61
  • zaki
    #61
    Direct Connect-ről
  • ujedith
    #56
    lecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecilecileci

    letoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyetletoltohelyet
  • ujedith
    #54
    Leci mondjatok meg, hogy honnan lehetne ezt a demot leszedni... vegigineztem a topicot, de nem nagyon talaltam mukodo letoltohelyet.
    Annyi mindent irtatok mar rola... en is szeretnem mar latni...pliiiiiz help!
  • oneal1
    #47
    924 a kód
  • Reaper
    #37
    hát igen a Stalker megeszi vacsira szerintem látványvilágban a doom3-at...

    http://www.stalker-game.com

    Lehet letölteni nagy videót róla és nézni nagyokat:)))

    aki még nem ismerné...

    Továbbá tökre érdekes, hogy ez a doom3 alpha eljut a menüig de amint rábökök a sinlge player-re kilép...
  • GvD
    #34
    Én nem tudom mit beszéltek szaggatásról, meg 768MB-ról! Nekem csak 256DDR, 1.6XP, GefTi200 van és megy mint az álom! Úgyhogy valami gány van a gépetekkel! (Vagy nekem lehet hogy 16XP-m van?)
  • Pöty
    #30
    bocs az beta-teljes volt hülyeséget irok. Én akkor leirtam a gamét és nagyot csalódtam + a véglegesben
  • Pöty
    #29
    Nem tudom mit izgulsz? Láttad az UT2003 alpha-teljes verzióját? Milyen fikán nézett ki a teljes-teljeshez? Ebből a doom3 demóból nem szabad következtetéseket levonni!
  • Sephi
    #28
    Ahh en ma is siratom aszta 350 megat. Ennek a demonak egy repulogep motorra lenne sugsege hogy menyen:)))

    Nekem alig 20 FPS es akkor is ha nem mozdulok gyorsan.
    Az teny hogy kiutott a frasz engem hogy milyen hangok vannak a jatekba juuuj. Eredeti meglehetosen.
  • Lazarus
    #20
    Ati 9700-al azért száguld mert arra a konfigra készült, úgyhogy ebben igaza van
  • Lazarus
    #18
    A dzsíforsz legalább úgy fogja vinni mint az ati optializáció után
  • vrob98
    #17
    "Én is nézegettem a gámát, és nem rossz-nem rossz a grafikája, de azért az UT2003 messze ütősebb. Ott úgy érzi az ember, mintha pre-renderelt játékban mozogna..."
    "Amúgy egy Gef4 Ti-n már egész gyors, Radeon9700-on meg egyenesen szágúld"

    ...Neked fogalmad nincs mirol beszelsz. Ezekbol itelve te nem is lattad meg.

    Ha valami olyan mintha pre-renderelt lenne, akkor az a doom3. UT2003 olyan szinten van mint a Quake2, csak 10x nagyobb poligonszammal.

    Es hogy a R9700esen szaguldana? Csodat az se tud muvelni egy alpha 0.02 es verzioval.
    Ugyanazok a belassulasok vannak vele mint R8500on vagy GF4en. Atlag 40fps megvan, de a furdoszobaban ha megharap a monsti akkor 5 fps.
    E3 bemutatora keszult egy bizonyos konfigra, egy bizonyos beallitassal.
  • reszcsi
    #10
    Hétvégén én is megnéztem, hihetetlen durva lesz ez a gém ... mint hardware igény, mint grafikai minőség mint szószerint is. Azért azok a vér effektek nagyon kemények.
  • vrob98
    #9
    Az a shot keszitese miatt van az 1 fps.
    GF2GTS-en atlag 15 fps
    R8500/GF4Ti-n kb 30fps
    De megneztem GF2MX400on is es ott is 10+ fpst ki lehet hozni :) ... Ja ami meglepo, hogy meg a GF2-eseken is qrvajol nez ki csak a texturak kicsit csunyabbak.
  • natalyel
    #2
    hehe, pedig be kaar... Azert nem semmi. :")