10
Milyen 5.1-es cuccokat vegyek olcsón jó minőségűt?
  • StarFist
    #10
    A normálisabb 5.1-ek 35.000 magasságában kezdődnek (az Inspire 5300 környékén). Inkább egy jobbfajta 4.1-ben gondolkozz vagy gyűjtögess még.
  • Lazarus
    #9
    4.1-es már megrendeltem
  • Csarli
    #8
    Szerintem nagyon nemjo vetel. Szerintem 15ert ne vegyel 5.1es hangrendszert, mert elmenyt ugysem fogsz kapni zajos hangszorotol. Akkor inkabb 4.1, vagy 2.1 legyen, de abbol jobb minoseg. Nem kell nagyon vajtfulunek lenned, hogy bosszantoan bantsa fuled egy vacak hangdoboz. Szoval szerintem inkabb sporolj kicsit, es vegyel kesobb 5.1et, vagy ha surgos, akkor most 2.1 dobozokat.
  • Lazarus
    #7
    akkor hol vegyek online? :)
  • CybearBoy
    #6
    A típust nem ismerem, de a mistral az gáz...
  • Lazarus
    #5
    Ez szerintetek nagyon gáz? http://www.mistral.hu/uj/admin/leir/out.phtml?termek=2003891
  • Lazarus
    #4
    5.1 hangfalat keresek bruttó 15 körül, tudnátok segíteni?
  • Lazarus
    #3
    köszi, utánanézek a creative hangfalnak
  • Csarli
    #2
    En SB live 5.1 hangkartyat es Creative Inspire 5300 hangfalkeszletet hasznalok megelegedessel. Ez a Jazz tipus nem ugrik be, de nekem a meghallgatottak kozul (keresgeltem elegge) leginkabb a Creative hangfalai jottek be. Nincs abszolut hallasom, de a legtobbnel meg nekem is feltunt, hogy hianyoznak a kozephangok. Ennel nem. Ha tobbet szannek ra, akkor is kb. ugyanezt vennem csak dolby dekoderrel (Inspire 5700). Szoval, ha nem sokkal dragabb a Jazznel, akkor inkabb ezt ajanlom. A nevleges, vagy felvett teljesitmeny ne befolyasoljon. az 5300 papiron nem hangzik tul izmosnak, de valosagban 25-30% korul hasznalhatod ki csak ezt is, ha nagyon hangosan akarsz zenet/dvdt/egyebet hallgatni neha, pedig joval efolott is teljesen tiszta hangzast ad (lehet mas ennel tobbet birna, de nekem ez is tobb az elviselhetonel). Szerintem, ha 5.1 hangredszert akarsz, akkor ne elegedj meg ennel rosszabbal. Ha soknak talalod az arat, akkor inkabb legyen 4.1, de a minosegbol ne engedj, mert elvesz az hangzas elmenye.
  • Lazarus
    #1
    Hi!
    Én egy SB 5.1 Live-ra gondoltam + Jazz 5.1 BOOM BOX 1000 Watt PMPO Dolby Surround Hangfalra
    Szerintetek ez milyen minőségű lenne?