51
Hogy is van ez ?
  • JonasSandor
    #51
    Pc gurunál megszünt a nod 32 támogatása is?
  • akyyy
    #50
    nálam még itt van a szekrénybe pár 1999-es magazin vegyesen(guru, pcx, stb) , meg a legelső gamestartól kb. 2014-ig 2004-ig , meg valamelyik év van meg teljesen (tán 2007). azóta nincs, max pdf-be olvastam bele ami érdekelt :D

    vicces, hogy szinte mindegyikbe benne volt ilyen cd borító, amit ki lehetett vágni az ujságból, nos én egyet se vágtam ki, nem akartam összevagdosni az ujságokat :D
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2019.11.25. 07:23:45
  • shaddam
    #49
    Most akkor csak a GS van a magyar piacon? Amúgy érdekelne a fiatalabbak közül hányan veszik a gémer magazinokat. Gondolom mindenkinek van net, aki meg szegényebb helyzetű annak a 2 ezres újság se nagyon fér bele
  • Kissssss0 #48
    rip... :(
  • JonasSandor
    #47
    Decemberben lesz utoljára az újságosoknál.
  • morzsi555
    #46
    DVD

    Amúgy a legtöbb játékot, amit adnak ezekhez, meg lehet venni dobozosan 1000-3000 forintért, digitálisan is kb. ennyiért. A Stalker clear sky pl. 1000 ft a cdgalaxisban. Az égvilágon semmi értelme, létjogosultság nincsen ezeknek a szar magazinoknak ma már. És csak egy nyomi papírtokban dobják eléd a játékokat, gagyi gravírozással, nem tudom miért jó ez nektek, amikor dobozosan vagy digitálisan tök ugyanannyi. A cikkek minősége meg a béka segge alatt van kb. 2005 óta.

    Ne vegyetek gémszart és wc gurut és minden problémátok meg fog oldódni.
  • Kistax
    #45
  • Dynamic
    #44
    Milyen ez az új PCGuru?Mármint amelyiknek tényleg az a címe, hogy PCGuru és 2 teljes játék is van benne.
    Nem mintha venném valamelyik lapot is, de kíváncsi vagyok rá.
  • Lteebee
    #43
    A lényeg, hogy inkább a régi stábot támogatom.
  • Dzsini
    #42
    tablet wc? :) amúgy van portable toalett is... az is megoldja a problémákat ;) - igaz, nem frissen nyomdázott papír szaga lesz....
  • Laalee
    #41
    ezt megoldja a tablet pc :D
  • Lteebee
    #40
    De ha megpróbálod, nem jutsz a wc-ig...
  • ElfQT
    #39
    A monitort nem tudom kivinni a wc re :)
  • I.C.ram
    #38
    Ha neten meglátok egy cikket, egyszerűen nincs kedvem elolvasni, de ha meglátom az újságban egy akármilyen szar játék előzetesét, kényzert érzek arra, hogy elolvassam. :) Sajna mostanában melőzznom kell a vásárlását, mert zserintem túl drága, és inkább az új gépemre gyűjtök.
  • magus
    #37
    jajajaja sztem is ez az amit sohasem fog megadni egy protal sem, hogy nem morzazhatod le pl a moitorodat mikozben csamcsogsz a firss ujasg folott aminek meg nyomdaszaga van
  • I.C.ram
    #36
    Szerintem sokkal kellemesebb papíról olvasni, mint a monitorról. A monitort nem lehet az ágyban olvasgatni, vagy a fotelhoz magaddal vinni, esetleg a rötyibe is magaddal viheted.
  • Lantee
    #35
    Az a legkomolyabb, hogy olyan játékokról olvasok bennük (sokszor az ajánló részben), amiket már réges-rég végig is játszottam! A WAREZ megöli az újságokat! :))
  • Factor_007
    #34
    én mégis automatikusan megvszem az ujságot még ha nem is érdkel meg se nézem mi van benne csak miután megvett. Mer ha nem veszem meg elvonási tüneteim vannak és nekem kell az ujság. Ha másért nem a levrov miatt olyan nincs a neten
  • Coine
    #33
    Sőt ! A neten jóval több van-e téren is!
  • Mike at home
    #32
    Mondjuk én sem veszek már jóideje pc-s újságokat. Ami kell itt van a neten.
  • Coine
    #31
    kinek mi.
    régebben (monduk 3 éve) én is vettem a PC Guru-t, de aztán folyamatosan változott az újság és ez nekem nem jött be.
    Írtam egy 3 oldalas telj. normális kritikát, ami kiterjedt az egész újságra, és ezt elküldtem mindenkinek.

    kb. 3 válasz jött....18 személyek küldtem el....
    Az a 3 is dícsérő volt, h. hűdeha milyen jó kritika, semmi anyázás, tök normálisa, hajdejó...de aztán az újság maradt a régi...

