59
Microsoft Rallysport Challenge
  • sumi
    #59
    Hali.Segitséget kérnék.A Microsoft Rallisport Challenge játék első és harmadik cdjét le tudtam tölteni.A második cdből hiányzik a 24.-től.Ha valaki tudna segiteni,honnét tudnám letölteni a hiányzó fájlokat dobjon egy emailt nekem.Nagyon megköszönném.
    Sumi.
  • Jacek
    #58
    ocsmanynak nem ocsmany az tuti:))a fizika az NASA szimulacio a Toca Race Vicc Driverhez kepest.
  • zaki
    #57
    én csak egy fél órát játszottam vele, de nekem nagyon bejött
  • bizkit
    #56
    Csatlakozom az előttem szólalóhoz! Kiba**tt szar ez a játék! ...és ráadásul rárakták 3CD-re! Ocsmány! Szevasztok!
  • tbundy
    #54
    fordítva jobb lenne?
    (nálam is ez van, jóval gyengébb gépen)
  • Htjet
    #53
    Szevasztok !
    Miért van az, hogy az Intró akad mint az állat, viszont a játék 800X600-ban High beállításokkal tökéletesen fut ?
    Konfig: AMD1700+XP,256MBDDR, Radeon 9000Pro
  • Anee
    #52
    Nekem Radeon7200-ason ami egy GF2 GTS szint megy full-maxxon 800*600-ban 2200+ XP-vel s fél giga rammal
  • Lammer
    #51
    Nálam HQ beállítás a radeonon meg 1.53 Ghz AMD, és frankón jáccható maxon 800*600ban

    És még szép is...
  • zaki
    #49
    baszki az 1. kép a 18#-asnál kibaszott jól néz ki.... Ez a Pc-s változatról van?
  • mohus
    #48
    majdnem...
    és valóban ha mindent maxra nyomsz hamar rájössz hogy mi az a diavetítés...(P4 1.6Ghz)

    és itt egy PC-s kép...
  • mohus
    #47
    mondjuk a 4-cd meg kb 4-5 giga kissé szíven ütött , de úgy látszik ez a módi...

    de halvány reménysugár a cd gödörből...pl az MGS2 DVD-re adódik ki...wow:)
  • mohus
    #46
    ja igen az irányítás miatt írtam, hogy katasztrofális...szóval kormánnyal azért irányítható?
  • mohus
    #45
    szerintem katasztrofális....de tényleg nincs más Rallye

    Xdobozon sokkal jobb lett, Colin3 van már?
  • Lammer
    #44
    Nekem teccik skacok...
    Mert nekem nincs jogsim(de van egy amator rallybuzis haverom aki mellett azért volt tapasztalatom, kapaszkodtam néha:) és egy igazi simben télleg kiszállok 2 komolyabb kanyar után.
    Viszont, gyakorlok,gyakorlok ezerrel, és szeretném mostmár legalább mxorítani a többi AI-t is! Ezér kérném segítségeteket aki tolja és beállítási tanácsok érdekelnének a kocsin(sajna havert nem tudom sokáig elérni)...
    Mondom én élvezem azt a gamét és a lényeg a szórakozás, moncca nekem csalódás volt az új need, ez azért 1 fokkal komolyabbnak látok...
    Köszi
  • Alexease
    #43
    Ha meg legalabb belso nezet lenne benne, akkor talan mentem volna vele par kort. De igy...
    Grafika, palya tenyleg nagyon jo, de belso nezet nelkul, tenyleg csak "doboz tologatas" - foleg ilyen "anti-szimulacioval".
    Ez az tipikus: "A jo grafikaval, mident el lehet adni!" c. mutatvany...
  • avcom
    #42
    a Blackhole Motorsporton nézz körül
  • sg27
    #41
    Van valakinek csalasa vagy mentese amivel a tobbi palyat es kocsit tudnam hasznalni anelkul, hogy vegeigmennek a szamarletran?
  • K.András
    #40
    Játszottál vele?Én sem szeretem az arcade gameket, de ez valamiért tetszik, az egy dolog hogy nincs autos játék ilyen grafikával rally témában, de szerintem el lehet vele néha körözgetni, kellenek az ilyen játékok is néha, aztán egyszer hátha a mikrosoft ilyen grafikával csinál egy komoly szimulátort, na az volna a nagyon durva!!!Az irányitás meg az ff-tényleg nem nagy durranás, de ha leveszed a kormány érzékenységét legkisebbre akkor azért vezethetö, és még élvezni is lehet.
  • sanzik
    #39
    nalam siman ment annyival a full jatek
  • Jacek
    #37
    Kb annyi koze van hozza mint parasztkacsanak az ocean atrepulesehez:DDD
    Graf , iranyitassal vannak problemek nem az hogy arcade mert attol meg lehetne jo, hanem valami kurva szar pl kezi fek na az olyan mintha egy szekere lenne.
  • sanzik
    #35
    hat szerintem is jo kis jatek ez,csak ott basszatok el mikor szimulatorokhoz akarjatok hasonlitani,mert ez nem az!
    ezt mondjuk a colin2-hoz kell hasonlitani,azt meg siman veri latvanyban,iranyitasban meg nagyabbol ugyanaz :nem sok koze van a realizmushoz
  • JHetfield
    #34
    egyezzunk ki egy arcade sim-be:) ami nem feltetlen a realizmust veszi alapul
  • Hitm@n
    #33
    Hát ja...

