285
na milyen?
  • Typhoon25
    #285
    Üdv

    van nekem egy control line 1Gb-os mp3 lejátszóm... az egyik probléma hogy úgy kaptam és ebből kifolyólag nincs hozzá semmim ... hiába gugliztam nem találtam róla semmit

    a másik probléma amiért ide írok hogy hiába pakolok rá bármilyen és bármennyi zenét és bárhova... bekapcsolás után közli hogy no file.... de amint visszadugom gépre ott vannak a zenék rajta

    esetleg vki tudja hogy hol lehet hozzá találni szoftvert vagy vmi használható dolgot ?

    vagy ívesen javítsam (kuka) :DDD

    előre is köszönöm
  • medix
    #284
    sziasztok egy grundig típusú pendrive formátumu mp3 lejátszóm van.valami történt vele az utóbbi hetekben mert amikor csatlakoztatom a gépemhez,egyszerűen nem kommunikál a géppel,még hibaüzenet sem jelenik meg.nem férek hozzá a zenéimhez.a kijelző világít,de nem ismeri fel a gép ami azelőtt felismerte.megpróbáltam a többi usb-n is de semmi.másik gépen,sőt egy x-box 360-on is próbálkoztam és semmi.a lejátszás és a rádiója egyébként működik,de a géppel nem teremt kapcsolatot.mi lehet a hiba,javítható e vagy vegyek újat.(szétszedtem és megvizsgáltam az usb csatlakozó forrasztásait is de úgy tűnik rendben van)
  • Pusztító_78
    #283
    bocs a képek valami miatt nem jelentek meg:( de a linkek jók
  • Pusztító_78
    #282
    Hali sziasztok





    Akit érdekel bővebb infóért cserébe keressen fel pm en
    Megszabadulnék eme lejátszótól
  • threeman
    #281
    esetleg tudtok ajánlani boltot, ahol foglalkoznak adás-vétellel?
  • threeman
    #280
    sziasztok! 12ezerért átadnám valakinek a meizu m6os 2gb-os lejátszómat itt pesten minél hamarabb, mondjuk holnap?!!!:) teljesen jó álapotban van, 1 hónapos kb, minden cuccosával, doboz, stb..
  • tonnni
    #279
    sziasztok!!

    vettem egy mp3 at dimarson de nem ismeri fel a gép azt irja a total hogy nincs ilyen meghajto de felismeri tehghát rátudok kattintani az i meghajto de aztán kiirja hogy nincs ilyen meghajto!!
    Van valakinek valami tippje?? Elöre is köszi..
  • Csabesz6
    #278
    okés köszi:D
  • skinnyman
    #277
    Sztem az áráért elég jó. Alaplejátszó, és mivel Walkman, sokkal jobban szólhat, mint az átlag.
  • Csabesz6
    #276
    ilyet pécéztem ki magamnak.tapasztalat,vélemény?
  • Endiman
    #275
    Sziasztok!

    Vettem egy Control Line mp3 lejátszót 1GB, FM rádió. Hét színben villog a háttér, nem tudjátok be lehet-e állítani hogy csak 1 szín világítson?
    ez:
  • SaGa
    #274
    256-os van és nem volt vele eddig baj.
    Az adatlapja ugyan nem írja, de ogg-ot is lejátszik. Tulajdonképpen egy korábbi Yepp típus...
  • Ice Cortez
    #273


    Eladó egy használt, jó állapotú, 1GB-os fekete színű Stormblue AV700-as Audio/Video Player minden gyári tartozékával dobozban, frissített szoftverrel!

    Irány ár: 18 ezer Forint

    Ha valakit érdekel: itt nézzen körül!
  • bcsirke
    #272
    sziasztok, nincs véletlenül valakinek dana mp3 lejátszója? Vagy nincs tippe, mert most vettem egyet és tud lejátszani .amv videoformátumot, de az összes videónak iszonyú halk a hangja egnagyobb hangerőnél is. Lécci segítsen valaki!!
  • misike92
    #271
  • kirol
    #270
    Manapság van valami jó típus?
    Mert venni szeretnék egyet én is, de ebben a témában nem vagyok otthon.

    Az nagyon fontos az is, hogy rendes rádió legyen benne, mert most K700i -t hallgatok a buszon, de eléggé zavaró, hogy gyakran nem bírja befogni a jelet.

    Az mp3-as lejátszókban RDS rádió van?
    MErt most láttam, hogy már a SE-telókban is az van.
  • RaST
    #269
    Vettem ma egy mp3 lejátszót .. Dimarson[DM-101G-4] tipusú, nem volt nagy pénz , 22 ezer ft-ba került .. Próbálgattam itthon, rádiót stb .. Aztán egyszercsak kikapcs .. Feltettem töltöre, azzal a gyanúval, hogy lemerülhetett .. De már jónéhány órája tölöm, és nem hajlandó bekapcsolni .. Van valakinek ilyen lejátszója ? Volt vele hiba ?
  • blackgamer
    #268
    az sajnos drága, nekem valami fapados, strapabíró model kellene
  • Inquisitor
    #267
    Csak az iRivert ismerem, az IMP450-től fölfelé nagyon jó, de olcsónak nem nevezném.
  • blackgamer
    #266
    Új diskman-t keresek, mert kipurcant a régi, tudtok ajánlani valami márkásat ami jól működik és olcsó?
  • Slash89
    #265
    Na és erről mit gondoltok? Teac MP-300 512MB színes képernyője is van.Nézzétek meg
  • Slash89
    #264
    Mi a baj vele? Mi a baj vele? Áruld már el!
  • Thatoo
    #263
    Miért? Mi a baj vele?
  • NeoMaN
    #262
    úristen meg ne vedd!
  • Slash89
    #261
    Köszi szépen a segítséget, holnapután megyek megvenni.
    Ez a sandisk nagyon jól néz ki.
  • Thatoo
    #260
    Hopp, már találtam is egy nagyon cuki darabot:

