38
Shadow of destiny
  • Szabi #38
    Na, elkészült már?

    Régóta várom már a magyarítást de sehol semmi infó. :-/
  • Evin
    #37
    Pedig jársz az MP-re, és nem nézed a listát?!?
  • via_mala
    #36
    Nocsak! Te készíted?
    Anno nekem is nagyon tetszett, lehet, hogy újra elő kellene venni.
  • Evin
    #35
    kb 2hónapon belül kész hozzá a magyarítás.
    Én azt sem tudtam, hogy van benne ilyen. A beállításoknál csak alap dolgokat lehet beállítani, ilyet nem láttam ott.
  • gergou
    #34
    milyen kar, h ati kartyakon a special effektek, es fokus nem bekapcsolhato...:( most ujra elovettem a gamet, mert nagyon jatszanek vele, de miert nem lehet bekapcsolni? valaki tud erre megoldast?
  • via_mala
    #33
    Elég régen nyomtam végig, de úgy emléxem, a középkorig kell visszamenni, és ott lesz az ellenméreg, talán pont az alkimista házában :).
    Egyébként a játékot tényleg csak a sztori miatt érdemes végignyomni (kb 4 nap alatt megvolt), mert a grafika az igen szerény, zenére nem is emléxem, effektek elvétve ha vannak, a szinkronhangok rendben vannak. Az irányítás viszont idegölő (konzol betegség). További idegtépés, hogy midnig lefut az időgép használatakor az a legnagyobb jóindulattal is csak bénának nevezhető átvezető animáció, amit sajnos nem lehet átugrani.

    Egy kérdés még: ti tudtatok valamit kezdeni a jelenben azzal a kofferes macával a főtéren meg a város túlfelén dekkoló pasijával. Magyarul: sikerült nekik valahogy elmagyarázni, hogy hol találják meg egymást? Befolyásolt bármit is?
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Atyaég, hát azt pont nem hoztam volna, de te sem vagy látod túl tájékozott :-))) Mind1, PC-n úgyis felesleges azokra várni...
  • Sephi
    #31
    Jo igaz kicsit bonyorult mert ugy elekadtam. Most eppen megmergeztek... es fogalmam nincs micsinajak. Lenyeg hogy mar nem muzeum van hanem konyvtar:))
  • M.A.D.
    #30
    a RE-n kívül
  • M.A.D.
    #29
    péel?
  • Sir Quno Jedi
    #28
    ja naná
  • M.A.D.
    #27
    PC-n? :)))
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Hááát van még pár tucat ennél is jobban felépített és bonyolultabb konzolgamma, szal. ahhoz képest hogy konzol...
  • M.A.D.
    #25
    Így igaz. Nahyon jól van felépítve a gamma. :))
    Ahhoz képes, hogy konzool.....le a kalappal.
  • M.A.D.
    #24
    veszek gyorsan egy 15 colos Philipset OSD 14e-ért.
    vazz....és a Post Mortem is ott vár...én meg csak most piálok...:)
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Hidd el, nem fogsz egykönnyen logikai hibát találni benne ! :-))) Iszonyúan szövevényes és átgondolt gamma ! HA mégis úgy érzed átvernek, nézd meg a GameFaqs-on a részletes leírásokat, a történetet és okulj...
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Én még PS2-n nyomtam végig anno, az öt befejezésből hármat sikerült kihozni már. De lehet PC-n is nekiveselkedek még egyszer (bár a videók, már az a néhány ami van, felejthető minőségben vannak konvertálva).

    Ajánlom mindekinek, mert nagyon elgondolkoztató gamma és érdekes, művészi, sőt néha még izgalmas is (pl. megmenteni az agyonlőtt kisgyermekes anyát, nem volt piskóta vállakozás).

    Mellesleg a Silent Hill 2-t is ajánlom PC-n, igaz nekem PS2-n jobban bejött anno, de egész pofás átirat lett, látszik hogy tényleg fektettek bele munkát, bár a bink videók sajna ratyi minőségűek.
  • Sephi
    #21
    Nalam minden fullos es sztm nagyon szep.

    Az viszont idegesit hogy neha nem akarnek meg viszamenni a jelenben hanem korul akarok meg nezni de nah. Igaz van amikor pontosan nem ertek valamit de nah.

