14
blabla
  • macilaci
    #14
    Remélem még erre jársz egyszer és elolvasod... :O))
  • macilaci
    #13
    De lehet... :O))
    Azt nem tudom, miért nem megy nálad az "alt gr" gomb (egyáltalán milyen alkalmazásban irod a programokat? - jegyzettömb, dos-ablak, mittomén, mert talán abban nem kezelődik le /milyen jó magyarsággal irom/ az "alt gr" - bár lehet, ez baromság), de itt egy alternativ megoldás:

    "alt gr"+"B" helyett próbáld a "ctrl"+"alt"+"B" combót használni:
    Igy:

    {{{{{

    :O)))
  • macilaci
    #12
    "alt gr meg az alt ugyanaz ha joltudom amugy"

    Hát a 2 shift igen, de szvsz az "alt" és az "alt gr" már nem, mert ha azonos lenne, akkor bármelyikkel nyomva egy B-t, a {-nek kellene előjönnie...
  • psg5
    #11
    ha telepíteném az xp-met és szépen bebootol a cd-ről kiírja hogy ha elfogadom a licencet nyomjak F8-at. Na azt hiába nyomom!! más gomb műkszik!
    segítség
  • MetaMórfózis
    #10
    {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
    Ezt ennél egyszerübben nem lehet?
  • MetaMórfózis
    #9
    BAkker, se a bal se ajobb alt-al nemmegy az alt gr meg az alt ugyanaz ha joltudom amugy.... DE! ha ajob altot lenyomom, majd utána egyszer a balt, akkor utána a job altot nyomvatartva és a b-t megnyomva megy... hat ez microfos
  • macilaci
    #8
    Nálam mondjuk megy, a billentyűzet tulajdonságainál "Magyar" van beálitva, nem "Magyar 101 gombos"...
  • macilaci
    #7
    Esetleg "ALT GR"+"B", mert ugye "ALT"+"B"-vel nem megy. :O)
    (Bár szerintem csak elirtad...)
  • macilaci
    #6
    Bár jó régi volt a hozzászólás, de talán van még valaki, akinek nem ismert a dolog... :DD
  • macilaci
    #5
    Esetleg egy jobbklikk az EN ikonra jobboldalt a taskbaron (már ha alapból angol billentyűzet van csak, ha más, akkor arra, az a sötétkék kocka :O) ) és "tulajdonságok", majd az új ablakban a "telepitett nyelvek" alatt klikk a "hozzáadás" gombra és tessék hozzáadni a magyar billentyűzetkiosztást is....
  • MetaMórfózis
    #4
    A bioszban. Nekem is lenneegy billentyűzetes kérdésem a nép felé. Nem jó a gépemen a {-karakter (alt+B) csak charmap-ból tudom elővarázso9lni, az elöző billentyűzetemmel sem működött, meguntam hisz a legtöbb programnyelvben elengedhetetlen karakter és idegesitő már nagyon a dolog szóval tudja valaki hogy ezt hollehet beállítani hogy menjen? Előre is ezer köszönet.
  • Roll
    #3
    Hol kell azt beállítani, hogy a billentyűzeten lévő power,sleep,wake gombok működjenek??
  • mathe
    #2
    én is ugyanerre vagyok kiváncsi
  • Mr.Macho
    #1
    valaki segitsen!!! felraktam win 2000 pro-t es nincs magyar billentyuzet kiosztas a lehetosegek kozott! Hogy lehetne megis belallitani vagy letolteni?