68
...
  • anton56
    #68
    Sziasztok!

    Ha érdekel valakit megírtam a Mosaic Creator magyarítását, valamint egy magyar nyelvű részletes ismertetőt.
    http://anton.extra.hu címen elérhető
  • 2XP
    #67
    Felnyomhatnád vhova. Kb. mekkora?
  • TomBond
    #65
    Aki olvasta a Magyar PC Magazint az már tudja hogy van egy másik program is. A neve: Mosaic Creator.
    Az újságban a 26. oldalon van szó rólla és a CD mellékleten is rajta van: \sac\graph\mc25.zip
  • Bilux
    #64
    10 mega?
    Eh bakker a Bilux könyvtárba nyomd fel és nevezd át Bilux-ra és lerántom...
  • Blasta
    #63
    Láttam hogy lerántottad! Na örülök, hogy sikerált!
    DC-zni nem szoktam, majd eccer...
  • Manta
    #62
    Lejött, kurvajó, köszi
  • Manta
    #61
    Most megvan. 1.5k-val ripszropsz átszívom...
    DC-t szoksz használni?
  • Blasta
    #60
    10 Mega!
    De meg kell lennie, mert a gépem jelen pillanatban is online, szal keress rá!
    Próbáld meg Arcsoft-néven, meg Photo Montage néven is, és ha előszörre nincs találat, akkor search more vagy valami ilyesmi, mert OTT KELL LENNIE, ÉN MEGOSZTOTTAM!!!! :-DDDD
  • Bunyós Pityu
    #59
    Mekkora egyébként?
  • Bunyós Pityu
    #58
    Vágom bazzeg, csak félreolvastam, avyg valami hasonló történhetett. Egyébként kazán se találom...
  • Blasta
    #57
    Sőt! Most látom, hogy én még nem szedtem ki a shared files könyvtáramból és már nyúlja le valami csóka tőlem!
    Szal ha most felrakjátok a Kazaa-t akkor tuti megtaláljátok a gépemen a progit!
  • Blasta
    #56
    Milyen linket adjak meg, te nagyész????
    Tudod mi az a Kazaa?????

    www.kazaa.com

    Letöltöd, felrakod, beirod a keresőbe, hogy Photo Montage és kiad egy helyet ahonnan lehúzhatod! Én nem tudom felrakni sehova, az SG-ről meg törlik ezeket a cuccokat gyorsan.

    Ha lene link, már beraktam volna!
  • Bunyós Pityu
    #55
    Ááá, fáradt vagyok!
  • Bunyós Pityu
    #54
    Miért fáj neked megadni egy linket?
  • Bilux
    #53
    Esetleg nemraknád fel a supergamezra..?!
    Naa naaa LéééciLéééciLéééciLéééciLéééci
  • Blasta
    #52
    Azt nem!
    Csak annyit, hogy Kazza-ról szedtem!
    Tegnap is kerestem, de ma találtam csak meg.
  • Bunyós Pityu
    #51
    Tudsz egy URL-t adni?
  • Blasta
    #50
    NA.
    A progit kipróbáltam, ISTENI!!!
    Télleg irtó fasza, egyszerü kezelőfelület, de mégis sokfajta beállítási lehetőség (legalábbis erre a célra elég)
    Majd linkelek be képeket!
  • Blasta
    #48
    Egyébbként marha zsír a kép!!!!
  • Blasta
    #47
    Beza!
    Ezt simán a progi csinálja!
    A jóhír pedig, hogy 15k-val mászik lefele!!!!!!!!!!
    Szal ahogy lejön betesztelem és írom a fejleményeket (or rakom be a készült képet :-DDD)
  • Bilux
    #46
    Hátha ezt is program csináta behidalok...
    kinagyítottam a képet és a sok kicsi kép is kép nem kamu...
  • Bilux
    #45
    nah lesz itt még kép!
  • Blasta
    #44
    Na.
    Kiderült, hogy VAN ILYEN PROGRAM!!!!
    Lecsekkoltam a site-ját is, és télleg lehet ilyet csinálni vele.
    Ja, az Arcsoft csinálja és Photo Montage a neve!

