40
  • Mihail
    #40
    már egyre több egészségügyi probléma adódik a pc-k és más szközök elektronikai sugárzásától. a legújabb kutatások már bebizonyították, h a légzéssel nem csak levegő henam energia kvantumok is bejutnak a szervezetünkbe, melyeket a szervek vesznek fel. minden szerv más frekvencián használja az energiakvantumokat vagy is a chi-t(vagy ki-t, vagy bioenergiát), és könnyen felboríthatja testünk energiaháztartását az otthonainkban egyre jobban elterjedő elektronikus eszközök, amely egyensúlyvesztés fáradtsághoz, gyengeséghez, és betegségekhez vezethet. ezt természetesen rendkívül sok módon lehet ellensúlyozni, de legjobb lenne a probléma okát megszüntetni.
  • Gabesz amd64
    #39
    Monitorhoz közel ne hajoljatok az gáz!
  • zeus
    #38
    Bixtosan vannak mellékhatásai :)

    Sztem ez olyan, mint ha öööö rákos vagyok. igen. mert a sok cigi.... éééén nem cigiztem soha ...

    azért az informatikusok minimum 10%-a bixtos rákos lenne. de nem az.

    lentebb... billentyűzet sugárzik??? LOL mi?

    LOL topik ez
  • Eithor
    #37
    Az egyik ismerősőm, aki mellesleg "elég" sokat játszott stb... az fostőmlő hullámbádog PC-ken, most rákos áttétei vannak. 27 éves.

    Az elektroszmog és a nagy frekvenciák igenis komoly élettani hatásokat válthatnak ki sajnos...
  • Gabest
    #34
    Figyu: TheZsenyka-nak szar a tv-je, nekem a gépben lévő tunert sem zavarja a körülötte lévő gép.
  • SoDI---
    #33
    Ez nagyon jó, az én gépem házán a jobb hűtés miatt egyáltalán nincs rajta a fedlap. Plussz egy méterre alszom minden éjjel a bekapcsolt géptől.

    Ezek szerint én nagyon hamar el fogok rákosodni, mint az a csávó a Féktelenül 2-ben, akinek piócákkal kellett fürdenie, miután csomó ideig tervezgette számítógéppel azt a hajót, ahol a balhét csinálta? :-)

    A francba. Na mindegy, úgy is meg kell halni valamiben :-)
  • Lion
    #29
    kérdezzék meg a názát :o)) ők már tudják... hogyb és mit
  • vax
    #27
    Tipikus amit nem lát az nincsen. Szerintem a baktériumokkal és a virusokkal is igy van.:)
  • awender
    #24
    Vállalom a kockázatot.
  • Tumor
    #23
    ...őőő nekem meg van egy 10Hz-es ZX81-em, ami úgy sugároz, hogy már elment a fél látásom, mostanában meg már zavarja a Magyar ATV adásait; a Geigermüller mérő meg megállás nélkül kerreg.... ki is kapcsoltam, zavart a hangja....

    há' kb ilyen szinten vagyunk dikkk !
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    Én már 2 éve szinte ház nélkül használom a gépemet! De még semmi jeléltnem tapasztaltam a sugárzásnak!
  • tomcs
    #14
    "A York EMS Services apróságai egyelőre nem tartoznak az otthoni játékszerek körébe, 6200 (CGE01), illetve 7800 (CGE02) dolláros áruk miatt aligha kerülnek a karácsonyfa alá."

    es mi szuksegem lenne ra? :]] megyek mingya sirni mert nem lesz toronydarum vagy ipari robotom de meg egy nyamvadt ciklotronom se...

    amugy elgondolkoztato a dolog, ha plexiablakot csinalok a gepre akkor szomszedba nem lesz tv? :]
  • tomcs
    #13
    "A York EMS Services apróságai egyelőre nem tartoznak az otthoni játékszerek körébe, 6200 (CGE01), illetve 7800 (CGE02) dolláros áruk miatt aligha kerülnek a karácsonyfa alá."

    es mi szuksegem lenne ra? :]] megyek mingya sirni mert nem lesz toronydarum vagy ipari robotom de meg egy nyamvadt ciklotronom se...

    amugy elgondolkoztato a dolog, ha plexiablakot csinalok a gepre akkor szomszedba nem lesz tv? :]
  • szasza_1
    #10
    Nekem van egy nagyon régi 486-om meg benne egy trident 9400-as videókártya. A videókártya annyira sugároz benne, hogy nem lehet a közelébe más hardvert rakni. Mellé tettem az IO kártyát, és sosem boot-olt be a win, meg mindig elvesztek az adatok. Egy VESA slot-ot kihagyva meg tökéletesen müködik. (A hangkártyát meg nem is lehet vele egy házba rakni, mert ciripel tőle :))))
  • TheZsenyka
    #5
    Nem újdonság... nekem 2.4GHz-s p4-em van, és ha bekapcsolom, szarabb a vétel a TV-men, keresztbe csíkossá válik (antennával fogom a TV-t).
  • Retry
    #4
    Nekem pl a 600@950-es Duronom mellett nincs westeles terero (a regi csak 900-as telokon), ha be van kapcsolva a gep es le van veve az oldala, ugyhogy mar ilyen "kis" frekvenciaknal is letezik ez a problema.
  • Csudri #1
    Na ez az! Ha leveszem a ház tetejét akkor mi van??? Nem kellene inkább olyan belső eszközöket gyártani amelyek le vannak árnyékolva?!