    De arcade szinten nagyon jó lett.Lásd: (számomra) elég sok autó,többféle versenyzési mód,szép grafika(jobb gépeken biztos:)) - igazából egy arcade autóshoz asszem nem is kell más.
  • FREAK
    #32
    persze, hogy nem csak ha már realizmusról esik szó, akkor ne merüljön fel a RC neve....
  • Hitm@n
    #31
    Nem is kéne egy lapon említeni a két játékot.
  • FREAK
    #30
    én most kezdtem bele a GPL-be, ezután csak mosolyogni tudok a MS RSC-en....
  • Hitm@n
    #29
    Uh, Screamer 2...a nagy kedvenc.Imádom,sztem az egyik legjobb autós game,bár nem éppen sim az biztos.
    Hja,én GeForce2 MX400-zal nyomom a Rallisport Challenge-t,és bár a táj részletessége tökre le van véve,a kocsik külseje nagyon jól néz ki.Nekem tetszik,mert afféle "könnyed száguldozós játék",de semmiképpen sem nevezném szimulátornak.Amúgy fölösleges ócsárolni,aki simet akar,annak ott a Live for Speed vagy a szintén Dice-os Rally Masters vagy a(z) Stcc2.
    Ja,van jogsim, és sajnos pár napja alkalmam volt megtapasztalni,milyen mikor valaki alatt TOTÁLKÁROSra törik a saját kocsija... nem éppen felemelő érzés,elhihetitek. Na mindegy,most nem erről van szó,hanem:az arcade az arcade,a sim az sim.Van aki ezt szereti,van aki azt.Ezért fölösleges anyázni a másikat...

    Boldog karácsonyt minden autóőrültnek! + a többinek is!!!!! :)))
  • Mayday
    #28
    Azert nem kellene igy egymas torkanak esni! Attol, hogy nem tetszik, meg lehetnel kulturalt! Egyebkent nekem is nagyon bejon, pedig csak Ati Radeon 8500-as kartyan jatszom. Teccik, akar elethu, akar nem. Ezt nem tudom megitelni, mert hasonlokeppen meg nem szaguldoztam eloben, nem tudom, 150-200-nal hogy reagal a kocsi kanyarodaskor mondjuk homokon vagy jegen. Pedig van jogsim! :)
    Na mind1, Kellemes Karacsonyt Netktek!!!
  • gergou
    #26
    Ennalam maxon van minden effekt, es nem szaggat...egyebkent meg szaro a siramodra kocsog egyel sok pulykat most karacsonykor, es kesz na pa, en leptem inni enni, miegymas
  • JHetfield
    #24
    szimulacios szempontbol szerintem meg mindig a Screamer 2 viszi a palmat meg a rally-s valtozata... nem egy mai darab, de imho a colin2 hozzakepest sehol nincs:]
  • gergou
    #21
    Te seggluk, pcn ugyanigy nez ki! Te lama barom!
  • gergou
    #19
    Ejnye geci, ez nagyon jol nez ki
  • gergou
    #18





  • gergou
    #17
    Te geci, miert ultima a neved, csak nem szereted a sorozatot?

