16
Hogyan masoljunk jogvedett szoftvereket?
  • akyyy
    #16
    keresek valakit aki fel tudna "törni" egy mp3-at, hogy a gépen is tudjam hallgatni.

    Ezt egy mp3-as csengőhangkét töltöttem le egy mobilos oldalról, amobilon lejátsza, viszont a gépen semmivel sem sikerült:S

    valai help
  • ZsirosKenyer
    #15
    thx all , majd megprobalom
  • zakika
    #14
    problad megirni ujra vagy ha mar nincs meg, probald leszedni Clone CDvel es utana az imaget kinyitni cool edit proban, elmenteni mint wav. ezt a wavot beteszed a neroba es feldarabolod...

    mas nem jut eszembe
  • Cormoran
    #13
    asszem wma-s file lehet ilyen...
  • ZsirosKenyer
    #12
    szeva!
    a minap kulonos dologgal talalkoztam..irtam faternak egy cd-t egy halom regi szammal amiket netrol szedtem..erre beszolt h a kocsiban a cd-player-en akad par szam..felhoztam h csekkeljem gepen es tenyleg+ itt meg ki is irta h jogvedett a CD!
    ez elegge meglepett hisz nem cd-t masoltam hanem mp3-akbol irtam meg..tovabba magamnak anno szinten egettem jopar audio cd-t de egyikkel sem volt iylesmi gond...arrol mar hallottam es lattam is oylat h dvd csinalt ilyet de cd-rol nem..

    vmelyik szamban lehetett a hiba? vagy a programmal amivel irtam(eleg regen volt...easy cd creator 5)
  • Mauro
    #11
    cdgrab
  • Mauro
    #10
    cdgrab
  • Mauro
    #9
    cdgrab
  • Pubi1972
    #8
    Honnan tudom letolteni?
  • TomBond
    #7
    Haszálj Alcohol 120%, vagy CloneCD
  • Pubi1972
    #6
    Na leci leci leci! Valaki!
  • JHetfield
    #5
    hmm hmm... mit ertesz azalatt, hogy jogvedett szoftverek masolasa?:]
  • Pubi1972
    #4
    Win98
  • lck
    #3
    És melyik alatt tucc???
  • Pubi1972
    #2
    Nem tudok sajnos XP alatt masolni jogvedett szoftvereket, hogyan tudnam ezt kikapcsolni?
  • K.András
    #1
    ZZzzZZzzZZzz