43
Dragon\'s Lair 3D: Return to the Lair
  • Mayday
    #43
    Az iNFO-ja.

    \ _____________________DRAGONS LAIR III (c) DIGITAL LEISURE_________________ /
    .\\_ _ _ _//.
    :.\ SUPPLIER: PHXiSO RELEASEDATE: 11-27-2004 /.:
    PACKAGER: PHXiSO GENRE: ACTION/ADVENTURE
    TESTER: PHXiSO RELEASESIZE: 2CDS 44&44@15MB
    PROTECTION: - METHOD: BIN/CUE+RAR
    DEVELOPER: DIGITAL LEISURE RATING: <08/10>
    ______________________________________________________________________________
    \ __R_E_L_E_A_S_E___I_N_F_O_________________________________________________ /
    .\\_ _ _ _//.
    :.\ /.:

    Dirk’s All-New Adventure

    Dirk the Daring, the brave yet bumbling knight, is ready to venture back
    into the Lair in this all-new adventure! The Evil Wizard Mordroc has
    again kidnapped the fair Princess Daphne and you are her only hope. Save
    the princess, defeat Mordroc, and watch out for the treachery that lies at
    every step! You will need razor sharp reflexes to triumph in the Dragon’s
    Lair.

    Within the deceiving hallways of an enchanted castle, Princess Daphne calls
    out for your help. Lead on brave adventurer…your quest awaits.

    -Relive the arcade experience with this All-New Adventure.
    -New, State-of-the-Art graphics with Toon Shading technology.
    -All the excitement of the original, with new levels, and characters.
    -Three new Bonus Scenes, playable after defeating the Evil Wizard.
    -Forty-three Levels and Nine exciting Boss Battles await you!
  • Mayday
    #42
    Sziasztok,
    Nem akartam egy kerdes miatt uj topicot nyitni, pedig (elmeletileg) masik jatekrol van szo. Szoval NFOrce-on 2004 november 27-en megjelent egy Dragons Lair 3 cimu jatek. (Nem 3D!).
    Ezt nem probalta meg senki? Elmentem a hivatalos honlapra, es ebbol a jatekbol a kepek - szerintem - egy az egyben a DL3D-bol valok.
    Anno megszerettem ezt a jatekot, aranyos volt, es annak ellenere, hogy nem ez a jatekstilus a favoritom, ez lekotott, tetszett.
    Tehat tud errol valaki valamit?
  • [DFL]vajdi
    #35
    Duke Nukem szar játék :D
  • vrob98
    #34
    Jah, egyszer probaltam egy magyarXPSP1-n, amin nem ment.
    Azota azon is win2k van :)
  • darkbear
    #33
    nekem XP alatt nem müködtek a billentyűk rendesen! Volt valakinek még ilyen?
  • gergou
    #32
    Erdekesen, de jol!!!!!!!!!!! Ugyan is nagyon jo a jatek, mert igy van, es kesz!
  • Whir
    #31
    a pcguruban ez a hónap játéka...