    Egyebkent meg nem vagyok simulator fan, de az elobb a kedvetekert lenyomtam egy versenyt a rallis. ch.ben, es visszajatszasnal feleztem a lejatszasi idot(magyarul lassitottam a lamerek kedveert), es vegigneztem, hogy viselkedik a jarmu...

    Eredmeny: Sajnalni tudom azokat, akiknek ez nem tetszik, kanyarbaerve beletaposok a fekbe, azonnal gyonoru pixel shadderelt kereknyomok jelennek meg a gumik utan, szorodik a kavics, szall a por, majd rafutok a buckara, es szepet dob a jarmuvomon, majd talajterek, a kerekek ismet belevagjak magukat a porba, es elkezd gyorsulni a jarmu...
    Ocsike, ha ez nem tetszik nekem, akkor semmi sem... Ja de egyvalamit azer illik tudni:

    Geforce 2, mx, mx200, mx400, geforce 4mx 420..460, Ezeket a kartyakat felejtsetek el! Nem kezelnek pixel shaddert, es a fent emlitett game oltari fosul nez ki rajtuk.

    Geforce 3 ti 200,ti 500, geforce 4 ti 4200...4600,
    Yikes, ezeken mar uber a latvany, es en imadom a gamet, ha nektek nemtetszik, akkor is! Te ultima nevezetu kocsog meg: Ne mocskold be Richard Garriot muvet a mocskos beszolasaiddal!
    Egyebkent BOLDOG Karacsonyt mindenkinek
  • gergou
    #15
    Van jogsim, es vezettem eleget, de azt nekem senki ne magyarazza meg, hogy a colin 2nek uber fizikaja van... Mer az, hogy 200 al fek nelkul vegig lehet szaladni a 2 meter szuk utakon, mondom fek nelkul!, az asztan abszolut nem realis...

    De ha ennyire fosnak tartjatok a fizikajat, akkor en azt elfogadom, csak irjatok szepen le ide az erveket... ennyi, ja es inkabb zabaljatok beiglit,es igyatok Jim Bimet
  • FREAK
    #14
    "es a realizmust nezve.... sztem tokeletes, ahogy megcsuszok a porban, es rafutok egy meretes buckara, a kocsi ugy viselkedik mint a valosagban"


    1. Szerintem te még életedben nem vezettél
    2. Szerintem te még életedben nem játszottál komoly szimulátorral, mint pl: Grand Prix Legends, Nascar 2002, Screamer 4x4, Live For Speed vagy akár Rally Masters, STCC2.

    Próbáld ki ezeket, utána garantálom, hogy az életben többet nem indítod el ezt gyenge konzolátiratot...........
  • gergou
    #11
    Vezeteselmeny full, es az en kezemre full raall az iranyitas BILLENTYUZETTEL( nem kormannyal), es a realizmust nezve.... sztem tokeletes, ahogy megcsuszok a porban, es rafutok egy meretes buckara, a kocsi ugy viselkedik mint a valosagban... persze geforce 3 alatt szarul nezki, ez teny, de felette tokeletes! Na meg ha a nfs hp 2 hoz hasonlitom... hat... rongya veri mint a szart.....

    Az iranyitas arcade, de tokeletes, ennekem full bejott mindennel egyutt....
  • FREAK
    #10
    képzeld, semmi baj a gépemmel, de ez egy arcade hulladék fos, a valósághoz semmi köze, vezetésélmény nulla, FFB gagyi

    mitől lenne jó?
  • gergou
    #9
    Most nyomtam vele megint, es ez idaig a legjobb autos gamma a rally trophyval egyutt....

    Ha szar a geped, a jatek meg lehet jo, es ez a game KURVAJO `pont`

  • UNREG
    #8
    ebben legalább egyetértünk :))) hiába a szépség, ha rohad a belső...