239
\"Árpád, jó munkásember!\"
  • Dynamic
    #239
    Az itt említett címen már fent van a Balázs-show Matisz nagypapás és Polgárjenős részlete.
  • PResident Evil
    #238
    mituá bátti hotta
  • Calver
    #237
    E öröm, e bódottá!
    E á örök bo bódottá!
  • PResident Evil
    #236
    Matisz nagypapa ?
  • Lacee
    #235
    Elite, de azóta lehet h. máhol is...
  • BADE
    #234
    Melyik hubon?
  • Lacee
    #233
    A DC-n már fent van
  • Dynamic
    #232
    Talán napokon belül fent lesz a jo.zan.hun.
  • Marki
    #231
    Ja, a zátadási képek? Nincs lepukkanva, csak megbénult a lába, ha jól tudom.
  • 2XP
    #230
    Vki bedigizte a tegnapi Balázs show-t? Érdekes lehet uhrin benedek, polgár jenő, meg a többiek együtt ;)
  • viccesimike
    #229
    Azt tudom hogy 89-ben készült de én a mostani képekről beszéltem, amit egyébként láthatsz ha visszagörgetsz pár hozzászólással.
  • Marki
    #228
    Nemsoká' felteszem a kocsordi élménybeszámolómat. Árpi nem költözött el.
  • Marki
    #227
    Annyira nem tűnt lepukkantnak

    Nem is mutatták élőben, a felvétel '89-ben készült.
    Polgárjenő viszont tud árni, mégis kézikocsival megy..
  • Dzsini
    #226
    nem az állapota miatt, Bogdányi Mester kérte a tv2-t hogy ne zaklassák, inkább ő ment a kamerák elé.
  • zaki
    #225
    húúú bazz, te egy isten vagy, kösz szépen...
  • viccesimike
    #224
    Letöltheted a http://www.szalacsi.inf.hu címről.
  • zaki
    #223
    BASSZAMEG!!! nem néztem, elfelejtettem, hogy lesz...
  • viccesimike
    #222
    De mi az hogy Szalacsi nem tudott riportot adni egészségi állapota miatt a tv2-nek ?
    Annyira nem tűnt lepukkantnak.
  • viccesimike
    #221
    Láttátok a Kolonpárt milyen nagy embernek képzeli magát..
  • zaki
    #220
    ez kizárt dolog mer nem tudom
  • I.C.ram
    #219
    Ja a naplóban! :)
  • zaki
    #218
    holnap este a tv2-n lesz egy műsor a szalacsiról, meg a polgárjenőről :)))))
  • viccesimike
    #217
    Nem készített senki interjút Szalacsival ezen az átadáson?
    Azért kíváncsi volnék mit szól ehhez az egészhez.
  • Dzsini
    #216

    Köszönjük mindenkinek a segítséget.
  • zaki
    #215
    ja, jó
  • I.C.ram
    #214
    IGEN!
  • zaki
    #213
    mit kell az ok-n rövidíteni, netán olyan hosszú szó lenne?
  • I.C.ram
    #212
    Az nem dadogás te észlény, hanem az OKÉ-nak a rövidítése. :)
  • zaki
    #211
    miért dddadoggszz?
  • I.C.ram
    #210
    k köszi.
  • Dynamic
    #209
    Nekem így hívják:
    szalacsi.uncut.divx.avi
    Csak 94 MB nem 300 MB.
    23 perces, de szerintem ez a teljes.
  • I.C.ram
    #208
    És mi annak a nagy filmnek a neve, ami félórás?
  • Dzsini
    #207
    inkább a topicot kellene elolvasni... ezt még olvasni is rossz...
  • Kandurex
    #206
    Sándorbá története
    Forrás:Index.hu

    Sz. Sándor másnap felébred, újra átgondolja nyilatkozatát, úgy dönt legközelebb strukturáltabb lesz és nem törődik az objektummal, nem iszik, nyer autót, boldog házasság, ápolt gyep. Figyelem!

    Ez sajnos aljas hazugság. Sz. Sándor igazi története egy nagyszerűnek nem igazán nevezhető vérdráma. Az irodista hölgy egy gigantikus mocsári pálma mögül néz. Először azt mondja, amit szeretne: nem ismeri. Állítólag megölte a feleségét, hangzik a riporteri felvetés. Meg, igen. Késsel, szivárogtatja ki az önkormányzat feje.


    Tekintse meg galériánkat Klikk a képre!
    A polgármester egyébként közelről ismeri Sándort, még a kilencvenes évek előtti időkből. Vízügyi jó munkásember képe rajzolódik ki, aki nem ivott többet, mint az átlagember. Azután egyszercsak agresszív lett és megtörtént az a szerencsétlen szúrás.

    Letöltötte a börtönt, öt-hat évet, visszatért. Eladta a házát. Italozott. Megbetegedett, kerekeskocsiba kényszerült. Nem egyszer árokba vezette az elektromos járgányt. Jelenleg kórházban van. Elfekvőben, szivárog ki egy újabb adalék.

    Legyen Ön együttérző! Ön kocsordi és szeretné minél rendesebb helynek érezni a lakhelyét. Milyen érzés e tragikus összefüggéssorozatban feltűnni, hogy (ad absurdum) ez alapján megondolnak Önre, ítélik meg? És ráadásul az egész állítólag egy vicc? Nem lehet könnyű feldolgozni.

    Svájci sapka
    Értesüléseink szerint az érdeklődők a szimbolikus fejfedőre az Anikó Divatáruboltban kérdezhetnek rá.


    Egyébként elköltözött. Sándor is, Árpád is. Ez egy évtizede történt. Itt minden megváltozott. A riporterkommandó is meglepődik egy kicsit: tényleg megváltozott minden, alig ismerjük fel a dolgokat.

    Az egész Fogarassy Árpád atombunkerével kezdődött. Már az is egyfajta vicc volt, amin az röhögött leghangosabban, aki leginkább félt a nukleáris világkatasztrófától. Sz. Sándornak annyi köze volt az objektumhoz, amennyi összefüggő információ leszűrhető híressé vált mondataiból. Ez önmagában vicces. Sándor fentebb vázolt karrierje ellenben cseppet sem tréfás, de részét képezi az interjú, ahogyan Kocsordon is van bunker és triplakapus székely emlékmű.

    Az internet objektíve kiegyensúlyozott. Legyen szó Mahirról, Uhrin Benedekről, vagy a Tourist Guyról, minden spontán kiemelkedett webhősben van valami rendkívül vicces és rendkívül tragikus - vagyis rendkívül életszerű.
  • I.C.ram
    #205
    Hogy hogy tolószékben van? Nem érzte magát kicsit megsértve, hogy a félország rajta röhög?
  • I.C.ram
    #204
    Nem a fájl neve?
  • zaki
    #203
    a vasalásss témája
  • Kandurex
    #202
    Némileg megváltozott Sanyibá..




    És nagyon örülök, hogy sikerült neki a gyűjtés-
  • zaki
    #201
    nekem feltűnt... :DDDD
  • Dynamic
    #200
    Hááá...Most vettem észre, hogy egy vasalódeszkán történt meg az aláírás:DDD

    (gy.k.:"a vasalás témája")