45
  • Flashy
    #45
    ki nem szarja le hogy ki milyen burzsuj hangfalat bir venni, hulyek. itt most ezt a virtual izet kell fikazni basszus nem a bankszamlaegyenlegeteket villogtatni. elmultatok mar 14 evesek egyaltalan?
  • Mas-Thief
    #41
    :-))))
  • Korgó
    #40
    A 200.000 legkobos hangaromban a nyolc sarokban F-16 -osok ketszeres hangsebesseggel, elol meg egy nagymagassagu elfogo MIG
    haromszoros hanglokettel. Szol mint allat : basszus OK, a tobbit meg ugyse hallja az ember. Hat igen ez a 8.1 a kobon.
  • Mas-Thief
    #39
    Sokat érsz azzal, ha szétszakítja a házat. Fogd fel. Inkább légkalapácsot vegyél a dzsamód mellé! Azzal hamarabb szétkapod a házat. Mivel hogy hogy szól, az úgy látom, úgyse érdekel. :-))))
  • NasaTm
    #37
    Jo valasz ott a pont :D
    Jamo egy rakas szar !!!
  • AtisH
    #36
    Te nem vagy véletlenül zeb "barátunk" rokona? Mert stílusod és tájokozottságod megegyezik vele - a bányászbéka valaga alatt van kilóméterekre...
    Ha hangminőségről próbálsz meg beszélni, akkor a Jamo-dat jobb ha meg sem említed.

    Amúgy visszatérve az eredeti cikkre, igen nehéz két pc-s hangszóróból "3D-s" hangot kihozni. Jelen pillanatban nem hallottam még olyan 2 hangszórós cuccot, amelynél konkrétan be tudtam volna azonosítani a "hátulról" jövő hang pontos helyét. Persze hangszínben próbálják ezt utánozni, de a fülünk igen bonyolult műszer és nehéz becsapni. Ez kb. olyan, mintha azzal a 3d-s, piros/zöld szemüveggel néznél egy ahhoz való filmet. Valamit ugyan látsz, de az minőségben és élvezhetőségben igen messze van a valódi térhatástól.
  • Mas-Thief
    #35
    Iszonyú kemény vagy, csak épp eszed nincs. Részemről befejeztem. Ha neked a hangerő számít, nem a minőség, akkor elmehetsz a picsába. Olyan bunkó vagy, az már süt. Ráadásul ki az, aki itt ugat? Aki 5 hozzászólást is ír zsinórban. Gyökér! Ha meg a stereo híve vagy, akkor meg minek kötsz mélynyomót a hangfalakra. Jamo. :-) Nagy márka nem mondom. Pl. JmLab-et persze nem is ismered mi? Egy tetü diszkópatkány vagy. Semmi több. Úgyhogy húzz a faszba!
  • NasaTm
    #29
    Angelboy azert mert te tusko paraszt vagy azert minket ne nevez annak. Ha neked megfelelo egy 5000Ft-os muanyag dobozbol valo 5.1-es hangzas akkor gratulalok ennyit is erdemelsz :)
    Nekem otthon Phonar szettem van tobbe kerult mint az eleted ugy, hogy te nekem ne gyere ezzel a szovegel. Gyere el hozam beultetlek egy igazi hangfalrendszer ele, amik szolnak is.
    Attol fogsz majd a gatyadba elvezni :)
  • Mas-Thief
    #28
    Ha pl. nekem ugattál Angyalkám, akkor elmondanám, hogy Jazz9940-esem van itthon. Nézz utána, hogy az micsoda! Mert ha te ezt nem ismered, akkor te ne ugass! Okoskának abban tényleg igaza van, hogy be lehet csapni. Sima Stereoban is vannak bázison kívüli hangok. Attól még szerintem mindekinek csak a szemét szúrta, hogy "5.1-et hangzást" akarnak Stereoból kihozni. És itt igazán az 5.1-en van a lényeg. Mert hogy ez a szám ugye jelentéssel bír. Egyénként meg mutatnék neked csak Stereo hangfalakat is, ami drágább, mint a te 5.1-es hangcuccod. Úgyhogy ne legyél annyira elszállva!
