54
Távirányítós autók és repülők
  • Garga Pitic #54


    Részletek, képek, még videó
  • pajti
    #53
    Üdv
    Ha valakit esetleg érdekel egy keveset használt elektromos autó (HPI Sprint 2 RTR 1:10) menetkészen:), adóval, akkuval 4600mAh Nosram, 2 kasznival stb.. ár alatt 28E. FT
    kép1
    kép2
  • Blasta
    #52
    Vki esetleg eltudja magyarazni, hogy mi a kulonbseg a 3-4-6 csatornas helcsik kozott?
    Addig vagom, hogy 3 csatorna: elore-hatra-jobbra-balra-fel-le
    A 4 csatornas heli gondolom oldaliranyu mozgasra is kepes, ugye?
    De a 6 csatornas miben tud tobbet?
  • bardocz
    #51
    Sima elektromos autóba lehet rakni brushless motort?
    Nagyon tervezem, hogy majd kéne egyet venni, egy himoto lenne, 1/10-es, 4wd, vennék rá driftgumit, aztán mehetne a móka az udvaron.
  • Blasta
    #50
    Azaz :)
  • skate00
    #49
    nemértem hogy ez miért nem fért volna el az RC topicban.
  • Laaccoo
    #48
    :) szobahelikopter?
  • Blasta
    #47
    Én igen, az Airwolfomat várom éppen :)
  • Laaccoo
    #46
    Él még valaki ? :D
  • NeverMind8
    #45
    Sziasztok!
    Nyertem egy távirányítású autót (itt: http://www.peugeot200.hu/).
    PEUGEOT 908 HDI FAP 1:18 27MHz.
    Azt szeretném kérdezni,h szerintetek mennyit ér? Még ki se bontottam és szeretném eladni,de nem vagyok otthon ebben a témában egyáltalán.(Esetleg ha érdekel vkit megegyezhetünk, kérésre képet is tudok küldeni.)
  • Blasta
    #44
    Nincs kocsim, helikopterem van/volt és most újat szeretnék :)
  • Laaccoo
    #43
    milyen kocsid van ?
  • Laaccoo
    #42
    akk beszélgessünk 2en :D
  • Blasta
    #41
    Nekem favban van, de nem nagy az érdeklődés úgy látom :)
  • Laaccoo
    #40
    valaki még nézi a topikot ?
  • Blasta
    #39
    Senki semmit harmaccor?
  • Blasta
    #38
    Sziasztok!
    Él még ez a topik?

    Gondoltam nyitok egyet csak RC helikoptereknek, de előbb megpróbálom itt.

    Szóval egy ilyet tervezek most venni, csak játékból. Volt már egy, de az nagyon gagyi volt, vissza is vittem.
    A Syma elég komolynak tűnik a témában, ezért választottam ezt a márkát (és persze Airwolf-ot szeretnék mindenképpen).

    Persze láttam, hogy nem sokkal drágábban kapni az egyel nagyob verzióját, ami jobb lenne, de azzal egyetlen bajom az, hogy nem lehet lakáson kívül tölteni, amig a kicsit lehet a távirányítóról.

    A kérdésem az lenne, hogy van-e bármi módja annak, hogy különösebben nagy trükközés vagy bármi egyéb árán tölteni tudjam a nagyobb verziót házon kívül?

  • lottus
    #37
    igazad van
  • akos512
    #36
    Szerintetek hogy jönnék ki olcsóbban,ha magam építenék egy autót boltban vásárolt alkatrészekből,vagy ha megvenném készen az autót?
  • sovatalevi
    #35
    en is csinalok egyet mikor vakaciot kapok.porsche alapra.
  • pajti
    #34

    Új projectem :) holnap fúrom a lyukakat ;)
    Aztán lehet matricázni, de ezen még gondolkodom...
  • Kovács Erix
    #33
    Valaki linkeljem már be létszi egy olyan oldalt ahonén tudok venni egy távirányitos kamiont meg egy csuklos markolot középen csuklost
    Itt vannak vidik roluk ja és a kamion nyerges vagy bilencses legyen elöre is köszönöm a válaszokat
    Markolo
    http://www.youtube.com/watch?v=IUDIKMUpD7A&feature=related
    Kamion
    http://www.youtube.com/watch?v=gBecB6jN4rM&NR=1

    http://www.youtube.com/watch?v=OPJgsrSPVi4&feature=related
  • Tsaba01
    #32
    hello. Olyan kérdésem van, hogy kinek van Tamiya kamionja, mert kellene 1-2 tanács, és segítség. Nekem egy Tamiya Scania R470 em van.

