20
  • hugi_0
    #20
    Uff Uff kialt a nema indian !!!
  • Vízipók
    #19
    Teljesítményfelvétel helyett a felvett (nem leadott) teljesítmény kifejezés lenne a helyénvaló, de :

    1. Ez hosszabb
    2. A halászlé helyett is hallevest mondjak?

    Uff, én szóltam.
  • JHetfield
    #17
    Haegemonia kozbe felment 51fokra:] sux
  • JHetfield
    #16
    most 45(alaplap)/47(cpu)...igaz megy mellette egy egy 48k/s letoltes:]
  • JHetfield
    #15
    nopersze Athlon XP 2000+ -rol van szo:]
  • JHetfield
    #14
    engem az erdekelne, hogy mivel lett merve ez a teszt mert, hogy sisandra prog szerint a cpu 48fokos az alaplap meg 46fok (nyitott haz) a huto pediglen GlacialTech Igloo 2400 Pro...
  • Laalee
    #11
    ezt eleg rosszul gondolod... a felhasznalok joreszenek semmikedve hutovel bogaraszni, megveszi a szamar megfelelot es hasznalja.
    az a par ember aki hajlando ventit cserelgetni, es hasonlo dolgokat csianlni, ugyis utana tud nezni hogy mit mivel erdemes parositani.
  • 3P
    #9
    Topic off

    A villamos-teljesitmeny jele: P a mertekegysege Watt, tehat a teljesitmenz a kovekeyo kepp irhato fel:
    Egyenaramu korben:
    P = U * I [W]
    Valtakozo aramu korben:
    P = U * I * cos fi [w] (hasznos teljesitmenz)
    Q = U * I * sin fi [VAr] (meddo teljesitmeny)
    S = U * I [VA] (latszolagos teljesitmeny)

    A W az a villamos munka jele, memertekegysefge a Watt-secundum, azaz [Ws], vagy Joule [J].
    W = teljesitmeny * ido, azaz W = P * t

    Fizika ora stop, Topic on :)
  • 3P
    #8
    En nem a teszt milyensegere akarok kitarni, hanem a teszt targyara.

    Nekem egy Igloo 2320-as ventim van. Maximalisan elegedett vagyok vele.
    1. Nincs semmi hangja
    2. Elfogadhato a hutesi teljesitmenye.
    Nekem egy XP 1600+ -om van, es netezes kozban (jelenleg is) 39-40°C a proci homerseklete, filmnezes kozban sem szokott 43°C fole menni, mivel nyar utan vettem, igy nyari adatokrol nem tudok nyilatkozni, de nem lehet tul veszes.
    Elotte ugyanezt a procit egy rezbodas CoolInk 111 (nem a JumboJET hangu 111+) hutom volt. Az hangosabb volt (36 dba) es ennek ellenere rosszabul hutott. Amikor ez 43°C-t adott, akkor a CoolInk 111 csupan 47-48°C-ra volt csak kepes.
    Ven meg egy nagy elonye az Igloo 2320-as ventinek (nalam pont emiatt lett a befuto), nagyon konnyu le es felrakni, nem kell hozza csavarhuzo, csak az ujjaid, ez meg jobb esetben ugyis keznel van :).

    A gyarto 2600+ -ig ajanlja ezt a ventit, hat arra nem vennek merget, hogy egy 35-38°C homersekletu nyari napon egy nagyobb gameparitin is jol birna a 2600+ altal termelt ho elszallitasat, de az enyemet egesz biztosan elvinne rohogve, es mindezt hangtalanul. Csendes gep rulez!!!!!
  • J@no
    #6
    W=U*I
    teljesítmény=feszültség*áramerősség
  • Devla
    #4
    Miert, megis milyen lenne? Ha nem vertek at fizikaoran, akkor a teljesitmeny adott ido alatt vegzett munka. Hogy lehet ezt felvenni? Szvsz felvenni max aramot lehet, es hot leadni. Ha baromsagot mondtam javitsatok ki.
  • Devla
    #1
    Es megis mi az a "teljesítményfelvétel" ?