28
Audigy 2 - milyen ?
  • GyaxyBoy
    #28
    Sziasztok!


    Érdeklődnék, kinek van Audigy1 es karija és Vistat esetleg Sevent használ és mükszik az 5.1 hangfal rendszere rajta!
    Nekem nem akarja csak test nél működtetni a SW-t + Centert és a Reareket! :(

    XP alatt a gyári CDn telepített Surround mixerrel simán aktiválni tudom, de ide nem engedi, hogy azt feltegyem! :(

    Nagyon fontos lenne!

    Privit is küldhettek! :) Az jobb lenne!


    Köszi
  • Magnum PI
    #27
    Nem tudja valaki hogy Vista alatt fel lehet-e rakni a kártyához tartozó programokat? ( Audigy 2 ZS )
  • KáZé
    #26
    akinek AUDIGY2 Zs hangkártyája van és használja a DIGITAL OUT kimenetét pls írjon nekem privátot!
  • DDE
    #25
    Lehet.
    Ezek a linkek azoknak jók, akik 'elvesztették' a lemezeket. :)
  • izb
    #24
    lehet már nem aktuális.....
  • DDE
    #23
    Hali!

    Akinek driver CD gondja problémája lenne itt talál pár típushoz megoldást.
  • Mr Manson
    #22
    Tapasztalatok? Megéri az árát?
    Mi most a legfrisebb driver?
  • Breki33
    #21
    na az EX volt a másik
    a 18 ezres meg mint kideritettem nem 2-es tulajdonképpen azt hiszem 1834 a száma és mindenben leverte a másik kettot

    amugy az OEM Audigy 2 is 15.500 FT most
  • Breki33
    #19
    nemerrőlvanszó csak mérési eredményeket nehéz lenne itt publikálni

    az a lényeg hogy a "drágának" elég elkeseritő a zajszintje
  • Breki33
    #17
    szerintem meg korrekt kis teszt érdemes elolvasni én pl tudom melyik fajtat szabad megvenni 18 koruliért és miert nem a sokkal drágábbat.

    Könnyű úgy szidni valamit ha nemis olvastuk......
  • B@dsector
    #15
    Nekem az Audigy 2 Platinum van amit egy jóideig nem fogok lecserélni mert szép a hangzása stb...
    a régi Audigy Player-hez képest tényleg ég és föld a külömbség.Persze jó hangszoró kell hozzá
    mint pl.Cambridge Soundworks 550THX 5.1 500W
    aminek énis boldog tulajdonsa vagyok.
    Kezdetben voltak driver problémái de ezek már csak egyre jobbak kezdenek lenni.
  • Breki33
    #13
    jolvanimi azért mert nem tudsz rola attol meg van

    nemcsak platinum van
    kicsit olvass utánna

    Mind a három fajtát tesztelték és részletes leírás van róla.

    Árban is nagy az eltérés.

    Szerintem, ha hallgattál volna..........
  • Imremagdi
    #12
    ez így nemigaz ! mind a 3. fajat ugyan az, a különbség aztért van mert néha 1-2 gyengében sikerül ! platium és platinum között is van különbség !!!
  • Breki33
    #11
    Na álljunk csak meg

    háromféle Audigy 2 van tudtommal

    A legdrágább szerencsére nem a legjobb, ebből kivételesen érdemesebb az olcsóbbat venni.

    A 3.-nak viszont nagyon nagy az alapzajszinje is attól óvakodjatok.

    Részletesebb info a Chip tesztjében olvasható a kártyákról
  • Anee
    #5
    Ilyen Win2000/XP driverproblémák vannak vele-mint a sima audigynél, vagy azok megszűntek?
    Most 15 nettóért lehet megérné beruházni egybe...
    Vagy mi mást tudnátok ajánlani hasonló áron....Sima audigy nem mert majd ugyanennyi...
  • vg
    #4
    Szerintem semmivel sem jobban, viszont tudja a 6.1 dekodolast, amit a normal audigy nem tud. Eddig egy ilyen film van a Gyuruk ura extra verzio, na az kir vele.
  • Tumor
    #3
    hmmm, na az már valami. És azt nem tudod, hogy a Dolby Digital-t jobb minőségben dekódolja-e ?
  • vg
    #2
    Jobb mint a sima Audidy. Nekem mar lassan ket honapja megvan, volt elotte sima Audigy-m is, es komolyabb hangfalaknal lehet hallani mennyivel jobb. A kis vacak hangfalakhoz viszont telejesen felesleges penzkidobas egy Audigy2...
  • Tumor
    #1
    A helyzet az, hogy van egy sima Live!-om és nemrég vettem egy új hangfalszettet, amihez jobb lenne valami újjabb, jobb minőségű kártya. A kérdésem az lenne, hogy megéri-e megvenni a Auigy 2-öt, vagy elég a sima Audigy is. A 24/96 Khz-es felvételt nem használnám ki, a DVD-audiót sem, tehát ami mellette szólna, hogy THX minősítésű(a hangfalaim is), és hogy újjabb EAX-os effektekkel bővült. Ami végül tehát döntő, hogy hangminőségben jobb-e és hogy jobb minőségben dekódolja-e a DolbyDigital-t mint az Audigy1. Az ára ügye meg pont 2x annyi, tehát csak azért nem akarok 2x annyit kiadni, hogy elmondhassam, hogy nekem ilyenem is van.... A segítséget előre is kössz.