28
nyiff?
  • Malna92
    #28
    Tudom h már sokan kérdezték h hol lehet letölteni ezt a játékot de muszáj vok énis megkérdezni=)valaki segítsen plz! emailemre is írhattok: [email protected] előre is köszi! (nagyon szeretnék már játszani=))
  • Hatvankilenc
    #27
    passz
  • susamama
    #26
    Mindenkinek!
    Másik fórumon járva, feltettem a kérdést, hogy a titkok kamrája felé vezető úton, hol van az utolsó titkos hely .természetesen lehurrogtak azzal, hogy nem ide tartozik a téma.Utánajártam a dolognak. Egy angol végigjátszást elolvasva, és lefordítva, azt találtam, hogy nincs is negyedik titok. Azt írja a szerző,hogy ez a titok, a Griffenél kihívásnak van fenntartva, amely debug módban érhető el. Lásd csalások, szellem mód. Ha valakit érdekel, az írjon, válaszolok.
  • susamama
    #25
    Szia!
    Ha még érdekel a dolog, elmondom.Ahol két pók vár, ott, amikor a falon megynyomod a két flipendo jelet, állj be az egyik jel mellé, ekkor a padló felmegy, és te ottmaradsz. ott lesz a titkos hely.
  • Gib
    #24
    Ja bocs rossz fórumra jöttem xdddd
  • Gib
    #23
    valaki nem tud linket adni hogy honnan töltsem le a Harry Potter 1-2-t?
    A filmet
  • benczus16
    #22
    Nekem vki elmondja, hogy a Spongify kihívásnál hol van a 16. titkos út. Én ezeket találtam meg:
    -a pálya elején a két gnómot a lyukba dobtam és a lumossal a titkos lépcsőre rááltam a ládát kinyitottam és jobbra felette a titkos utat is megtaláltam
    -a következő szobában a gnómot és az impet beledobtam a lyukba és a következő, fal melletti titkos útba bementem
    -a következő szobában megtaláltam azt a titkos utat, amiben a csillag volt
    -a következő szobában beledobtam a lyukba a három impet és a lumost használva a falon átmentem
    -a négy rákos szobában mindet belegurítottam a lyukukba és a titkos úton lementem
    -a lépcsős szobába az egyik festmény mögé bementem és a lépcsőt is leengedtem
    -a nagy helyiségben a csillagos szobába bementem
    -a két nagyrákos szobába semmi (?)
    -a bagolyra varázsoltam alohomorát és a fal mellett lementemés továbbá a spongify varázslattal a másik oldalon voltam
    -a pókos szobánál használtam a lumost és a két tündérmanó mögött egy titkos út volt
    -a következő szobába egy vésett jelen használtam a flippendót
    -a lökős hülyeségek után a spongifyvel egy szintet mentem fel és a nagy csillag mögött használtam a flippendót, majd a másik szintre átugrottam
    ja és vki tud a titkos szintről, a Griffendél kihívásról. bővebben a www.gameboomers.com tájékozódhattok
  • Kriszty003
    #21
    nem kellett. ha dvd lejatszoba rakom akkor elindol, szal most már oké
  • shevsenko7
    #20
    meg crackelted???????(ha meg kell???)
  • Kriszty003
    #19
    Sziasztok! Ha valaki tud, az légyszíves segítsen! Feltelepítettem a HP 2-t de nem indul el, mert ezt írja ki: "A "0x00c3b7a7" címen található utasítás a "0x00133009" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read".


    ilyenkor mit kell csinálni?
  • adam1224
    #18
    Én már összeszedtem az összes kártyát. éerthető okokból nem próbálom meg felsorolni a titkos helyeket, de egy egyszerű tipp:a párbajt akárhányszor le tudod játszani, szval a drazsé nem gond. csak a játék vége felé vegyél kártyákat, mert ha olyet dobna ki a doboz, ami már van, akkor csak egy drazsét kapsz
  • DEXTER92
    #17
    VALAKI PLS MONDJON EGY TELEPÍTŐ KÓDOT MER ELVESZETT AZ ENYIM!
  • Andrejka
    #16
    én tudok egy csomó cheatet hozzá
  • kyle reese
    #15
    hogyan lehet minden varazslókártyát összegyüjteni?tudna segíteni valaki ?
  • IcePeek
    #14
    Sziasztok . Tudnátok segíteni ? a Harry Potterben (1) a vége felé van egy illetve három sakktábla amin át kell jutni. a 3.-nál elakadtam . Tudnátok segíteni ?
  • Schüll
    #13
    Én is most szedtem hugomnak tehát tudom!
    FTP megfelel? Ha igen írj és lököm!
  • unio21
    #11
    Már nincs fenn a djcom-on. Tudtok segíteni, hol tudom letölteni?
  • Viking
    #10
    TneX te áruló!
  • Viking
    #9
    Ááááááááááááááá!!!!!!!!! (erről csak ennyit lehet mondani)
  • aren
    #8
    hi all!
    Azt szeretném kérdezni,h nem-e tudtok egy olyan oldalt ahol fenn van már a Harry P. 2? Thank!
  • josi
    #7
    igen nagyon aranyos :))
  • netuddki
    #6
    HARRY POTTER AND THE CAMBER OF SECRETS


    ez a kettes?????????????????????????
  • netuddki
    #5
    HARRY POTTER AND THE CAMBER OF SECRETS

  • TneX
    #4
    djcom oldaláról leszedhetitek...azt hisezm fenn van még!
  • jango fett
    #2
    s/n lenne szükségem ha vcalaki tudna egyet mondani elöre is köszi
  • magus
    #1
    vki linket isora?