20
Vélemények a játékról
  • RUDKO
    #20
    sziasztok! végigjátszotta valaki? elakadtam ott ahol a kutya van. mit kell csinálni? tudja valaki?
  • Sephi
    #19
    Ize amikor van egy olyan szoba hogy ket or van benne ott mit kell csinalni mert folyton elkapnak. Jah es a legelejen van pont amikor a dardas szobabol kimegyek
  • gergou
    #18
    Tedd azt, hogy futyulsz egyet valamelyik bill.el, majd az or hata moge alsz, aki bejon, es kifutsz...
  • RUDKO
    #17
    szia ha rájöttél hogy kell kimenni légyszi ird meg köszi
  • Sephi
    #16
    En is most toltom remelem nem hiaba :)
  • RUDKO
    #15
    sziasztok ha már megvettem játszanék vele de már a cellábol se tudok kijönni. mit kell csinálni? az irányitás ténleg gáz
  • M.A.D.
    #13
    az a volt aszar, hogy nem lehetett menteni. a nézet váltása jópont. első, és harmadik. ennyi.
    3. részig jutottam. tiszta konzol. :(
  • a.carkey
    #11
    Az átvezető animok miatt esetleg megtartom, majd előszedem uborkaszezonban.
  • Mayday
    #10
    Sztem annyira nem gaz az iranyitas, azert, mert mas, mint amit megszoktunk. Az egeret mondjuk el kell felejteni, de a jatek maga sztem nagyon jo, meger egy probat.
  • a.carkey
    #9
    Olyan, mint a Commandos, de 3d-ben. Ez még jól is hangozhatna, de az irányítását úgy elb......, mint a Shadow of Zorronak. Kiba..... playstation átiratok ... Az MGSen kívül túl sok nem sikerült jól ...
  • Jacky
    #8
    Most toltom, meg nem tudok rola mit mondani, de azert remelem, nem lesz olyan rossz pld. az iranyitas miatt.
    En elozetes kepeken ugy lattam mintha egy kis Thief feeling-je lenne, nem?
    Azert is toltom le, mert a Thief 1-2. nekem nagyon bejott anno :)))
  • Frank
    #7
    Mi ez az Inquisition?
    Egy par szot irjatok mar rola legyszi.
  • scynetyc
    #6
    arrol ne is beszéljek,hogy ajtón keresztül lehet verekedni. hmmmmmmm.
  • scynetyc
    #5
    Ment a levesbe ! A jó qrva annyja fog szenvedni ilyen irányitással.
  • scynetyc
    #4
    Tetszene a játék ,ha lehetne egérrel irányitani, de igy nem az én stilusom. Lehet, hogy én vagyok debil,de 2002-ben már illő lenne nem ilyen szar irányitást alkalmazni. Ez a magánvéleményem. Ettől függetlenül lehet jó ,maga a játék annak ,aki szereti igy irányitani a karakterét.10 percet szánok még rá én is aztán megy a levesbe.
  • fucko
    #3
    En 10 percig birtam vele jatszani aztan f8.
  • Mayday
    #2
    Nah, en elkezdtem, szerintem jo kis gamma. Kicsit Monte Cristo grofja feeling jon le belole, igy az elejen.
  • Mayday
    #1
    Hi All,

    Mar nehany napja megjelent a jatek, de meg nem lattam neki topicot. Aki mar letoltotte, jatszotta, mi a velemenye rola?