19
Ballerburg - Középkori kalandok
  • dikki*yysw
    #19
    sztem is király :D
  • BlaBlus
    #18
    Ne add fel! En ugy csinaltam meg elsore belotte, hogy hol vannak az ellenfelnek farmjai, majd kezdesnel egybol szet lottem Oket, epitettem 1-2 farm -ot a fal moge, hogy ne lehessen egybol szet kapni Oket, majd megepitettem az Idol -t... Utana research -oltem Long John -t meg Add Weapon -t es szarra lottem az ellenfelet :)) De kezd az elso campaign -al az nem ilyen nehez :))
  • BlaBlus
    #17
    A masodik kuldetes elso palyaja valoban nehez egy picit, ha nem epited meg minnel elobb az idol -t, akkor addig mig kesz nincs csak fele penzt kapcs ugy viszont piszok nehez lepest tartani az ellenfellel... Nem is lehet szerintem...
  • hammond
    #15
    Lehet ebben menteni valahol?????????
  • BlaBlus
    #12
    TOLTSD LE! KOTELEZO! :))
  • BlaBlus
    #11
    Ez egy nagyon asz "katapultos agyus adj neki a masik varnak akar tuzlabdacsot" is game :)) Tenyleg nagyon tetszik... Ha multiban akar vki eroskodni velem szivesen bevalalom :))
  • hammond
    #9
    Már az eldő kampányon túl vagyok, az utolsó egy kicsit húzós.. :-)
  • Nyiri
    #8
    Nekem is nagyon bejon :D
    kurva jo gamma
    a demo utan szedtem a fullt, nem hittem nektek
  • Sephi
    #7
    Ne oritsetek ma! Nah eszt is letoltom akkor:)
  • hali
    #6
    Jujjjjj, hát ez valami kegyetlen jó gamma!
  • Mayday
    #5
    Ez tenyleg nagyon fasza kis gama! :) Nem tudjatok, biztonsagi masolattal erdemes-e benne multizni?
  • ÁjjLe BoBBi
    #4
    ISETEN A GAMMAAAA !!!
  • a.carkey
    #1
    Most jött ki a BALLERBURG a HD Interactivtól. Ez egy középkori "légy lovag a királyod oldalán és szolgáld királynődet is (hüm) ..." stílusu játék. Kicsit Europa 1400 + Sims beütésekkel. Egykevéske MP's Gyalog-Galopp-os stílus, sok épülettel, várépítéssel, harccal, varázslással stb. Sajnos még nem láttam képeket, csak a www.nforce.nl -en olvastam róla, de a www.gamespot.com -on sincs semmi info. Még ... Ki tud erről a progiról vmit?