80
Playstation 2
  • gabe paul logan
    #80
    Hello!

    szeretném megkérdezni hogy valaki nem tudja hol lehet venni X-portot vagy maxdrive ot, ps2es mentést akarok a szgépre felvinni, és többnek kell lennie mint 1400 mbyte,ha van mennyi lehet???(Pro evolution soccer6nak akarom módosítani az opció fájlát)
  • NormalisEmber
    #79
    függetlenül attól hogy eredeti vagy másolt játékról van szó.
  • NormalisEmber
    #78
    Valaki próbálta már ezt? :
    Xploder HDTV Player

    Állítólag ezzel felkonvertálhatod a játékokat 720p/1080i-re. Viszont ahol eddig olvastam róla, ott sokan panaszkodnak hogy nem működik igazán a dolog.
  • nod32
    #77
    Heló nemtudja valaki h Szentesen hol lehetne ps2-t (slim) chippeltetni?
  • gematta
    #76
    köcce
    esetleg ez a Max Drive os dolog müxik
    ez ps2 höz való
  • dinomano
    #75
    Valamikor lattam itt a forumon egy Pendrive kompatibilitasi listat PS2-vel kapcsolatban... Valoszinü, h. a pendrive-od nem szerepel ezen a listan, ezert nem is fog müködni... :-|
  • gematta
    #74
    hy
    próbáltam az ar max nevű progival
    pendrival de a ps2 nem ismeri fel a
    pendrivot
    mit lehet tenni ijenkor?
  • Mikilaci
    #73
    Helló !

    Tudnátok valamilyen ps2-t ajánlatni max 40-50ért ? Chip mit jelent a gépnek pár szóval ?

    Köszi

    Laci
  • gematta
    #72
    akkor kipróbálom
    köcce a segitséget!!!
  • grande2006
    #71
    az jó
  • gematta
    #70
    ezt találtam:AR Max Evo (869) + HDL Kit (To Inject AR Max into games for HDLoader use)
  • gematta
    #69
    tudsz e segiteni a progit hol lehet leszedni?
  • gematta
    #68
    köcce
    !!!
  • grande2006
    #67
    hali!kell hozzá egy USB pendrive,és az AR max progi!
  • gematta
    #66
    hy
    hogy lehet mentéseket leszedni a sony kariról
    mert mentéseket szeretném tárolni pc én
  • siilver
    #65
    Sziasztok! Rachet&Clankkal kapcsolatos segítség kéne! A Gemlik base pályán megakadtam, honnan tudom kilőni a 3ik zölden világító tornyot? Ha tudtok segíteni, írjatok mailt a [email protected]! Köszönöm!!!!
  • gematta
    #64
    gondolom pesten azért olcsobb mint vidéken
    szer megéri megvenni
  • gematta
    #63
    hy
    én most vettem 50ért full ntscés chipel
    és maga a tökély mindent visz még 10ből 9 ps1t is
    schp 750004 a tipusa
  • silverwings
    #62
    Sziasztok!
    Most akarok venni egy playstation 2 slimet!
    Hamár most veszem, mikor kijön lassan a ps3, akkor már a legjobbat szeretném, mind a gépből mind a chipből!
    www.golemzkonzol.hu-n találtam 43ért garis,kichippeltet, de nekem ez gyanúsan kevés!
    Melyik most a legjobb chip és melyik soroatszámú ps2 slim a legujjabb!?
    Segitségeteket előre is köszi!
  • gematta
    #61
    Hi mentéseket akarom leszedni a sony kártyámról mivel oldható meg hogy felrakjam pcre,
    ??
  • tyler82
    #60
    Ugyanez a problémám. Nézd meg a PS2 DVD írás hogyan? topikot!!
  • öregharcsa
    #59
    csak holnap a Cora üzletben PS2 gép 29.999ft-ért....most ment a reklám a tívíben...

    lehet szaladni akinek még nincsen...
  • NormalisEmber
    #58
    Senki se tudja hogy a ps1 kimentéseket elfogadja e az xport szoftverje?
  • NormalisEmber
    #57
    Ha valakinek volt vagy van datel x-port-ja : az megoldható hogy a ps1 mentést a ps2-es memóriakártyára másoljam át az x-port segítségével? (amit aztán a gépben átrakom majd a ps1-es memóriakártyára).

    Köszi!
  • dinomano
    #56
    érdekes, ugyanis PS1-en is felajanlja a mentest lemezcsere utan; pl. FINAL FANTASY-knal...
  • NormalisEmber
    #55
    Remélem nem baj hogy felhoztam egy ilyen régi topikot, de nem tudtam hogy melyikbe férne be amivel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Arról lenne szó, hogy elkezdtem játszani a ps1-es lunar silver star story-val és amikor bekéri a 2-es cd-t, a ps2 egyszerűen nem hajlandó beolvasni(másolt cd-ről van szó). Ps2-es 2dvd-s rpg-knél ugye lemezváltásnál felajánla a mentést, itt viszont sajnos nem.

    Tud valaki valamilyen megoldást? Gondolkoztam azon is hogy veszek egy olyan kütyüt, amivel a pc-t össze tudom kötni a memóriakártyával(valami dex drive-nak hívják ha jól emlékszem), de nem tudom hogy árulnak még ilyet vagy sem.
  • BLooDclOWn
    #54
    thx a segítséget Cenobite
  • cenobite
    #53
    Kérdezd meg Cheapboy-t, ő jó áron tud cuccos. Nézz át a "Pc-s játékoknak leáldozott", vagy "PS3..." topicba, ott megtalálod és meg tudod nézni az emilcímét.
  • BLooDclOWn
    #52
    Hi All.
    Megtaláltam ezt a fórumot, gondoltam belámázok már én is, nehogy legyen 1 nyugodt napotok, amikor senkinek a hülyeségeivel nem kell foglalkoznotok. :) Szóval venni akarok konzolt, tudom azt is , hogy PS2 lesz, viszont az áráról fogalmam sincs, csak kb-ra de az meg szarra sem elég, szóval szeretnék képben lenni. Segítenétek?
    Thx
  • Adi
    #51
    Még vmi vki írt már ki ps2 Divx filmet?? Mert én probáltam ps2 media playerel de sikertelenül nem indul el a videó!!
  • dashed_
    #50
    :) kosz
  • dashed_
    #48
    koszi.. es hol van helyileg ez a Konzol studio??
    esetleg nincs valami webcimuk?
  • dashed_
    #45
    mondjatok mar 1-2 boltot ahol csinalnak ilyet[chip].. Ha lehet valahol Budapesten.. 576ban csinalnak?Camponaban nem az mar kiderult..
    holnap viszem csak meg nemtom hova.. :(
  • dashed_
    #44
    koszi..mondjuk azert ez eleg huzos ar :((
    igy olvassa az ujrairhato cdket is vagy csak az irott cdket?? mondjuk nem olyan fontos de jol jonne..
    576ban csinalnak ilyet nem tudjatok? foleg a Campona beli bolt erdekelne..
  • magyar ember 2
    #41
    200ert mar egesz finom chipset adnak a kozertben. :)
  • magyar ember 2
    #38
    Hatha azon kevesbe laccik hogy milyen tre'?
  • Laza
    #37
    ja, lattal egy kepet, es mar kiokositott vagy?!.. :D

    javasolnak par videot megnezes celjabol...
  • Gábor
    #34
    Igazat...igazság...
  • magyar ember 2
    #33
    Ja. En kimondom az igazat.
  • UNREG
    #32
    a titan és messiah már boot nélkül viszi a backupot.
    beszerezni? szinte minden konzolos boltban.