6
A Rally Trophy készítõitöl
  • Wajk
    #6
    Jó kis gém lesz szerintem. Érdemes belekukkantani a kocsi alá. Nem semmi kidolgozás.

    Amúgy mióta megy ez a játékhírek.hu eddig nem is hallottam róla. Mondjuk örülök hogy van végre egy magyar oldal, amiben van galéria. .) Juhejj!
  • dashed_
    #3
    hat igen..
    Eggyik szemem sir a masik meg nevet.
  • Nyiri
    #2
    Ahogy neztem a kepeket es ha tenyleg lehet majd szerelni akkor a Street Legalnak annyi...
  • dashed_
    #1
    Info [Hsw.hu-rol]
    www.Hsw.hu

    "Flat-out bejelentés és képek - Gamer's Hell
    A Bugbear Entertainment (a Rally Trophy készítõi) bejelentette a Flat-Out-ot, egy új generációs
    verseny játékot, hihetetlen vezetési élménnyel, sok arroganciával és darabokra szakadó autókkal.

    Fõ tulajdonságok :
    - Az elsõ verseny játék 3rd person móddal, ahol a játékosok megjavíthatják az autójukat, körbe-
    -sétálhatnak a box területén és beszélgethetnek más személyekkel.
    - Elragadó karakter-alapú történet, amely újdonság a karrier módban és verseny játékokban.
    - Gyorsiramú és adrenalinnal töltött versenyfutamok. A versenyeken 8 csattogó és rozsdás
    autó könyörtelenül küzd egymás ellen a változatos versenypályákon.
    - A pontosan érezhetõ autó dinamika minden elkötelezett konzolos verseny játék rajongónak
    kielégití az igényeit.
    - Valósághû és átfogó sérülés modell kihat az autó dinamikájára és látható is az autón, és
    külön hat az autó minden egyes alkatrészeire.
    - Élenjáró technológia. Verseny játékokra optimalizálva. A játék grafikája olyan lesz ami eddig
    nem volt tapasztalható Xbox-on és PC-n.
    - 45 változó és különbözõ versenypálya, rengeteg ugratóval rendelkezõ homokos utaktól és
    hegyi szakaszoktól egészen a jeges pályákig a befagyott tavon, az aszfaltos utakig és az
    aszfalt/föld utak keverékéig.
    - 16 különbözõ olcsó és rozsdás autó modellek.
    - Garázs, ahol a játékosok alkatrészeket vagy új autókat vásárolhatnak.
    - Multiplayer versenyzés a változatos játék módokban, mind a összekapcsolt, mind az osztott-
    -képernyõs módokban egy konzol esetén, és XBox Live-on az interneten keresztül.
    - Továbbfejlesztett AI, ami hibázik és fejleszti a képességeit a szezon alatt."