5388
Avagy az NV3X...
Ha netán törlödne a hozzászólásod, csak csekkold ezt: #1940
  • Gabesz amd64
    #5388
    77.77_winxp2k_international_whql.exe
  • hungaro
    #5387
    jolvanna inkább segíts!!meg amúgy is a radeonok nekem nem jöttek be mondhatok saját véleményt 1szóval szerintem szarok!az Én gépembe Radeon nem kerűl sose!
  • Inquisitor
    #5386
    Pff. 5.000-ért alig tudtam eladni egy fényvekkel gyorsabb Radeon 9550-t.

    Az, hogy minek látja a Windows meg a Bios, semmit sem jelent, a kamu kártyáknál pont a kártya Biosát írták át elöször ...
  • hungaro
    #5385
    Én nem annyiért vettem mert 2hónapot lett használva haveromnál és ezért csak 8000Ft-ért oda adta,amit adtál oldalon a legelsőt letöltöttem,felraktam, és amikor indíttom a gépet akkor ezzel fogad:


  • NeoMaN
    #5384
    Nem szabadott volna megvenned, ez a kártya már 2 éve sem ért ennyit....
  • hungaro
    #5383
    boltban vett videókártya eredeti ára 15.000Ft és minden ki mutatja h. GeForce FX5500-as
  • hungaro
    #5382
    köszi,de mégis melyiket?Windos XP SP2-esem van!HELP,nagyon fontos!!Bocs az offért
  • Inquisitor
    #5381
    Véletlenül sem GF FX 5200/5500-nek álcázott ukrán hamis FX, ami valójában SiS VGA és jól láthatóan csak 4x-es AGP-s???
  • Gabesz amd64
    #5380
    innen valamelyiket :)
  • Gabesz amd64
    #5379
    valami újabbat kéne felraknod :)
  • hungaro
    #5378
    hát XP SP2-esem van,berakom a cd-t(amit kaptam hozzá)és van rajt több fajta szoftver,van olyan h. Nvidia,abba belekattintok,GeForce4FX,azon bellűl is van win2kxp,win9x,winnt,Én az elsőbe lépek bele a win2kxp,azon bellűl van csomó file és 2telepitő,az eggyik nek a neve 52.16_win2kxp..... arra rákattintok feltelepiti,és újra indúl,utánna kezdődnek a bajok mert nem enged vissza!(a többit már le írtam)
  • Gabesz amd64
    #5377
    melyik drivert rakod fel?
  • hungaro
    #5376
    üdw,nekem olyan bajom lenne hogy vettem egy GeForce Fx5500-as 256mb-os videó kártyát,kaptam hozzá drivert,felrakom akkor újra indúl a gépem és nem enged vissza rendessen amikor betöltene akkor elmegy a kép és újra indúl a gépem,ha csökkentett módba belépek és kitörlöm utánna rendessen betudok lépni,mi lehet a hibája???
  • Gabesz amd64
    #5375
    ettől nem hiszem.max az lassabb

    nekem is így volt anno...
  • braien
    #5374
    Hali, nem vagyok egy számítógép zseni de előfordulhat hogy azért nem szuperál teljesen jól a videó kártyám mert a kártya 8x de az alap lap csak 4x agps?Segítsen valaki.Köszi
  • tzsoltika
    #5373
    Hali, nekem GeForce FX5200-as videókártyám van, de egyesek szerint 128 mb-os, nekem viszont 256 mb-ot ir. Melyik igaz? légyszi segitsetek!
  • ZÓÓÓcsi
    #5372
    Nézd meg itt!
  • Inquisitor
    #5371
    Nehéz kérdés, ha jó a hűtése, akkor talán 12-15.000-et?
  • Dtomka
    #5370
    Sziasztok!

    El szeretném adni a vga káryámat: Inno3d Geforce fx 5900xt 128mb(256bit)!

    Szerintetek mennyit kérhetek érte?
  • Mersh
    #5369
    Hi!

    Légyszi mondjatok valami progit amivel biztonságosan lehet húzni az fx -eket.

