5
Segítség kellene (Celeron 800-as upgrade)
  • ljerk
    #5
    Koszonom a segitseget! Barrett -nek: atlagban heti egyszer tomoritek valami filmet amit a tv-bol veszek fel, es virtualdub-os filtereket hasznalok ami miatt
    a ketmenetes tomorites ideje akar a film hosszanak
    a 14-szereset is elerheti. Namost azt hallottam valahol harangozni, hogy a nem Celeron-os Intel procik azert az ilyen szamolasi teljesitmenyben a hasonlo orajelu celeronok-hoz kepest nagysagrenddel gyorsabbak, tehat az lenne a kerdesem, hogy kb.
    hany szazalekkal gyorsulna a gepem szamolasi teljesitmenye Celeron 800 - Pentium III 1000-as cserenel.

    Meddig lehet biztonsaggal huzni egy Pentium 1000-est ? Azert kerdem mert a 800-as Celeronomat csak 840-ig tudtam, efelett leesett az AGP ketszeresre.

    Udv: Ljerk
  • barret
    #2
    mire használod a gépet? a geforce 2-t maxra kihajtja szerintem a procid.minimális lesz a grafikai gyorsulás.
  • ljerk
    #1
    Sziasztok !

    Celeron 800, Asus CUSL2-C (Coppermine-os), Asus V7700 Deluxe (Geforce 2) -es gepemet szeretnem kicsit felturbozni alaplap (es igy memoria,haz,tap) valtas nelkul. Az a kerdesem, hogy erdemes-e Pentium III 1000 -est beraknom (ez meg mindig draga egy kicsit 26000+AFA), vagy eleg egy Coppermine-os 1100-as Celeron (11000+AFA) is.
    A gepen Heroes4, UT2003 es neha videotomorites
    fut Win98 es esetleg majd WinXP alatt.

    Udv: Ljerk