    Innentől kezdve a kérdésem a következő:
    KI TUD SEGÍTENI A BESZERZÉSÉBEN??????


    Kösszencs!
  • Blasta
    #43
    Oksa!
    És a NEM FREAK-eset? Arról nincs infód????
    #2-es H.sz.
  • hen-tes
    #42
    ilyen "freak"-es képet 100% hogy progival csinálnak , eccer találtam egy ilyet és tök egyszerű
    kiválasztottad a képet meg a betüt vagy karaktert és megcsinálta pillanatok alatt..
  • Blasta
    #41
    :-)))
    Ari vagy!

    Amúgy én is épp ma gondoltam rá, hogy megpróbálkozom a GameStar fórumán, hátha!
    Na mindegy, kösz, hogy fáradtál vele!!!!
    Én is kerestem a Philips reklámot, de nem találtam HTTP oldalakon!
    Az a gond, hogy max olyan reklámok szoktak letölthetőek lenni, amik poénosak, így nagy népszerüségnek örvendenek!
  • Blasta
    #39
    Hát szerintem akkora részletességgel mint az első képen van, jó egynapi meló ezt megcsinálni kézzel!
  • Bruce Lee
    #38
    bocsi hogy beleszólok, de ami itt van kép - http://www.alvilag.hu/sg/index.html - az nem kép. illetve nem hagyományos értelemben vett jpg vagy gif, hanem szines betűk :)

    És nem kézzel csináltam, hanem volt egy honlap régebben ahol kb 5 sec alatt lehetett ilyet csinálni, sajnos már nem él :(
    kicsit durva is lett volna ha kézzel kell végigcsinálnom az egészet.

    a másik téma meg az első kép: szerintem nem olyan nehéz ez kézzel sem. fogsz egy kisképet, photoshop-ban beteszed mintának, kitöltöd vele a lapot, fölé kerül a fej egy új layeren aztán játszol kicsit a layereffektettel (pl. overlay vagy mi ilyesmi lehet) aztán kész is.
  • Blasta
    #37
    Hát nem igazán rémlik!:-DDDDDDDDD
  • Blasta
    #35
    MAAAAXTOOOOOOR!!!!!
    Hova tüntél?????
  • Blasta
    #34
    Szal melyik reklámról van szó???
  • Blasta
    #33
    Nemtudom a házimozi reklám klippjét, de ha elmeséled, utánanézek tuti....
  • Blasta
    #31
    Még nem sikerült utánanézned????
  • Blasta
    #30
    Deén nem olyat akarok amit a Freak linkelt be, hanem ami a #2-es hozzászól.-ban van, csak rosz a link...
    de meglehet nézni...
  • Mike
    #29
    ok, akkor majd megpróbálom megtudni neked
  • DeMo
    #28
    Photoshop plugin nélkül is meg lehet.
    Fogod a képed. Rámaszkolod a szöveget, és a betűkben a szineket egyesíted, hogy egy betűben, csak a domináns szín maradjon meg. Ezután lesz egy képed, ami úgy néz ki, mint ahogy azt Freak belinkelte, csak kép formátumban.
    Ezután fogsz egy programot, olyasmit, mint amit a szkennerekhez adnak szövegfelismerésre. Csak egy kicsit komolyabbat, amelyik a szöveg szineit is képes felismerni. És ezzel a programmal szövegsíted a képed.
  • Blasta
    #27
    Nemrosz 5let, csak sajna nem olyan frankó az Angolom ilyen téren és fosok, hogy nagyon beégnék a sok profi között....
    (Bár a képet belinkelni, meg egy "please help to create a picture like this" talán még telik :-))))
  • Mike at home
    #26
    Kerj segitseget a Macromedia, Metacreation, illtve a az Adobe oldalain. Tuti vannak forumok
  • Blasta
    #25
    Apám, rohatthálás lennék, márcsak azért is, mert nekem is megvan majdnem az összes GameStar...
    Szal ha a nevét megmondod (meg esetleg a lapszámot) akkor máris kívánhacc tőlem egyet!!!!!
  • Blasta
    #23
    Namár ketten is aszonták, hogy talán photoshop megoldás...
    Látok némi reményt!!!!
    Segííííccsetek könyörgöm!!!!