14
G4mx440
  • kuno
    #14
    pacsee...
    Lacika: nekem nem akar menni a hűtőventillátor :( nem tudom mi a gond :(

    a másik, nekem is a fenn emlitett kártyám van, msot vettem egy új 1,5 méteres S-videos kábelt hozzá, mert a gyárit elhagytam, a kártya drivere nincs fenn, anélkül meg ne mtudom kivinni a videó jelét, mi? :(
  • Mikilaci
    #13
    valalki?
  • Mikilaci
    #12
    Helló !

    Gf mx 440-t használhatom hűtőventillátor nélkül ?

    Laci
  • Laza
    #11
    na, mar megneztem, es a TVtool nem supportalja a GF4MX kartyakon levo NV17-es chipet...

    tud valaki olyan programrol, amelyk tamogatja?
  • Laza
    #10
    Szia mindenki...

    Nekem egy GF4 MX420-asom van...

    A problemam az, hogy az Nvidia driverrel ki tudom kotni TVre TVouton keresztul a kepet,

    de mikor elinditom a TVtool 6.8-at, ezt irja ki:


    kene mukodnie, nem?

    vagy ha valaki tud esetleg mas megoldast arra, hogy a TV kimeneten 16:9-ben hozzam ki a kepet, az is szivesen fogadnam...
    (mert pl a DivX filmek tobbsege 16:9-es, es egy ilyen TVn ez meg gazosabb, a kepernyo kozepen megy a film egy csikban...)
  • Ramore
    #9
    A TvTool nem megy G4mx440-nel?

    Ez komoly?
  • Wanted
    #7
    Anon: a gép a tv-től kb. 8 méterre van.
    csak a 10m-es svideo és audio kábellel van összedugva. az svideo gyári, az audio barkács.
    A TvTool nem megy G4mx440-nel.
    Help!
  • Wanted
    #5
    :(((
  • Wanted
    #3
    Help!
  • Wanted
    #2
    A másik problem: a TV-hez jackdugón keresztül vezettem el a hangot. (Abit SL6 alaplapra integrált hangk.)
    Ha a gépen kb. 30%-nál magasabbra veszem a hangerőt, a filmek lejátszása alatt, a hangosabb részeknél sávokban beremeg a kép. Ha halkabbra veszem és a TV-t hangosítom fel (maxra), akkor a zene+ a háttérzaj elnyomja a szinkront. Ha a sz.gépen veszem fel a hangot, akkor tökéletes lenne, csak a kép válik kicsit zavarossá.
    Help!
    Üdv.:
    Tibor
  • Wanted
    #1
    Hi!
    Ha valaki tudna megoldást a köv. problémákra írjon. Összekötöttem a fenti kártyát a TV-mel. (Svideo kábel) A TV képen, kb. 6cm-enként egy halvány sárga csík látható. Távolról nézve nem zavaró, csak közelebbről.
    Főleg a win alap zöld háttere előtt látszik igazán. A filmek sötét tónusai elnyomják.
    Kártyát már cseréltem: semmi. Az eredeti hozzá adott kábellel+a 10m-es újjal is u.a. a helyzet.