5
Win98SE vs. Seagate Barracuda 60G
  • Orgi
    #5
    A 98se indítólemezén lévő fdisk.comra gondoltam. A ME-jé már lehet, hogy felismeri, de a 98é nem fogja jól. De legegyszerűbb, ha berakod a vinyót egy működő mellé és Partition Magiccal csinálod...
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    Nekem a 80Gigás IBM-et simán fölismerte a ME nem kellett vele semmit szarozni...
  • Orgi
    #3
    Ez egy érdekes probléma:) Nem tudok ilyesmi win hibáról, mert a 2 hetes 80as Barimon is 98se van és semmi gond nem volt vele. Kivéve ami minden 80asnál, hogy a hülye fdisk nem ismeri fel, csak 10 gigásnak. Csinálsz vele egy 10 gigás (vagy amennyit lát, 12 gigát) primary partíciót rá, utána megformázod. A format lassú lesz, mivel az már látja és ha végez már korrektül látja mind a 60 gigát. Utána meg felrakod a wint...
  • boss
    #1
    A kov. a problemam.

    a Win98Se-m nem latja a Seagate Barracuda 60G winchesteremet. Az alaplapom egy ASUS P2B-F ami felismeri. Szoval valami Win hibara gondolok. Ha jol tudom a win98 60G tudja kezelni a winyokat, tehat ezt meg kene tudnia. Ja es a DEVICE Manager-ben a Disk drives alatt ketto bejegyzes van: Generic ide disk type 46. Szoval nagyon nem ertem mi a gond.