16
Egér
  • Ramore
    #16
    Nincs valakinek véletlenül egy felesleges, de hibátlan serial (soros) portos egere?
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    Nem, ugyanúgy működik mint a golyós. Tehát 2-3mm-nél még megy, de ha fölemeled akkor nem. Tudnék ajánlani játékra monnyuk egy Logitech Gamer Mouse-t, bár nem optikai, de valamieszméletlen egy darab a mai napig is! Vagy egy Logitech iFeel Optical is jó.
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Nem kell csapkodni azt a szerencsétlen egeret, az majd növeli az élettartamát...
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Monnyuk ez nem is Optikai egér :DDDDDDDDDDDDD
    De CS,Quake,Battlefield+minden egyébre ezt használom és NAGYON KORREKT!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #10
    Ezt én is aláírom! Soha semmi bajom nem volt még ezzel a WWU-11 USB-vel. Mint mondottam a PS/2-es télleg szar, de ki az a megátallkodott aki manapság PS/2-es egeret vesz? :DDDDD
  • Borg
    #9
    Persze, ezzel bizonyára tapasztalatod is van. Szerintem a kezedben nem volt még a4tech egér.
    Én is játszok vele, CS, battlefield, meg minden amit akarsz. És nincs vele semmi gond.
  • Pheel
    #8
    WOP35-öm van. Játszok is vele. FPS-t is. Mégsincs vele semmi bajom. Mégiscsak sznobság? :)
  • Borg
    #6
    Felettébb érdekes.
    Wop35-ösöm van már 2 éve ugyanaz az egér, optikai ugye, és sosem ugrál, rezeg stb... még csak ki sem takaritottam azóta..

    De lehetünk sznobok persze, és vehetünk drágán is egeret...
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Microsoft IntelliMouse Explorer. Görgős+optikás, viszon soha nem ugrál, pedig fényes felületen van használva. Ja! USB-s.

    Vagy A4Tech Winbest 4D+ WWU-11. USB, 2 görgő 4 Gomb. És marha jó. Ugyanezen fajtának a PS/2-es változatából évi egyet 'elhasználtam', de ez a USB-s nagyon-nagyon jó.
  • nyunyu
    #4
    Na igen, ha eger, akkor csakis normalis gyartotol...(A4Tech kizart!)

    Amit tapasztaltal gazokat az optikaival, azok valos problemak, de foleg az 1. generacios optikai egerekre jellemzoek.

    Az ujabb generaciok nagyobb felbontassal/sebesseggel dolgoznak, igy egyre nagyobb sebesseget birnak ugralas nelkul.

    A mostani Logitech csucsszeria (3. generacio, MXx00) pl. 1m/sec sebessegig nem teved!!!

    De az elozo szeria sem ugralt, igaz, nem vagyok az az eszeveszett quaker, aki masodpercenkent 20x iranyt valtoztat...

    Golyos egerbol meg lattam a hirhedt szeles bolt arlistajan Logitech MouseMan Wheel-t, kb 6.5+faert, annyiert tuti vetel. Nekem ennek az elodje (MM+) volt az optikai Logitechek elott, de meg a mai napig hibatlanul mukodik (4.5 eves!), igaz 1-2 hetente takaritani kell...
    Na, annak meg hatarozott, ferfias gorgoje volt, a mostani Logitechek el microsoftosodott gorgojevel szemben (puha, teveszt)
  • SarkanyfuaRUSH
    #3
    jaja persze :))))
  • Pheel
    #2
    Az infrás alatt ugye optikaira gondolsz? :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #1
    Üdv!

    Szakmai tanácsra lenne szükségem. Szeretnék venni egy egeret a következő paraméterekkel.
    Legyen: golyós, háromgombos, egygörgős és valami jóféle.
    Néztem Logitech Pilot ... valamiylen egér ami tetszik, illetve Microsot Intellimouse
    Melyiket ajánlanátok inkább???

    Próbálkoztem infrás egérrel, igaz szar A4tech-kel, de nem jött be állandóan mocorg a kurzor, meg hirtelen mozdulatokra elugrik. Próbáltam egy Microsoft infrásat is, de ott is ugyanez volt, persze azért kevésbbé.
    Ha tudtok valami jó infrás egeret ajánlani, ami biztos nem csinál ilyeneket az is jó, de ne valami 15000ftos Logitechet :))