29
háyn ijen gém van ?
  • merse noni
    #29
    sziasztok lenne 1 aprocska kérdéesem ehez a gémhez vannak kiegészitök?
    ha tudtok akkor adjatok már légyszives segitségeteket elöre is kösz
  • tuning015
    #28
    van kérdésem
    aki tud kódokat a Hard Truck 1 hez akkor várom
    pénz kód és olyan kód is kell amivel meg lehet állítani az órát tehát ne ídőre vigyük a fuvart
    előre is kössz: címem:[email protected]
  • tuning015
    #27
    hellósztook

  • Rácz Ádám
    #26
    figyu nem tudjátok honnan lehet hard truck convoyt letölteni??? mert nem találok sehol csak pénzért ja és teljes verzióba kéne!!
  • Scania R620
    #25
    Sziasztok!

    Segítenétek nekem hogy honnét lehet le tölteni a Hardt truck élet 18keréken- címú játékot??? előre is köszi:):)
  • djboy2006
    #24
    szevasztok

    mikor jelent meg a hard truk 18 WHEELS OF STEEL CONVOY NEVÚ JÁTÉK MERT AZ RENDELTEM MEG ÉS MI A VÉLEMÉNYETEK RÓLA AKINEK MEGVAN
  • feco82
    #23
    Mekem megvan a king of the road!Szerintem jó!!!Valaki tudna segiteni honan tudom letelteni a 18 wheel of steel-t vagy a hard truckot?!
  • rollercoaster
    #22
    http://hardtruck.uw.hu/jatek.htm

    Itt megtaláljátok, hogy kell zenéket berakni a játékba, és hogyan kell kódokat használni. A letöltéseknél találtok egy jobb dudát, ajánlatos lecserélni. ;)
  • LTomi
    #21
  • LTomi
    #20
    Nahát én is...
  • LTomi
    #19
    Megmondod a kódokat??
  • Gyovai
    #18
    CSásztok
  • LTomi
    #17
    Valaki válaszoljon!!!!!!!!!!!Hogyan lehet egy MP3 fájlt .wav vagy .oog fájlá alakí[email protected]
  • omby
    #16
    srácok a hard truck:élet 18 keréken mivan ha megvan a többszöri megyilnak az utak?Leci válaszoljatok
  • SomAdam
    #15
    Ht18-nak semmi köze nincs a Hard Truck2-hez
  • rollercoaster
    #14
    http://hardtruck.uw.hu/index.htm
  • rollercoaster
    #13
    Szívesen! Máskor is!
  • Alkarcsont
    #12
    Kössz!
  • rollercoaster
    #11
    A 18 Wheel of Steelben először az adott szakaszon kell egy "többszöri" fuvart vinned, és amely szakaszon megcsináltad a többszörit, ott az alkalmazott szállíthat, de a "többszöri" szállítmánynak is vannak értéke, és eszerint kapod az engyedélyt!
  • rollercoaster
    #10
    Helló mindenkinek!
    Ha valakinek kellenének a 18 Wheels of Steel-hez kódok, akkor szóljatok, mert tok!
  • Alkarcsont
    #9
    Hogyan lehet engedélyt szerezni fuvarozáshoz a munkásnak (gépnek).
  • rollercoaster
    #8
    Hellósztok Hard Truck rajongók!

    A ti szaktudásotokhoz fordulok, mert szükségem lenne egy infóra a Hard Truck 18 Wheels of Steel nevű játékból ! A kérdésem az lenne: tudja-e valaki, hogy Nyugati parton, a vasút, milyen szerepet szolgál, vagy az csak dísz?

    Türelmeteket köszönöm!
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    Nem. Rakat szar a 18Wheels of Steel. A HT2-t nem ismerem, de az elvileg az elődje a 18-nak...
  • hen-tes
    #5
    hmmm ?
    hallottam ojanrol hogy : hard truck 18 , hard truck 2
    vmi usa-n keresztül kamijonnal
    jó gamak ? :D
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    annyi
  • hen-tes
    #3
    :)))
  • hali
    #2
    gratula
  • hen-tes
    #1
    és mijenek ?