  • Mas-Thief
    #24
    Úgyis képtelenség ezt rendesen megvalósítani. Mindekinek más minőségű hangfalai vannak, vagy rosszabb esetben Satellite-jei. És akkor majd jön a szöveg, hogy "nekik tökéletesen működik". Képtelenségnek tartom. Úgysem tudnak imitálni 5.1 csatornát. Főleg a 0.1-et. :-)
  • Munch
    #23
    Hát igen... durva a valóság... de ha már ezt csinálják, akkor ne a membránt rezegtessék, hanem agyhullámokat, és olyan, mintha hallanánk valamit, csak tulajdonképpen mégse. :DDD Lassan már itt járunk. :D Gyártja: PaRasonic. :D
  • MuERTe
    #21
    Engem az érdekelne legjobban, hogy egy hagyományos pc-s hangfalból hogy csalják elő a subwuffer hangját :DD
  • NasaTm
    #20
    Nem lesz ez semmi csak satnya probalkozas ami, ha ossze is jon a Dolby Labs-nak akkor sem lesz olyan atuto siker. Eleve egy altaluk "teljesen hagyományos" hangfal meg, meg szolalhat, de minosegi 5.1-et soha sem tud majd krealni. Akkor meg itt a kerdes, hogy minek fejlesztenek ilyen marhasagot ?
  • Tomcat.no1
    #19
    Hát igen!
    Az addig oké, hogy fejhalgatón előtudják állítani az 5.1-est (merthát ugye 2db fülünk van), de viszont hogy az elől elhejezkedő hangszórókból olyan hang jöjjön ki ami bármely méretü szobában úgy verődjön vissza, hogy az az 5.1-esnek megfelelő minőséget nyujtsa? Hát az 100% hogy nem fog működni.
  • J@no
    #18
    üzenet a számítógép képernyőjén: "gondold azt, hogy az a hang, amit te most éppen nem hallasz, hátulról jön, és félelmetes..." :)))
  • Munch
    #14
    Hát ez egy ökörség. Fizikailag lehetetlen ugyanazt az 5.1-et szolgáltatni, mint rendesen 6 hangfalbol... ;-))))) Ez kb olyan, mint a QSound. :DDDDDDDD SZAR.
  • AtisH
    #13
    Bele zip-pelik a sztereó jelbe!:-)

    Szerintem nagy baromság!!! Nemtom mit erölködnek ezzel, amikor az asztali házimozis rendszereknél is inkább a több hangszórós rendszert preferálják. Pl. évekkel ezelőtt a Yamahának a nagyobb erősítői már 7.1-es renszerben működtek, sőt ma már a szubot is kezdik "sztereósítani". Megjelent a Pro-Logic II, ahol már hátul 2 diszkrét csatorna szól. Ráadásul a high-end audió guruk is pedzegetik, hogy a normál két hangfalas sztereó helyett próbálkoznak a több hangfalas verzióval.
  • Mas-Thief
    #10
    Virtuálisan. Egyértelmű. "Nem hallod, honnan jön a mély hang. Ott van az, de úgyse találod meg." :-p
  • Mas-Thief
    #8
    Ez lesz a ProLogic Rippelt verziója? :-D
  • Gabest
    #7
    Ha ilyen okosak, akkor csináljanak mindjárt 1 hangszóróból 5.1-et. Vagy az már nem menne? :P
  • MuERTe
    #6
    Azt azért meglesném hogy hozza ki az 5.1-es hangzást egy normál, fröccsöntött pc-s hangfalból :))
  • Pöty
    #5
    Vagy feltalálták a spanyol viaszt. Újabban divat régi technológiákat felvillantani...
  • MuERTe
    #4
    Lúzer, most dobhatod ki :DD
  • CybearBoy
    #2
    Most váltottam nemrég stereoról 5.1-re.
    :D