14
na ez milyen lehet?
  • Yossi
    #14
    Hol lehet még ilyen egeret venni? Tudja valaki?
  • tokfej
    #13
    csak win98se alatt próbáltam. Ott jó volt
  • phil-co
    #12
    igen azt láttam.
    Driver gondja nincsen ?(pl.xp és me alatt is jó?)
  • tokfej
    #11
    Egyébként a zsinor végén usb csatlalozó van de van hozzá ps2 átalakító is
  • phil-co
    #10
    Végül is álltalános használati körülmények a fontosak(oda menjen a kurzor ahová akarom..),mert quake3-azni nem szoktam(játszani amúgy igen),de ha nincs vele különösen sok nyűg akkor már nekem megéri.
    Vszínű veszek is egy ilyet.
  • phil-co
    #8
    Na ez a vélemény már egy jó támpont.
    A fogásával meg a gombokkal megbarátkoznék,ha jól működne.
    Kössz a hozzászólást!
  • phil-co
    #6
    És pl. pozicionálás,kurzorremegés,hatótávolság ilyesmik milyenek?
    Csak azért nyaggatlak mert már rég szeretnék vmi ilyesmi egeret és ez fele annyiba kerül,mint a márkásabbak.
  • tokfej
    #5
    A görgö pont a felsö gomok közepénél van ezért ha elöl nyonkodom kitörik a középső ujjam mert nagyon be kell hajlítani, de viszont a két oldalsó gomb elérése meg igy kényelmes.
    A másik meg hogy a görgössel ha már a billentyűzet alatt jártam csak felemeltem pár milimétert és vissza tudtam rakni az egérpadra, ezt meg emelgethetem cintikre is
  • tokfej
    #4
    Egyenlőre inkább visszaraktam a másik egeremet mert mire le tudtam nyomni valamelyik gombot már szét is lőttek. Tehát erősen re kell feküdni a gombokra vagyis meg kell szokni. A jelenlegi egérnél hosszabb ezért jobban rá kellett tenyerelni és a két gombot is inkább elöl kell nyomogatni ott valamivel könnyebb.
  • phil-co
    #3
    Na és hogy műxik??
    Megérte?
  • phil-co
    #2
    Néztem a tescos újságban ezt az egeret és érdekelne,hogy van e ezzel valakinek valamilyen tapasztalata.
    Én meg is néztem és nagyon tettszett,de kipróbálni nem lehetett.
    Van tőltője is ami nagy előny!
    Egyébként az ára 8k.
  • tokfej
    #1
    Tegnap vettem egy ilyen cuccot.
    1 előnye biztos van : 1 darabig nem kell elemet csereélni benne :)