    SanDisk Sansa e130 - 512 MB
    Beleszerettem... :DD
  • Thatoo
    #259
    Néztem neten, azt mondják róla, hogy nagyon jó, meg tényleg szépen is néz ki. Szerintem vegyed! :D

    Egy másik kérdés, lehet, hogy hülye lesz, de nem baj. :D Szóval én már ezer éve gondolkodok, hogy milyen lejátszót vegyek, eddig tetszett az MSI MEGA Player 533, belső memória + bővíthető kártyával, viszont néztem egy havernál és olyan apró, de nekem nagyon zavaró hibája van, hogy nem lehet könyvtárakban lépegetni, hanem egyszerűen csak előre meg hátra tekerni, és ha pl. van 100 szám fenn szépen könyvtárakba rendezgetve, akkor is ezer évig kell keresgetni, amit épp hallgatni akarok... Esetleg tud valaki olyan bővíthető lejátszót, amiben ez nincs így?
  • Slash89
    #258
    Sziasztok! Most szeretnék venni egy Creative MuVo V200 512MB lejátszót. Mi a véleményetek róla? Van esetleg valakinek ilyen lejátszója?
  • Thatoo
    #257
    Ahham, vágom, köszi szépen az infókat!
  • Inquisitor
    #256
    Aham, és MMC-ből meg SD-ből is van kicsi, meg MMC-ből van 4.0-ás, más lábkiosztással, SD-ből van még mini és MIcro és Transflash ... szóval a kettőből összesen van vagy tucatnyi verzió :)
  • Zolee18
    #255
    Szóval a MultiMediaCard(MMC) 32x24 mm alapterületű és 1,4 mm vastag.
    A SecureDigital (SD-card)azonos méretű az MMC kártyával, DE 2,2 mm VASTAG!!!
    Mivel az SD-kártya 9 érintkezőjéből 7 az MMC-kártyán is megvan, ezért azok a készülékek amelyek SD-kártyát tudnak fogadni, tudnak MMC-t is. De ez fordítva nem igaz mert az SD nem fér be az MMC helyére.
    Remélem tudtam egy kicsit segíteni.
  • Inquisitor
    #254
    Röviden: Ég világon semmi, a vagy harmic féle memóriakártya zsír ugyan az, csak nehoyg kompatibilisek legyenek, más a lábkiosztásuk ... meg jó esetben az írás/olvasási sebességük :)
    Viccet félretéve: Az SD-t azért hívják Secury Digital-nak, mert elvileg letitkosítható jelszóval(?) a rajta lévő adat. Élő emert nem láttam, aki használta volna.
  • Thatoo
    #253
    Jók ezek az SD- meg MMC-kártyával bővíthető lejátszók, csak azt nem értem, hogy végülis mi a különbség a két fajta kártya között? Valaki el tudná magyarázni?
  • Inquisitor
    #252
    "Létezik olyan MP3 lejátszó, ami Pendrive ról tud lejátszani?"
    Crative régi modeljei ilyenek voltak, de elvileg csak a sajátjával működött (merthogy ez egy kétfelé szétszedhető cucc volt), nem hiszem, hogy más pendrivval működne.
  • Inquisitor
    #251
    Audioban a Grundig az életben nem volt márkás. MP3 lejátszóknál (pláne CD-s lejátszónál) elég gyenge volt, sok "noname" cucc többet tudott és jobban szólt nála.
  • Inquisitor
    #250
    "a Canon nem gyárt mp3 lejátszót,..."
    Lehet, de a Canyon se :)
    Ők olyan tipikus "átcsomagoló" cég, mint pl. a Trust vagy a Genius.
    Nem biztos, de az "eredeti" változatok azt hiszem Digiball(?) néven kaphatóak, meg még vagy 20 másik név alatt is. (Lásd még Telstar lejátszó 30 más "márkanév" alatt)
  • Inquisitor
    #249
    Ha IXA szériás, akkor itt:
    Mercury Support - IXA Download
  • kaMALAS
    #248
    van egy Mercury pendrive om de a win 98 nem látja. Hol lehet letölteni a szükséges programot hozzá?
  • gordonmail
    #247
    nekem egy MSI MegaPlayerem van, SD bővítővel. Netessék nagyon nézni, hiszen hangzása nem a legjobb, deviszont hivatalossan 6e-ért vettem! semmi bajom vele.
  • Thatoo
    #246
    Aham, köszi szépen, akkor valószínű, hogy a közeljövőben befektetek egybe.
    Na béke...