19
Szal...
  • endyxx
    #19
    Röppencs
  • silanor
    #18
    Viszont most kaptam meg ebook-ban mind a ket konyvet es abban benne van az iro valodi neve: Székely Nagy György
  • silanor
    #17
    Sephi: En is imadtam a konyveit. A Roppencset kb 5x olvastam el (nem kulonben a Star Why-t), ha nem tobbszor. Es mindig sirok a poenokon. Sajnos en se tudok rola, hogy ki o valojaban es tobb ilyen konyvrol se tudok. Pedig nagyon orulnek neki.

    PS: Egyszer a Roppencset korhaz varojaban kezdtem el olvasni. Kint ugye mindenki ilyen meredten nez maga ele, szomorkodik. En meg nem birom ki rohoges nelkul es mar sirtam. Eleg kinos volt, de akkor is tovabb olvastam :)
  • Sephi
    #16
    :)

    En ennyit eletemben nem rohogtem csak a Ace Ventura-n :)))
  • Blasta
    #15
    Végülis meg lehet érteni....:-D
  • Dzsini
    #14
    gyakorlatilag nincs.
    még csak egy Cherubion-féle "fordította" szöveg se... lehet egy nagyobb nevű valaki, és nem hajlandó a nevét adni ehez a .... izéhez :))
  • Blasta
    #13
    De a könyv belsején, bagy a végén nincs valami név feltüntetve???
    Szokott lenni mindig!
  • Sephi
    #12
    Igen igy van. De az nincs rairva ki irta maga az iro. Mi most keresek ra hogy kijaza A.B.Cee ?:))
  • Blasta
    #11
    De baze!
    Ha megvan a röppencs, akkor nézd már meg mégegyszer!
    Én tisztán emléxem, hogy ez áll rajta:
    -nagybetüvel-
    Dale Brown
    -kisbetüvel-
    helyett írta
    A.B.Cee
  • Sephi
    #10
    Most nem ertem... mirol beszelsz?
  • dikki*yysw
    #9
    Sephi én annyit nem röhögtem még életemben, mint a te írásodon :D

    Van még abból?
  • Sephi
    #8
    Figyi a konyveken Dale Brown van kiirva de akarhogy nezed mas Dale Brown iro nincs es kulomben se irhatta amerikai vagy akarmilyen mas orszagbol szarmazo iro mert a poenok 70% csak magyarul lehet leforditani nem?

    Ugyertem hogy maga a kiado vagy az aki irta eszt a ketott kiadott e meg mas konyveket is?
  • Blasta
    #7
    Most ezt nem értem!
    Ha megvannak a könyvek, akkor miért nem tudod ki írta őket!?
    Vagy az eredeti nevét szeretnéd tudni???
    (abban nem tudok segíteni)
  • Sephi
    #6
    Nekem megvan a Star Why es a Roppencs is szal nem az a gond.

    En keresem aszt aki irta ezeket a parodiakat hatha van meg ilyen. En ennyit nem rohogtem vilag eletembe :)
  • Blasta
    #5
    Az író stilszerüen A.B.Cee volt ha jól emléxem és a röppencs Dale Brown - A bombázó címü regényének a paródiája volt!
    Elég rég olvastam, de akkoriban tetszett!
    (lehettem vagy 17-18)
    Még talán megvan valahol! Holnap du. megkeresem ha érdekel!
  • Sephi
    #4
    huje
  • Ams
    #3
    Majdnem :D
  • Ams
    #2
    #1
  • Sephi
    #1
    A meg 1995 ben letezo King Kiado kiadott ket konyvet ami a Star Why es A Roppencs nevet viseltek. A konyveken ott van Dale Brown neve de gondolom baszus hogy nem o irta oket.

    Szeretnem tudni hogy ki irta oket es ha meg letezik ilyen valahol. Lehet hogy magyar ember irta?

    Kind Kiadot nem lehet elerni mert sztm mar nem is leteznek.

    Aki tud segiteni pls help me bitte :)