    Köszi!
  • Inquisitor
    #5368
    "A szoftverbazisrol leszedtem illesztőprogramot hozzá, az atiét pedig letöröltem"

    Már rosszul kezdődik, miért nem az NVidia oldaláról szedted le? Töltsd le a Drivercleanert a drivercleaner.net oldalról, szedj le vele minden ATI drivert és szoftvert! Aztán minden NVidia driver és szoftvert (alaplapi chipset drivereket kivéve ugye!9, ezután tegyél fel egy friss drivert. Ha a rendszered nem friss, vagy régi DX van fent, akkor az utolsó DirectX9.0C-t a driver ELÖTT nem árt feltenni.
  • technodome
    #5367
    hali.

    Segítséget szeretnék kérni.
    A problémám az lenne ,hogy most cseréltem ki a videókártyám (a régi az ati 9200as volt a mostani 1 Geforce Fx 5700 256mb-os)
    A szoftverbazisrol leszedtem illesztőprogramot hozzá, az atiét pedig letöröltem
    Itt jön a gond: a képernyőn néha pixelel jönnek elő, a nfs most wantednél pedig eljutok a menüig és elkezd vibrálni a kép, eltűnnek a színek. ez mitől van?
    Monitorhiba biztos nem az a lehetőség kilőve.
    Ha esetleg tud vki vmi okosat vagy hogy honnan lehet letölteni a legfrissebb ill. programot az írjon már. Előre is köszi
  • Inquisitor
    #5366
    Utoljára hírdetésben 7.000-ért láttam 5600Ultrát, és 9.000-ért 5700 ultrát, tehát kolléga jól saccolta szerintem.
  • izb
    #5365
    5-10 között max
  • technodome
    #5364
    hy all.

    Olyankérdésem lenne ,hogy mennyit ér egy Geforce FX 5700 256ddr videókártya??(használtan)
    Köszi a segítséget
  • DJviolin
    #5363
    Sziasztok!

    Nvidia Geforce FX5200 128mb 64bit-es vidkarim van, és a bios-om márkája Amibios. Azt szeretném megkérdezni, hogy hol kell bekapcsolni a FASTWRITE-ot, mert a bios-ban nem találtam.

    Üdv:
    DJviolin
  • Gabesz amd64
    #5362
    csereld le :D
  • Grim 00
    #5361
    Hellóka lenne itt nekem egy geforce fx 5500-as amit szeretnék kicsit tuningolni. lenne valami javaslatotok?? előre is kössz.......
  • Akuma
    #5360
    ~6-8000forint lehet
  • Akuma
    #5359
    4000 forintnál semmiképp sem több, 4000 ha márkás, 3000 ha noname és akkor az eladó is meg lehet elégedve
  • mokkachini
    #5358
    Na azt mondjátok meg egy gmx440-t mennyiért érdemes eladni.de me azt írjátok h ti mennyiért vennétek meg!
  • Southy
    #5357
    HELLO!

    Van egy GeFOrce FX 5600 -om, és el szeretném adni. Szerintetek most mennyit ér?
  • Darkboy
    #5356
    Inno3d Tornado 5600 FXI 256 Mb melyik driver a legjobb?
  • Danee
    #5355
    de GeG 5700-on is megy vkinek...
  • izb
    #5354
    NFS-el sok gond van.
    Jóval erősebb kártyákon is szarakodik...
    Nem csoda,hogy a tied ezt műveli..
  • lord nihilus
    #5353
    nv34b mennyit bír biztosan?
  • Aspyrin
    #5352
    Ennyi vonatkozik a videokártyára, ha nem segít az új driver fáradj át a játék topikjába, hátha ott tudnak valami okosat mondani..
  • Danee
    #5351
    ez nem segitett
    1,5 G DDR nem hiszem h kevés lenne...
  • Aspyrin
    #5350
    Nem csak a videokártya okozhat szaggatást. Lehet például kevés memória, töredezett vinyó stb. De ha gondolod töltsd le az nvidia honlapjáról a legfrissebb whql drivert.
  • Danee
    #5349
    srácok játszanák NFS Most Wnatedot, de mikor elinditom elkezd szaggatni , azaz akadni, olyan mint egy diavetités. Gondolom videókari probléma. Namost, egy GeF FX 5900 XT-m van, erre keresnék egy szoftvert ha tudnátok adni?