8
Lassu a játék a hangtól
  • CSOCSO
    #8
    kéész bazzeg áttettem másik slotba az SB-t már megint az van hogy a hátsók szolnak elől és az elsők meg a centerből és a mélyből..pedig csak hangkártyát kivettem meg visszatettem..mi a fasz van ezzel????
  • CSOCSO
    #5
    Most aztán tényleg nagy full értelmetlenség van.. van egy dolby cuccom.. meg sb liveom ..eddig teljesen jol ment viszont most a két hátsó az els.. a két első meg a közép és a mélyláda..és hiába kötöm akárhogy akármelyiket akárhol akkor is ugyanolyan szar..kész..alig hiszem el...
  • CSOCSO
    #4
    honan tudom? onnan hogyha tiltoma hangkártyát akokr gyönyörűen megy a gamma.. viszotn az a baj hogy nekem is a legujabb livedrivepack vagy mi a csöcs van meg..,kb 1 honapja szedtem le
  • Borg
    #3
    Battlefieldel pont igy jártam ahogy irod.
    Eksön volt akkor beszaggatott ezerrel.

    Feltettem a 24Megás livedriverpackot XP alá, ami a legfrisebb elérhető a neten, és megoldódott. Alap XP-s driverrel nem volt kibékülve.

  • Csarli
    #2
    Miert gondolod, hogy ennek a hangkartya az oka? Milyen gep? Milyen videokartya?
  • CSOCSO
    #1
    tudtok valamit arra mondani nekem hogy mit csináljak? van egy gamezom..és ha eksön van akkor lelasul a gamez 40 ről......05-10 re!!!!!!:((( driver probléma nem lehet..volt régi most legujabba van...hja amugy ut ről van szó