14
Windows XP+Aureal 8830 Hangkartya
  • StarFist
    #14
    Nem, ez egy 3rd party driver, őszintén szólva nem is próbáltam ki. Amióta megvettem a Hercules Fortissimo III-at és XP alatt is sikerült bedörrentenem alatta az A3D 2.0-3.0-át, azóta a régi MX300 a szekrény mélyén sírdogál. Ha összerakoma második gépet is, majd felvirrad újra a napja és lehet, hogy kipróbálom a 2559-est is. Ha emlékszel a ruszki oldal címére, akkor leírhatnád ide, nekem elveszett a cím.
  • Breki33
    #13
    erre gondolsz amugy?
    5.12.1.2559 (BETA)

    en még valami ruszki oldalrol szedtem drivert
  • Breki33
    #12
    ja igen nekem pont az eq hianyzik bar most van DFX helyette :-)
  • StarFist
    #11
    Hé Mike, tudsz még követni minket? :)
  • StarFist
    #10
    2500-ban van kontrol panel, az XP-s verzióhoz pedig van külön letölthető kontrolpanel (amiben nincs 10 sávos szabályzó, csak előre definiált beállítások), ha jól emlékszem a 2.1-es volt belőle az utolsó rev.
  • Breki33
    #9
    igen, de ez a 200-es driver nem?
    viszont le van irva a buherálása
  • nyunyu
    #8
    http://www.vortexofsound.com/drivers/drv_wxp.htm
  • Breki33
    #7
    mx300-hoz van olyan driver, hogy legyenen állítási lehetőségei!
  • StarFist
    #6
    Ha mégis MX400-ad van (ESS Canyon3D-vel), akkor viszont menj a Terratec oldalára (www.terratec.de, van választaható angol nyelvű része is) és töltsd le a Terratec SoundSystem drivereit, ez a kártya kiszereléseében egy az egyben az MX400 mása és a driverei is kompatibilisek vele (csak jobban vannak megírva).
  • Mike at home
    #5
    aha
    na ezt en se tudtam
  • StarFist
    #4
    Vna egy kis probléma, az MX400 nem Aureal chipes, hanem Ess Canyon3D. Egyébként ha MX300-ad van, akkor próbáld ki a Videologic lodaláról letölthető SonicVortex2 W2K-s driverét (2500 build).
  • Alexease
    #3
    thx
  • Mike at home
    #2
    nincs, sot ne is tedd fel a Microsoft fele ujat. Pontosabban vannak kiegeszitok, amiket emberkek irtak. Diamond ceg mar nincs, Aurealnak is annyi, nincs support. El lehet felejteni ezket a hangkartyakat - sajnos. Azert nezz szet az MX300-as topicban, van ott csomo hasznos informacio
  • Alexease
    #1
    Az erdekelne, hogy Diamond MX400-az - Aureal 8830 chip - hangkartyahoz, van-e valami ujjabb XP driver - vagy valami mas hasznalhato -, mint a "gyari" XP-s, belso driver. Elvileg muxik rendesen, csak neha furcsa, es nincs is allitasi lehetoseg (hangszinszabalyzo, 2-4 hangfal kapcsolo/kalibralo, midi effektelo stb).