    Köszi, hello.
  • Shep
    #31
    Remélem kapok egy kis segítséget. Sose foglalkoztam ilyen távirányítható kütyükkel, de most a kezembe került egy pár autó, gondoltam bohóckodok velük egy kicsit. A kérdésem a következő lenne, a gép hátulján van egy adapter csatlakozó, amire az van írva, hogy ez bizony nem elem töltésre való, de akkor mire?
  • Saloom
    #30
    sziasztok! most vettem egy kyosho helit, nagyon jo kis cucc :) egyszerü, olcso, vicces, jopofa :) bár kicsit törékenynek tünik, nagon kell rá vigyázni :). a márkárol egyébként van valakinek tapasztalata? konkrétan robbanos offroad (rally) auto érdekelne lehet :))
  • wanted06
    #29
    bmw x5 elektromotors-ba mien motoral lehet böviteni fajta kéne?
  • wanted06
    #28
    helloztok! Azt szeretném meg kérdezni hogy ,hogy lehet fejleszteni vagy iesmi egy BMW X5-ös rc-t?
  • pajti
    #27
    Offroad?, Onroad?, Elektromos?, Nitros? :)
    Robbanósat akkor vegyél ha nincs a pálya közelében lakótelep...
    Mit érdemes?: hpi,kyosho,tamiya, stb...
  • vafeN
    #26
    Hellosztok, valaki tudna segíteni? Venni akarok egy jó kis távirányítós autot csak nem tudom hogy mien fajtát érdemes venni, meg mien árba érdemes. Előre is köszönöm a segítséget ha tudd valaki
  • pajti
    #25
    Sokmindent nem tudsz rajta csinálni. Ha komolyabban érdekel(ne) akkor hpi,tamiya,kyosho azokat már lehet tuningolni:)
  • senti140
    #24
    na látom kicsit halott a fórum, de azért megpróbálkozom. nekem egy NIKKO által gyártott nissan Skyline gtr-em van. szeretném szétkapni a difiművet, mert túl erősen vagy gyengén differál (lényeg, hogy az egyik kerék mindig elpörög jobban mint a másik) csak az a gondom hogy nemtudom hogyan lehet szétoperálni a hátsó tengelyt! hogy a túróba lehet leoperálni a kerekeket???? nemakarom feszegetni az egészet. videó nincs erről, sehol semmit nem találtam arra, hogy mi a trükkje a keréklevételnek. mer anélkül nem férek hozzá a difihez.
  • mbesze
    #23
    Szia AntiCamper!

    Valszeg az lehet a baj hogy nem érintkezik rendesen!
    Próbáld meg újraforrasztani!

  • AntiCamper
    #22
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni???? Szétszedtem a távirányítós automat, és kiszakadt egy vezeték a panelról (a távirányító vezetéke), és azt már tudom hogy hova való, visszaforrasztottam, de ha bekapcsolom, akkor 2-3 másodpecig megy, utána megáll, ki kapcsolon-> belapcsolom és megint 2-3 másodpecig megy. Mért csinálja ezt tudja Valaki???

    Létszívs segítsetek!!!
  • szabensz
    #21
    van valakinek egy benzines távirányítós autója és eladja? az a lényeg terepjáró legyen
  • Nuki
    #20
    vannak még errefelé távirányítós autóval rendelkező egyének?
  • DJviolin
    #19
    Felhők alatt... topik :))
  • CSOCSO
    #18
    1/5 os?
  • hegebege
    #17
    ha valakinek van benzines autója és el akarná adni akkor érdekelne
  • CSOCSO
    #16
    ja.. amugy meg valami.. a helyetekbe valami buggy-t vennek.. vagy valami monster terepjarot!!
    szeria auto az jo meg aranyos.. de egy komolyabb monsterral sokkal tobbet lehet hulyulni..es tobbfele terepen
  • kbx
    #15
    Ezek az elektromosok 30-50 ropi körül vannak!