25
Mit vegyek?
  • Narxis
    #25
    én is
  • Shogun
    #24
    hát en kabeltvt kotnek ra nemtudom milyen az adesjeluk itt de majd elvalik:)
    mert veszek mindenfelekeppen csak meg azt nem dontottem el milyet:)
  • [Jakuza]
    #23
    Szerintem nem sok koze van ahhoz a temahoz, bar itt is szerepel a TV. :P
  • Pontius #22
    hmm
    csukható?
  • [Jakuza]
    #21
    TV.
    Ugyanis a TV kartyak mindegyike nyugos a kicsit gyengebb adasjelre.
    Marpedig a magyar szolgaltatok nem a jo jelzajszintjukrol hiresek.
  • Laalee
    #20
    ati tv wonder vagy vidokártyával együtt all in wonder
  • Shogun
    #19
    F5
  • Shogun
    #18
    nos nem akartam uj topicot nyitni de ugyan ez lenne a kerdesem hogy tunerkartyat vegyek vagy tvt?:)

    mondjuk mar inkabb tunert vennek de nemtudom milyet? Mert ha mar tv helyett lesz akkorl egyen valami utosebb mert szeretnem ha szep kepe lenne. Szal max 35ezret szannék ra. Kellen par tipp hogy melyik kartyak a jok. Esetleg kulso is jo lenne mert olvastam olyat hogy nemelyiknel nem kell bekapcsolni a gépet csak a moncsit rakotni. Ja es tft moncsim van nemtudom ez szamit e vmit

    Elore is koszonom a segitsegeket;)
  • CHEAPBOY
    #17
    Na nem vagy Te normalis.

    Egyebkent altalaban forumra nem irnak a nepek hogy ha kell valami ez elintezodik underwayben mailben:) Igy megy ez.
    Az hogy kulon topic nem kell mindennek az igaz.
    A jatekosok forumaban en csak egy topicot tartok fenn.
  • Pheel
    #14
    Három? Erre a fórumra SENKI nem írta azt, hogy kellene neki. Ha meg levelezel velük, akkor tényleg menjél inkább az apróhirdetők közé. Na szeva!
  • Pheel
    #11
    Most komolyan! Rajtam kívül senki sem vette észre, hogy CHEAPMAN kollégának eszébe sem jutott, hogy TV Tuner-t vegyen, csupán elég jó szöveget talált ki ahhoz, hogy nála lehet Samsung TV-t venni szerinte jó áron. Aki akarja vegye meg, a többieknek meg nincs értelme itt szórakozni.

    Mellesleg ez nem az apróhirdetések fóruma kedves CHEAPMAN. Unalmas, hogy minden általad árult cucchoz kreálsz egy fórumtémát is. Csinálj inkább egy CHEAPMAN féle leértékelt (lehet lopott) áruk fóruma topicot. Köszöntem.
  • Chabee
    #7
    Amiért én szeretem a TV-tunerem: Leteszem olyan ablakba amilyenbe akarom és közben még dolgozhatok is a gépen. Más érvet nem nagyon tudok mondani mellette, esetleg még annyi, hogy negyed annyiért megkapod.
  • Laalee
    #5
    haha
    mer a samsung mitol markasabb mint egy orion?
  • Borg
    #3
    Hát azért annyira nem b@szotul olcsó az...
    Pár hete 55centis ORION TV, ezüst szinű, magyar menü, OSD, txt, minden flanc amit akarsz ugyancsak 45 volt boltban.. garanciával dobozban. És nem gömbfelületű a képcsöve, hanem hengerpalást, szal elég profi is.
  • Lazarus
    #2
    vegyél tévét és azt még használhatod monitor helyett is valami kúlos henter gammánál