    Aszt foleg nem ertem miert halok meg mindig ugyertem miert olnek meg mindig de hatha kiderul. Volt egy jelenet amikor egy vaza esett a fejemre es meghaltam majd elmentem a muzeumban ott talakoztam a fonokkel majd lementem jott az a feketebe oltozott csaj elvitt a multbe kiderult hogy a muzeum fonoknek van lanya es amikor felemntem megkerdezi tole akkor lelokte aszt a vazat ami kessob emngem meg kellet oljon... az volt az a vaza? Ha igen akkor mijafaszt keres az a muzeumban amikor engem a foteren oltek meg vele?
  • M.A.D.
    #20
    Jaja. Ha mindent fullra állitasz az opcióban. :))
  • gergou
    #19
    Egyet ertek, en a fas resznel aszondtam a csakonak, hogy emeljen szobrot a fa helyere, es mi volt a jelenben a fa helyen? Hat szobor rolam, amint tuz csap elo a kezembol, ugyanis amikor megerkezunk a multba, ezzel ilyeszthetjuk meg az embereket;)
    A game grafikaja meg nem ronda, nem szep, hanem muveszi! Ami annyit tesz, hogy gyonyoru!
  • M.A.D.
    #18
    Ja....már 1 hónapja? :)))))
    Kurrrrvaa jó, csak beszart a monitorom szilveszter délben. :((( És pont a S.O.D.-ot nyomtam!!!!

    Most vagyok 1902-ben, de...
  • M.A.D.
    #17
    Én nyomom már 2 hete a gammát. Nem rossz! :)))
    Igaz, csak a chapter4-ben vagyok.
  • Sephi
    #16
    Figyej ide... en eskuszom hogy meg ennyire jol kidolgozott jatekot nem lattam soha.

    Arrol van szo hogy egyfeszt utazgatni kell az idoben meg miegymas es pl most volt az hogy egy fa mogul megoltek es nekem visza kellet mennem az idoben pont akkora amikor egy roeg tata a fat akarta elultenti es aszontam neki hogy viragot ultessen mire a jelenben a fa helyen viragok voltak.

    Lenyeg az hogy rohattul le lehet tevedni a jatekban mert nehez. Pl ha a multban megijeszten a Fredyy Uk uk uk nagyapjat a radiotelefonnal akkor a jovoben a Freddy az is megijedt meg ilyen dolgok.

    En csak nezem es amulok miket lehet csinalni es ha nekem aszongya valaki hogy a grafika szar annak elment a jozan esze :)
  • barret
    #15
    KONAMI az nem sajnos...direkt irtam nagy betűvel!
  • barret
    #14
    hát mikor a tévében mutogatták anno,nekem nagyon tetszett!a játék grafikája jobb,mint a legtöbb pc-s intro vagy átvezető.
  • Sephi
    #13
    Huha hat en most jaccotam vele es meg kell mondjam szerintem roppant jo.

    Az amiket lentebb irtak hogy szar a grafika es a zene nem igaz mert szebb mint Ps2 on!!!

    Lenyeg az hogy az elso missiot ecetelve ... teged megolnek 2:30 a foteren kor es neked visza kell menned egy oraval hogy gyujcsel oda embereket hogy ne tudgyanak megolni meg ilyenek :) Rohadt jo :)
  • barret
    #12
    ja,B.U.É.K.mindenkinek!
  • barret
    #11
    nem létezik ebből demó valahol? megnézném...
  • Sephi
    #10
    De jacca eszt meg valaki?
  • Sephi
    #9
    en kerem most toltom le de amint tudom ez rohadt jo gem mert ps2 on is az volt!
  • M.A.D.
    #8
    Nálam bejön. A sztori tényleg nagy. Igaz,sajnos konzolos (Konami), de az biztos, hogy az egyik legjobb PC-s átiratuk!
    Most Épp a középkorban nyomulok. Az átvezető animok is jók lettek.
  • gyraph
    #7
    Kalandjáték. Sajnos borzalmas az irányítás és béna a zene, viszont a grafika rossz :) Egy jó pontja van a játéknak mégpedig a sztori, de ez manapság kevés. Nekem csalódás...
  • Sephi
    #6
    Hmm ez milyen stiulusu gama? Atirat? En eddig nem halottam rosz jatekrol amit a Konami kiadott voltna, lasd suikoden :)
  • gyraph
    #5
    Privát FTP...sorry.
  • barret
    #4
    honnan?
  • gyraph
    #3
    De igen. Nagyon kiváncsi vagyok rá, 14ik file jön éppen...
  • barret
    #2
    csak nem kijött pc-re?
  • gyraph
    #1
    Próbálta már valaki ezt a gammát? Milyen?