard Truck-ot, Colin2-t.
    Ma már szinte minden autóversenyzésre kiélezett játék támogatja a FFB-t. Ajánlom az NFS 5-öt!
  • magus
    #1
    Milyen olyan jó játékok vannak ami fo force feedbackos tamogatasuak? mert kene vmi a kormanyomhoz...