    a metacritic.com-on, ami az összes nagyobb internetes gamer lap reviewjaiból átlagol, viszont csak 62% jutott neki... elég érdekesen láthatja a világot az új gurus szerkesztőség...
  • gergou
    #30
    a zold nyillal meglovod a burkot vagy 5x, es utana ugy ahogy a sarkanyt.....
  • vrob98
    #28
    Nekem 6 ora jatekidovel sikerult befejezni a mentes alapjan. Amugy beletellt par napba :)
  • gergou
    #27
    Na, egeszen elorehaladtam a gameben, es meg kell mondjam, es ev egyik legnagyobb jateka, valami fergeteges hangulat, gameplay, yeah szuper, es iszonyatosan hosszu
  • vrob98
    #26
    Atallitod az ugrast a spacera es akkor nem megy at :)
  • vrob98
    #24
    Megoldodott ... nem a radeon volt a hibas.
    CPU fast command volt tul nagyra veve. Erdekes mod minden tok jol ment csak ez nem, meg a warcraft3 se fagyott.
    Szorri az ATI image rombolasert
  • vrob98
    #23
    Valaki probalta mar Radeon8500-on?
    Mert nalam fagyogat.
    Proszaltam dx8.1 es dx9 es es hozza valo driverrel is, meg ezerfele GL beallitassal de bizonyos palyakon lefagy.
  • Mayday
    #21
    O.K. Megdoglott, basszus, azt hittem vege, de nem... Sok van meg belole? A masik lovagot lecsaptam, aztan megint ebben a hulye ossze-vissza szobakban vagyok, ki sem birok jutni. Merre kell???
  • Bravoman
    #20
    Mayday!
    Amikor kis tűzlabdát köp, azt el tudod kapni a kardoddal (védekezés), aztán visszalőheted rá. Utána egy-két ütés erejéig sebezhető lesz. Ezt legalább 4-5-ször el kell vele játszani, hogy elpatkoljon...
    Vigyázz, mert a nagy tűzcsóva nem jó!
  • Mayday
    #18
    Nah, mostmar itt vagyok sarkany baratunk barlangjaban. Nagy bunyo lenne, de meg sem birom sebezni, ellenben ez neki velem szemben nem jelent problemat.
    Hogyan kell kinyirni???
  • Mayday
    #17
    Nos, en elakadtam egy helyen, ehhez kernem a segitsegeteket: egy nagy terem, az aljan egy kis mocsar, nehany kapcsolo utan kiszabaditottam egy oriasi szemet, csak tuznyil hat ra, ettol beszedul rovid idore, amikor aktiv, akkor pedig elojon sok-sok csapja es szetgyak. Nos, itt mi a teendo?
  • gergou
    #15
    Na en is probaltam a gamet, es egesz jo kis jatek, hangulatos. Nem Ubergigajo a latvany, de mindenkeppen muveszien megrajzoltak a texturak, jo zenek, es nekem tetszo gameplay...ennyi. Szal probalja ki mindenki, de nem biztos hogy annyira szeretni fogjatok mint en
  • dracoon
    #12
    gugolas+futassal tigrisbukfencezik
  • Dynamic
    #11
    Hát igen.Ez egy játék ovisoknak és konzolosoknak
    Attól függetlenül nyomom, mert néha ilyen is kell, meg az Amigás időszakra emlékeztet.A platform Duke Nukemet is végignyomtam egyhuzamban, csak úgy :)

    Na de már adódik is az első probléma.Hogy a francba kell kivenni azt a kib@szott aranykulcsot, a játék eleje felé, a fal mögül.Van egy derékmagasságú rés, de nem tud annyira leguggolni, hogy beférjen a nyomorult.
  • hali
    #10
    ez hatalmas görcs!
    "ilyen szart még életemben nem basztam"
  • dracoon
    #9
    Az a tipikus konzolos jatek, elore-hatra-jobbra-balra-ugras-utes. Maszkalos ugyessegi jatek, aki szeret leszakado koveken ugralni, kisebb puzzleoket kirakni, annak tetszeni fog. Akinek van gamepadja az feltetlen probalja ki :P Aki viszont az agyat is szereti hasznalni egy jatekban, annak nem ajanlom :)
  • dracoon
    #8
    na, koszi, mar sikerult megszerezni, mindjart megnezem, aztan mondom hogy jo e :P
  • ÁjjLe BoBBi
    #7
    Ez milyen stílusú gama ?
  • dracoon
    #6
    A 2-es CD fent van a gamefuture.hu ftp-n, toltsetek, amig nem torlik !
  • dracoon
    #5
    Fasza, megkaptam, a CD1-bol az "flt-dla.032" CRC ERROR-os. Valaki pliz kuldje el ezt az egy fajlt!!!

    Ide masolja fel vki:
    ftp: dracoon.no-ip.com
    user: user
    pass: user

    Vagy kuldje at ICQ-n: 150745679

    Koszi :)))
  • Mayday
    #4
    Elkezdem szedni, majd nyilatkozom :)
  • Dynamic
    #3
    Azt nem tudom,az nforce-on rajta van, meg a privát ftp-ken.Én meg nem tudom még leszedni, mert dolgozom:((((
  • Dynamic
    #1
    Megjelent!Tőccsétek,nyilatkozzatok!