86
http://www.centralnet.hu/patics/teszt/3d/dimenzio.html csekk !! marha jó képek !!!!
  • Met
    #86
    Ferenciek tere, Párizsi udvar, hologram bolt
  • jefferson83
    #85
    Papírboltokban érdemes körülnézni talán ott lesz. Én egy újság mellékleteként jutottam hozzá, úgyhogy szerencsém volt mert nem kellett vadásznom rá. Újságárusoknál is nézelődhetsz.
  • Gerzson
    #84
    hol lehet 3d szemüveget kapni? esetleg valami gabonapehelyhez nem adják jelenleg?
  • jefferson83
    #83
    Az első 3D-s képem, bár még nem az igazi :)

  • MetaMórfózis
    #82
    Próbáld ki, nézz rá vele egy számológép kijelzőjére, ami folyadék kristályos és forgasd a fejed. Illetve az nem is kell, mert ha polarizátor van benne akkor az egyik szemednél alapbol se szabadna látnod:)) De nem ertek a 3ds szemuvegekhez amugy, csak van egy olyan lapkam ami polarizalja a fenyt es a monitorom nem latom benne, csak ha bizonyos szogbe van.
  • I.C.ram
    #81
    nekem van ASUS elektromos, amit VGa kártyára kell kötni, de két perc alatt megfájdul a szemem :P
  • ujedith
    #80
    Sziasztok!
    Az lenne a kerdesem,hogy Polarized 3d-s szemuveggel (olyan szemuveg, aminek mindket oldala zoldes szinu) lehet-e LCD monitoron Anaglyph (3d-s kepeket) nezni?
    Valaszotokat elore is Koszonom!
    Ujedith
  • Takimate
    #79
    nekem is ez a problémám....
  • ReTeK
    #78
    nem tudja valaki hol lehet ezekhez a képekhez való piros-kék szemüveget szerezni ? rendelni netröl hmm ?
    sajnos a régi szemüvegem nem találom :-(
  • orkenyid
    #77
    Itt vannak még jó képek:





    És 2 mozgó is!:

  • kojotomi
    #76
    itt egy jó 3D-s kép:
  • CSOCSO
    #75
    ezen gondolkozom..

    katt
  • CSOCSO
    #74
    cool!!!
    en is tegnap kezdtem el foglalkozni a dologgal...

    itt keresgeljetek!!! baromi jo kepek vannak..
  • nemcsakfeel
    #73
    nah sazl. nem tudom hova tűnt az a topik ahová piros - kék szemüveges háromdés képeket linkeltem be még anno..
    de itt van egy, nem is olyan rossz:
  • Chappy
    #72
    faszák!
  • see.aakogh
    #71
    Naggyon barók! Szép kocsi!
  • hen-tes
    #69
    hehe :)
  • K.András
    #68
    Benyomta mert egy kis hülyegyerek...
  • hen-tes
    #67
    WHÁHÁÁ :DDDDD
    mindenhova benyomtad :))
  • RelakSfromhome
    #65
    Miben segíthetek? :)))
  • hen-tes
    #64
    istenem... :)))
  • see.aakogh
    #63
    Egyébként szép :)
  • K.András
    #62
    Nem sorry, nem kötekedni jöttem ide, csak aszitem sima képekröl van szo és azért nyomtam bele amit...
  • RelakS
    #61
    Nyissak 1 Térhatású képek topicot?
  • K.András
    #60
    Figy, én ezzel foglalkozom.Ne akard megmagyarázni hogy ez nem 3d-s kép.Mert kezd vicces lenni a dolog...
  • I.C.ram
    #59
    Csak a köztudatban van 3d-snek elnevezve. Hidd el, hogy az csak 3d-vel csiált program.
  • K.András
    #58
    Egy 3d-s modellezö szoftverrel, vajon nem 3d-s képet lehet csinálni???(nyugodj meg ez 3d-s)
    Egyébként #56-ban hozzászolonak igaza van, egyszerüen rosszul van megfogalmazva a topic cime, ugyanis amit beraktam az 3d-s kép méghozzá nagyon profin elkészitve..
  • I.C.ram
    #57
    Ez max 3d-vel szerkesztett kép, de nem 3d-s.
  • see.aakogh
    #56
    Hát akkor egy Autós hátteret is berakhatnék, mert az is 3D-s.. Rosszul van megfogalmazva a téma..
  • K.András
    #55
    Ha majd tudod mi az a háromdé, akkor majd tárgyalhatunk :)
  • K.András
    #54
    Hehe szerinted ez milyen kép ha nem 3d-s???Hu de nagyon lámák vagytok bazz....
  • hen-tes
    #53
    hehe :DD
  • RelakSfromhome
    #52
    Eztetet rakozsgazsd be a címben is említett háromdés képként, és akkor tárgyalhatunk :)
  • hen-tes
    #51
    háde akkó se ez a téma , ehiszem anyád is megcsinálja, de ojat csinálj ami a cimbe van
  • K.András
    #50
    Ez szerintem egy semilyen kép, ilyet még az anyám is tud ha leültettem a gép elé...

    Na ilyet már nem tudd!!!
  • hen-tes
    #49
    és ez hogy jön ide ??
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    5 perce szedtem le ezt a képet az egyik oldalról!
  • see.aakogh
    #45
  • RelakSfromhome
    #44
    :)
  • hen-tes
    #43
    mellyikkel csináltad ?