41
A kereskedelmi csatornáink újabb harca a nézettségért!
  • ipszilon
    #41
    egyetértek veled. amikor leültem a tv elé, azt hittem, hogy "na már megint egy gagyi BK féle magyar szar" (by the way, az egyik osztálytársam szerepet kapott a BK-ban, tök poén-))
    de ahhoz képest tök aranyos volt. persze, hogy van benne jócskán Jóbarátok feeling, de szerintem sikerült nagyjából természetesen jáccaniuk.
  • GregSB
    #40
    Citromos tea forever!
  • Ramore
    #39
    Pedig a VV-t is megvették Vágó Steve és furmányos csapatától, akik megálmodták ezt a világpremier műsort. Nagy koponyák, akarom mondani pofátlan tolvajok. De hát vannak náluk is hülyébbek, akik megvették ezt a s*art!
  • I.C.ram
    #38
    Nem, mert a Bigbránert egy licenc alapján adja le a TV-t, és általában, ha valamit koppint valaki, akkor nem mástól fogja megvenni.
  • magus
    #37
    en ugy hallottam a valovilagot sokkal elobb leakartak vetiteni csak vmiert nem ment
  • I.C.ram
    #36
    RTL KLUB koppint mindent. Big Bráner -> Valóvilág, TEA -> Limonádé.
  • magus
    #35
    Én a limonádét jobban szeretem. a tea ha erős akkor nem olyan jo. bar az ice teat mindennel jobban szeretem. sőt az ecoland is ihato ha cukrot ra x bele. ja hogy ez nem gumiszoba es megis teleikallom hulyeesegekkel? slalalalalaaaaa. amugy nemtom minek icsinalnak jobaratok uanzatot. ja de megvan. emert a tv2 annyira elbaszta hogy a bigborther primiivsegebe beleolt egy csomo penzt, hogy nincs penza a jobaratokra. szanalmas, es egyszerre röhögtető! nem nézem és nem is fogom. hat ez van sracok talaljatok ki vmi eredetibbet. amugy ssemmi koze egymashoz a kettonek, mindegyik teljesen sjata talalmany lehet
  • Ramore
    #34
    rtl vs. tv2

    nézők = ökrök

  • Coine
    #33
    :D
  • Mike at home
    #32
    ja
    biztos dugni is szokott
  • Coine
    #31
    meg mást is csinál a rohadt alkoholista !
  • Coine
    #30
    akkor ezt elmagyarázom ABBAN a topicban!
  • Coine
    #29
    úgy néz ki a szmájlit a végén nem vetted észre...
  • Mike at home
    #28
    meg iszik is
  • Mike at home
    #27
    kezdek bepöccenni
    Te beszélsz? nézzél már magadba!
  • Mike at home
    #26
    Ezek szórakoztató músorok. Ha mávelődni akarsz olvass verseket, novellákat és ne 3 sör mellett, ha érted, mire célzok.
  • Mike at home
    #25
    Hát lehet, hogy Te olyan szinten állsz, hogyha ilyet nézel elbutulsz, de én nem.
  • Mike at home
    #24
    Hát nem tom olyan skizúid állok ehhez a sorozathoz. Ritka gyenge meg erőltetett, a Jóbarátok nyomába sem ér, mégis lehet röhögni a poénokon
  • Ron Ragm
    #22
    Mellesleg egyetértek hogy ez a versengés már a szánalmasnál is szánalmasabb, ettől függetlenül ez a tea egész jó lett:)
  • Ron Ragm
    #21
    Kár hogy nem egyidőben vannak de mindegy:D
  • Xboxman
    #20
    Hát én inkább a Rém rendes családot nézem nem ilyen degeneráltaknak való szarságokat...
  • Ch_Slater
    #19
    Nagyon probalja a Jobarátokat koppintani ez a Tea. Ez nem feltétlenül rossz, csak ne legyen erőltetett JB koppincs minden áron. (ami nekem nagyon feltűnő volt, hogy a fő főszereplő fickó ugyanugy próbál gesztikulálni, mint a JB-ben az egyik arc)
    Amugy nemrossz...

    a Big Tea és a Való Limonádé legyen veletek :)))
  • VinylToy #18
    ugye ugye...

