20
Szal...
  • I.C.ram
    #20
    Ha te leírhatod a véleményedet, akkor én miért nem? Csak tanácsot próbálok adni azoknak, akik nem tudják eldönteni, hogy leszedik vagy nem ezt az ocskaságot. Ja és javaslom, hogy ha ez tetszett, akkor játszál a LuacasArts-os kanadjátékokkal, mert a kedvenceid lesznek.
  • M.A.D.
    #19
    Még mindíg nem vittem haza. Mégiscsak a Tribunal helyett kéne? :))
    Most valami Pharao Curse jön. Állítólag adventure.
  • Sephi
    #18
    Egyebkent van egy olyan hogy valami Space Rocket kis helyseg ahol ki van alitva az egyik Tentacle a DOTT-bol :))))
  • I.C.ram
    #16
    Kibaszott szar játék, a Day of The tentecle koppintasa, olyan szar hogy az már fáj. Szar eröltett poénok.
  • Sephi
    #15
    Jah en jol elakadtam:)
  • Sephi
    #13
    Vidd. Tecceni fog :)
  • M.A.D.
    #12
    Nekem megvan pár napja, de még nem vittem haza.
  • Sephi
    #11
    Ahahha:)) En halara rohogom magam :) Rohadt jo ez a gem!
  • Sephi
    #10
    Jaccot valaki ezzel a jatekkal? En jokat rohogtem rajta de meg csak az elejen vagyok es nem tudom hogy kell jelmezt szerezni:) Pls help!
  • Sephi
    #7
    Nekem nincs meg a 022 file :(

    Akinek megvan valahol pls jelezzen !!
  • M.A.D.
    #6
    Kiek van meg? Én nem találom DC-n sem. :((
  • Ramore
    #5
    Miért nem folytatják az ilyen atomász játékokat vajon? (Day of the Tentacle, Maniac Mansion) Lucas Arts???
  • hammond
    #4
    A grafika stílusában a Day of the Tentacles-re hajaz, meg a jatekmenet is olyasmi. A sztory szerint egy idióta magándetektívvel vagy, akinek rögtön az elején elrabolják a nem kevésbé idióta kutyáját...
  • M.A.D.
    #3
    azaz...:))) point and click-es.
    nagy blődségnek tűnik. :))
  • Ramore
    #2
    Remélem jó kis régi feelinges játék lesz!
  • Sephi
    #1
    Szal alitolag valami kaland jatek kepekbol itelve egesz bugyuta lehet. Most toltom holnap majd irok rola. Olyan stilus alitolag mint a Monkey..