25
Steel of Haste --> ismét egy magyar autós játék !
  • Bence94
    #25
    helo nem tudtok valamit a gamerol? a honlapjuk is megszünt elérhetőséget nam találok hogy mi van velük
  • soulhunter
    #24
    hát, én nem akarok beleszolni,de 1 játék akkor játszhato,ha van mit élvezni rajta...
    van,aki a "tökig nyomom a gázt,ütközök,aztán 220 kmph-val jövök ki az ütközésből" száguldást szereti,az jáccon NFSsel... (igénytelenek, kb. azok élvezik,akik sohasem ültek kocsiban,tuti automata váltoval nyomják az összes autos játékot) -szal kb. 12 évesek
    van,aki a valosághűbb dolgokat (törés,teljesitmény romlás,stb)... (pl. én IS)... az ilyenek rallyznak (fizikai) kézi váltással visszahatós kormánnyal :PPP

    nos,én nem fikázom le a játékot,mert azért akármilyen árkád jellegű lesz,azért kiprobálom :) de azért remélem, legalább minimális roncsolás lesz benne :)))

    annak a kérdés,aki kiprobálta: a te kapott verziodban volt vmi minimális törés,vagy azon még dolgoznak? :DDD itt arra gondolok,ha elhasitok 1 szemetest,akkor tovaszállok 200 kmph-val,vagy azért legalább behorpad az oldala? (nem kell,h leszakadjon az ajto,de azért értitek) :)
  • M@TriX
    #23
    bocsi. :) húú, be rég is volt. :)
  • Mikiller
    #22
    Több,mint kettő az az egy
  • M@TriX
    #21
    ha nem is nemsokára, de most igen. :)

    közel 1 év után újra megszóllaok. Ha jól látom az új képeken akkor változás nincs, szerintem akkor letették a projektet, most meg felvették.

    Persze a látvánnyal nincs gond, akkor szép volt, most is elmegy még sztem.

    majd meglátjuk mit csinálnak a fiúk, de szerény személyem örül neki, hogy előszedték, akkor nagyon elszontyolodtam, hogy letették a projektet.
  • M@TriX
    #20
    csak nem tudsz valami?? :)
    Na mondi meg... :)
  • Wajk
    #18
    A Live for Speed tényleg tuti, a SoH meg lesz. :)
  • Jano
    #17
    Street Legal-t most lesz lehetőségem megnézni, úgyhogy még nem tudom véleményezni.
    A Live for Speed tetszik, pedig ugye igencsak kezdetleges fázisban van, ezt meg kiváncsian várom.
  • Rigley
    #16
    valojaban en is a street legalt vártam jobban, de nem igazan nyerte el a tetszésemet, es most nem a grafikara gondolok, mert nekem az nem lényeg... de ez a játék baromi jo lesz szerintem.
  • Rigley
    #15
    persze !
  • Wajk
    #14
    én is írtam már a pr-esüknek, de lehet hogy annyira dolgoznak, hogy írni sincs idejük. :)

    Amúgy jó játék lesz szerintem, mondjuk jobban örültem volna, ha a Street Legal jött volna kin ilyen grafikával. :)
  • Jano
    #13
    Ha teheted, plíz, írd ide is az infót. Köszi!
  • Rigley
    #12
    remélem idén kijon, irtam egy emailt, de még nem valaszoltak...
  • Jano
    #11
    Jó lesz ez emberek!
  • Rigley
    #10
    Eszméletlen jo lesz a jatek, ha valakinek ketsegei vannak , akkor checkolja this áut :

    www.clevers.com

    képek+videok
  • Rigley
    #9
    Ezt a szoveget a www.hsw.hu-rol masolom ide, remélem nem baj...:

    "A fizikai paraméterezés nagy kihívást jelentett számunkra, hiszen célunk a valós fizikai modell ötvözése a jó játszhatósággal.
    A Screamer 4x4 óta teljesen új fizikai modellt fejlesztettünk, ez sokkal pontosabb és jobban is lehet paraméterezni mint elõdjét. A játékot könnyedén lehet billentyûzetrõl irányítani, lehet látványosan farolni, sodródni.
    Minden játékos könnyedén elsajátíthatja az irányítást.
    A játszahtóság elõtérbe helyezése nem ment a pontosság rovására: mindent az SI szerint számolunk, bármely valós jármû paramétereit beállíthatjuk, a kerekek összetartásától kezdve a differenciálzárak tipusán és az aerodinamikai jellenzõkön át a hajtáslánc tehetetlenségéig.
    A játékosnak ezekkel a beállításokkal természetesen nem kell pepecselnie, a menüben kiválasztja a jármû felszereltségét és már száguldhat is.
    A fizika részét képezik a különféle interaktív tájelemek is azaz nincsen minden tárgy a pályához rögzítve. Ez azt jelenti, hogy lökdöshetünk végre ládákat, hordókat, stb..."

    Tehát nem lesz teljesen arcade...sot !
  • Rigley
    #8
    A játék szerintek jo lesz, a fizika se lesz teljesen arcade-os benne, csak mint mondták a fejlesztok, a jatszhatosagot tartottak a szemuk elott...
  • Toya
    #7
    Sajnos nem tették :-)
    Egyszerűen megmutatták a programot és kipróbálhattam.
    Azt azért vegyétek valamennyire garanciának, hogy ebből a játékból már láthattatok videókat és ingame képeket - itt nincs titkolózás és pr célból szerkesztett képek.

    Számomra szimpatikus, hogy nem árulnak zsákbamacskát a fiúk.
  • Manta
    #6
    Na jó, de téged megkörnyékeztek a készítők :)
  • Toya
    #5
    Annyira azért nem lesz rossz.
    Nem mondom, hogy a Screamer 4x4 babérjaira tör a program, de higyjétek el jól lehet majd vele szórakozni.

    Ezzel a programmal nem is az a célja a Clever's-nek, hogy elnyerje az év szimulátora címet.
  • Manta
    #4
    Ja, ha rosszindulatú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy a Street Legal jól indult, de szar lett belőle, a SoH meg eleve szarnak indult.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Ez egy Arcade szar....
  • Rigley
    #2
    (www.clevers.com)

    elvileg mostanára igertek...
  • Rigley
    #1
    Mikor fog megjelenni ?