40
Segítséééég!!!!!
  • izb
    #40
    http://www.video-drivers.com/companies/122.htm
  • K.András
    #37
    Format C:
  • Pheel
    #29
    Ütközik vmelyik IRQ-d. Rakd arrébb a kártyákat, aztán egyszer csak jó lesz.
  • Bakka
    #28
    Elirtam :Nem Acorp a regi alaplap hanem AMPTRON!
  • Bakka
    #27
    SEGÍTSETEK!!!! SEGÍTSETEK!!!! SEGÍTSETEK!!!!

    Osszeszereltem a regi Acorp PII 3300 v (450MHz celeron) tipusu gepemet (mert a masik tonkrement), feltettem az xp-t es minden megy normalisan KIVEVE a hangkartya! --->ForteMedia 801 PCI
    Ha mozgatom az ablakokat, vagy tolt a vinyo vagy egyszeruen csak le van terhelve a gep, a hang szaggat, akad, torzit!!!
    A gepem amelyik tonkrement szinten Pentium II-es volt ugyanezzel a processzorral, hogy lehet, hogy annal nem volt semmi baj?
    Segitsetek!!! Mit csinaljak???
    Mit lehet vele csinalni???
  • oneal1
    #24
    ja
    akkor szerezz meg vagy tölts le egy explorer-t!!
  • oneal1
    #22
    szerintem reinstall windows:((
    xp-d van??
  • kifly
    #19
    Sziasztok! Meghalt egy 8.4-es seagate vinyó elektronikája (nem indul el egy gépse amibe belerakom) az adatok viszont kénének róla! nem tud valaki valakit akinek van ugyanilyen elektronikája és eladná, kölcsönadná nekem? Köszönöm a segítséget!
  • Tovi
    #18
    De, az a segédtáp csatlakozója, ha jól tévedek.
    A mai lapokon már nemigen látod
  • Blasta
    #17
    Senki nem tudja??????????
    :-D
  • Blasta
    #16
    Szasztok!
    Újabb keresztkérdésem lenne:
    Épp egy P4-es gépet csinálok össze, és már régóta érdekelt de most jutottam el odáig, hogy meg kérdem:
    A 300W-os P! tápból kikandikál egy csatlakozó, ami úgy néz ki mint a régi AT-s tápok tápcsatija, de ez csak a fele. Gondolom mindenki látta már, akinek P4-e van. A lényeg, hogy ezt a csatit még sehova nem tudtam feldugni, ergo nem tudom mi értelme van.
    Segítsen már valaki, mert megöl a kiváncsiság, mi a tököm lehet az a csatlakozó....
    THX
  • Laza
    #13
    41.03-ast hol lattad?
    Nvidia oldalan nincs fent..
  • Laza
    #12
    biztos hogy a motor szart be... vagd ki.. :DDDD
  • oneal1
    #11
    köszi
    hány pontot értél el 3dmark2001ben?
  • Barnaby
    #10
    oneal1:a Leadtek drivere gyorsabb mint a Detonator. Nekem TI 4600-am van és a DEtonator 30-40 %-al lassabb mint a Winfox driver.
  • Blasta
    #9
    Köszesz, utána nézek!
  • Laalee
    #8
    quantum oldalan illetve a maxtor oldalan van diagnosztikai program gondolom, ha az sem segit, nemnagyonhiszem hogy mas tudna
  • Blasta
    #7
    Senki nem tud nekem segíteni???
  • oneal1
    #6
    ok köszi
  • maximus2000
    #2
    próbáld ki, pár 100 ponttot szokott dobni az új driver pl.40.72-es
  • oneal1
    #1
    van egy videókártyám:leadtek winfast geforce 4 ti 4200.az a driver van fönn ami a leadtek oldalán van fenn.az lenne a kérdésem hogyha felraknám a legújabb detonátort változna e a teljesítménye???
    3d mark 2001se:1024*768 default:8787
    ez az eredmény növelhető
    (configom:amd 1400 mhz
    256 ddr)