3
Mi szabvány?
  • mx5 kevin
    #3
    Én egy egy usb-s wifi adapterhez használok egy 30méteres erősítős aranyozott végű árnyékolt külső 5V-os hálózati adapterrel táplált usb hosszabbító kábelt ez egy vastagabb fekete kábel.
    Amire oda kell figyelni

    -aranyozott végű legyen a csatlakozója
    -árnyékolt és erősítős legyen
    -a kábel vastagabb legyen
    -20métertől már mindenképp egy 5V-os külső tápos áramforrás legyen hozzá ezt a végén kell vele táplálni

    Én a cablematicnál vettem

    Itt a link a gyártó oldaláról:

    http://www.cablematic.com/

    És itt a lik a termékről és a termék konkrét neve:

    UA13 USB 2.0 Extension cable AM a 1 AH con alimentación de 30m

    Minden féle USB-eszközhöz jó teljesen mindegy mi az a jelet felerősíti a benne lévő erősítő így semmilyen jelveszteségtől nem kell tartani emellett Az 5V os tápnak köszönhetően itt sincs veszteség garatálltan megkapja az 5Voltot a másik felén is. Regisztrálsz az oldalon ott kiírja postával minden költséggel az összeget átutalod a pénzt elfaxolod az átutalási bizonylatot amin odaírod a termék nevét címedet és 1 héten beül már lent is van.Ez egy tip topp elsőrangú minőségi 30 méteres usb hosszabbító kábel.Ez egy usb 2.0-ás kábel és minőségben le a kalappal mindenkinek csak ajánlani tudom.

  • Lazarus
    #2
    Nem akartam új topikot nyitni :)

    Milyen usb hosszabbítót vegyek ami rendesen működik és legalább 8 méteres?
    Monitorhoz létezik 8 méteres hosszabbító? amivel működik is?
  • Protozerg
    #1
    Adott egy 5m-es aktív USB hosszabbító. Ebbe bele van dugva egy 5m-es sima hosszabbító, maj ez egy HUB-ba, ami szintén aktív. A gond: bekapcsoláskor sokszor nem megy át a jel.
    A sima hosszabbító+HUB egyedül jól működik. Az aktív hosszabbító pedig már lett cserélve ugyanezzel a hibával.
    Várom az ötleteket.