    Szerintem nagyon ott voltak a poénok ennél csak jobb lesz remélem! :)
    Bár hajlamosak vagyunk azt is elcseszni ami jól kezdődik!
  • Lteebee
    #17
    Én is láttam,nem tudtam,mi a címe,meg azt sem,hogy első rész(hiába,nem vagyok tudatos tv-néző).

    Tetszett
  • VinylToy #16
    Azt inkább a gumiszobában nyitnék! Bambi vs. Meggy Márka címmel!
  • tomcs
    #15
    ehh.... ennyire nezek en tevet... fogalmam se volt hogy mar ilyen musorok is vannak aszittem majd itt elmondom hogy earl grey rulz meg stb.. telleg en is italra asszocialtam belole
  • VinylToy #14
    Én meg logót cserélni! :D
  • Coine
    #13
    Így van, na megyek is tévézni meg fórumflémelni :D
  • VinylToy #12
    Akkor ebben egyetértünk! :)
  • Coine
    #11
    Így van, szemetek !
  • VinylToy #10
    Ezt olyan valaki mondja, aki mindent elkövet azért hogy neki csak jó napja legyen és ha valami barom kihozza a sodrából akkor inkább feljön a fórumra és kitombolja magát, mint hogy leül a TV elé (ez se a legjobb megoldás mondjuk) és megnéz egy kacagtató műsort, ami elfelejteti vele hogy mi is történt aznap!
  • Coine
    #9
    Tegyél, azért, h. ne legyen zűrös napod és akkor nem kell szánalmas kereskedelmi csatornák szánalmas szórakoztató műsorait nézned szánalmas szappanoperák helyett :D
  • VinylToy #8
    A harcot én is teljesen szánalmasnak vélem, de itt most nem erről szeretnék beszélni, hanem végre nem csak brazil szappanoperákat lehet nézni hanem egy zűrös nap után leülni a TV elé és jókedvre derülni a filmen!
  • Coine
    #7
    Utolsó mondat mekkora kajzer igazság !
  • VinylToy #6
    Én meg azt mondom hogy aki szerette a Jóbarátokat és a hasonló sorozatokat, amiben a főszerep a humoré az nyugodtan leülhet egy este és belenézhet attól még nem lett senkinek semmi baja, én tegnap láttam az első részt a TEA-ból és tényleg nagyon sokat nevettem.

    Kövezzetek meg érte! :)
  • CSOCSO
    #5
    TEA egész ari lett hja.. eléggé jobarátok feeling.. de mindegy..
  • Manta
    #4
    Csak a bemutatójukat láttam, azalapján a TV2-s műsor igényesebbnek tűnt, de valószínüleg ugyanolyan gagyi mind a kettő. Ráadásul a jelenséget, ahogy a két rivális csatorna "spontán" utánozza egymást, olyannyira szánalmasnak tartom, hogy elvből sem nézném ezeket a népbutító szarokat.
  • Coine
    #3
    Egyiket sem nézem, mivel csak nagyritkán nézek TV-t, akkor sem, ilyen sz**okat.
  • Dzsini
    #2
    :( én aszittem gasztronómia... akkor nemtudom-nemnézem.
  • VinylToy #1
    Tegnap indult a tv2-n a TEA című komédiasorozat, míg az RTL-n is a napokban vetítik először a Limonádét.

    Véleményem szerint elég jó lett a TEA én felfedeztem benne a Jóbarátok stílusát, bár nem vesztette el az eredetiségét, tehát meg tudod maradni mégis magyarnak!

    Várom észrevételeitek!!!