13557
  • I.C.ram
    #383
    4 Erőmű kell a város ellátásához! :/ Csak az energia 1600 dolcsi! 13000 a profit és kb. 13500 a költség! :(
  • I.C.ram
    #382
    Hehe nekem is pont ez!!! 45000-es város, és a csőd szélén vagyok! :/ Kurva nehéz, sokkal nehezebb, mint a többi Sim City.

    Agriculture-t fejlesztettem, és már van Agrároiacom, Vidéki "vidámpark"om és Country Club+Golf pályám! :D
  • Tumor
    #380
    Bakker hogy a fenébe lehet az adón kívül profitot csinálni ??? Elegem van, mindent csinálok rendben, minden visszavéve és lassan fejlesztek mindent. De fejlesztéshez pénz kell, az csak adóból jön, amihez meg sok ember kell, de sok ember csak akkor jön, ha fejlesztem tovább a dolgokat. Így végül ez egy ördögi kör, aminek a vége az, hogy habár nő a bevétel, de kiadás viszont egyre nagyobb.... :((((( grrr.
  • Sephi
    #377
    Jah nekem deviance van es semmi pathcet nem raktam ra (lasd fix) es nekem remekul megy.
  • [HUN]PAStheLoD
    #376
    hehe én tdk dwievre írtam és simán megy setup... crack... (a crack legyen "simcity 4.exe" és a másik 8 megást (az eredeti exet) tedd a kukába!) aztán 3szorra elindult :) ea games challanges everything .. stb. És széen megy a game !
  • savafan
    #372
    Köszi a segítséget. Úgy néz ki, hogy megy.
  • CSOCSO
    #370
    hát ez kész ez apc esküszöm direktbe szar... szopat...végre megvan sims...mondjuk annyira nem tetszik, és alig is értek hozzá..de erre hirtelen kilép a geci a gamezbol..és baszik szolni hogy te fáj a hajam vagy valami..semmi
  • Cat #369
    én se tudok rájönni a water wingsre, vki avasson be pls :)
  • Cat #368
    nekem is ez volt
    a cracknak hibás a neve a cdn, és át kell nevezni a program files/maxis stb. /apps könyvtárban lévő .exe nevére és megy jól
  • Cat #367
    szerintem bénáztok
    elolvastam a forumot, csomoan beirtátok hogy "hu, de nagyon nehéz stb."
    én most délelott kezdtem el, és 4 óra alatt már 20ezres városom van, bevételem 6500 kiadásom 4500, fasza vasuthálozat megy körbe, mindenhol vizvezeték, nagykórház, sima + középiskola, két rendőrség + börtön stb.

    pedig paráztam hogy nehéz lesz :o
  • Frank99
    #366
    ja
    hol lehetne elérni a full addont?
    hátja az alcohol, gamejack, daemon tools segít a gondon :-)
  • aiguo
    #365
    Itt: #296
  • I.C.ram
    #364
    de hol van ez a 2mb-s addon?
  • savafan
    #362
    Roger!

    A 350-es beírásra nincs véletlenül valami ötleted? Nyomhatnám a progit estig, erre nem akar elindulni.
    Segítsetek!!!!
    Előre is köszi!
  • aiguo
    #360
    De a "2 megast" legalabb lehet telepiteni,igaz csak 'AirForceBase' van....
  • aiguo
    #358
    Ja. Valami nagy kavarodas van itt;-)
  • Frank99
    #356
    Hát, nem tudom ki hogy van vele, de az isonews-on azatat írgyák, hogy xx/28 az addon.
    ez nem 2MB-ot szokott jelenteni...
  • aiguo
    #353
    Nem. A Gimpsrus fele SimCity 4 cd.2 meg az addon alitolag ugyanaz!? De nem biztos nforce-on olvastam!!!
  • CSOCSO
    #352
    nah legalább a simset megszereztem
  • savafan
    #350
    És miért csinálja indításnál egy fekete, két fehér csíkot? Utána két hibaüzenet. Ezzel mit lehet kezdeni?
  • aiguo
    #349
    Irtam hogy a forumon olvastam....ok ossze hasonlitottak a ket Cd-t (a SC4CD2+ a bonus cd) es ugyan az! ??? en mar nem ertem ezt;-(
  • aiguo
    #348
    Patch csak a cd.2 javitja! kulonben a patch nelkul is jo
  • CSOCSO
    #346
    mit frissitsek? nem a gamez nem indul hanem a telepítés-.... és agemzt nem szedem le ujra...
  • aiguo
    #345
    feltettem erre az ftp-re: #296
  • magus
    #344
    patch?

    szerencsere nekem megy. esetleg frissits mindenbol drivert...
  • I.C.ram
    #343
    Javaslom elöbb a Daemon Tools-t, mert akkor megkímélad magad a CD-vásárlástól. :)
  • I.C.ram
    #342
    Akkor letöltöd újra.
  • CSOCSO
    #341
    Platinum ra írtam de MINDEGY HISZEN BINnél is ezt csinálja a daemon.. meg se mozdul a gamez ott sem..de az alkalmazások között ott van..és semmi
  • savafan
    #340
    Nekem is ezt produkálja. Sikerült azóta elindítanod rendesen? Nekem sincs ötletem mi az okosság. Ha valakinek van infója legyen olyan rendes és vésse ide.
    THX
  • bebaszov [ZSIR]
    #338
    köszi szépen, megpróbálom. perpillanat csak tdk van itthon, holnap beruházok párra az általad említettekből
  • I.C.ram
    #337
    Vagy pedig töltsétek le a Daemon Tools nevű progit, mert akkor ki sem kell írni, csak emulálni.
  • aiguo
    #336
    Az nforce foruman olvastam a bonus cdrol:
    "it's no nuke at all
    the transportation CD is exactly same as cd2 excluding there is a addon patch on it.
    the addon is only 2 mb and they mix it with cd2 as to release only one cd."
  • Frank99
    #335
    a legolcsóbb, 80 perces Philipsel ilyen sosem történik...
  • I.C.ram
    #334
    Philips, Fujifilm, Verbatim ezek tuti jók lesznek!
  • I.C.ram
    #333
    Az a világ legrosszab írható CD-je! Csomó játéknál ez volt nekem, hogy olyanra írtam, és csak pörgöt, de semmi sem történt, de valamelyik meg teljesen jól ment. Ha rámhallgattok, akkor kiírjátok egy másfajta CD-re.
  • bebaszov [ZSIR]
    #332
    részemről el
  • I.C.ram
    #331
    Van egy tippem, hogy TDK D-view-re írtad! Eltaláltam?
  • bebaszov [ZSIR]
    #329
    nekem detto ugyanez, pörgeti, kurvul, aztán amikor megunom és lőném le, veszem ki a cd-t és se szó, se duma, kékhalál.
    namost ilyenkor mi a pék van
  • CSOCSO
    #328
    király bazzeg azonse indul..sőőőt a 98 at le is lötte
  • CSOCSO
    #327
    meglesem öcsém gépén..ott win98 van