    Mondjuk azóta már régen másra költöm a pénzem, nektek is ezt ajánlom :]]
  • Mike at home
    #30
    szerintwem meg nem a színvonal esik, hanem az igények változnak
  • Mike at home
    #29
    Megpróbálják a Gamer-t lemosta. Erre majd lesz is sok-sok pénzük
  • Mike at home
    #28
    Csak szólok, hogy a Chip-nél ugyanez volt.
  • Mike at home
    #27
    CoV

    CoVboy - előszőr a Lajos volt
    majd aztán lett Kiss Laci.
    ő maradt a pc-s időkre
    aztán lett a PC-ultra
    némi torzsalkodás után Kiss Laci elment, lett helyette Uboyka
    majd aztán ez szépne elhalt maradt a CD-Ultra

    régen volt, azt hiszem már lehet róla beszélni

    m,ost nerm tudom ad-e még ki vmit a Comware
  • Mike at home
    #26
    Valszeg maradtak még cikkek a régiektől, amik most jelennek meg.
  • Mike at home
    #25
    látom névtelenül jól megy a hazudozás
  • Mike at home
    #24
    én a benzin szót veszem meg és védetem le.
  • Kilgore_Trouth
    #23
    hehe...szerintem meg mar ezert sem....
    Ha tudsz angolul es van neted, akkor ezeket elobb megtalalod a neten, minthogy kijonne kinyomtatva...
    Ha meg nem tudsz angolul, akkor inkabb forditanad azt a penzt angol nyelv tanulasra...es akkor meg viszonylag ertelmes dologra adtal ki penzt :D
  • Goodwill
    #22
    detto :P
  • Goodwill
    #21
    jó de szarás közben nem tudok internetezni :)
  • Nyiri
    #19
    Total igazad van...
  • TheZsenyka
    #18
    Igazság szerint engem meglep hogy még veszitek ezeket az újságokat. A benne lévő tartalom 99%-a megtalálható a neten és ezek az információk könnyedén megtalálhatóak. Tulajdonképpen komoly pénzkidobás: egyszerű birtoklási vágy.
  • Xboxman
    #17
    Én ezt a folyamatos romlást 2002.febrúár óta veszem észre!És az a legszomorúbb ,hogy LY cikkei is romlottak az utóbbi pár hónapba(szájbarágós,nulla tartalom)!Csak a PPéter irogat ugyanolyan minőségben mint régen!
  • Nyiri
    #16
    Hat nemtom... En mar tobb eve veszem rendszeresen a Gurut, de a mostani (GAMER MAGAZINT) megveve, valahogy most eloszor amikor vegigolvasva sajnaltam erte a penzt

    Egyre kezd a minoseg (cikkek, stb) lejjebb menni..
    Es La-Yosh cikke hogyhogy nem volt most? (3D Rovat)
  • Xboxman
    #15
    Valaki mondja már meg milyen az új Pc Guru?
  • Todd
    #14
    Nem is tudom. Én úgy vagyok ezzel, hogy nem egy újság címét veszem meg, hanem a tartalmát. Ezért le is mondom előfizetésemet a PC Gurunál és maradok a régi stábnál.
    De elég egy furcsa helyzet alakult ki. Ugyanis a két lap szinte rovatra megeggyezik. Gondolom ez az időhiány miatt van így és a jövőben a PC Guru ezen gyorsan változtatni fog.
    Ja és számomra elég idegesítő, hogy a PC Guru mindenhova ahova csak lehet beteszi, hogy "a guru legyen veletek", meg "10 éves múltra visszatekintő lapunk...". Háááát, sok új gyereknek a főszerkesztőt kivéve köze sincs a Guruhoz...
  • Lantee
    #13
    Na kérem! Én már jó ideje előfizetője vagyok (többek közt) a PC-GURU-nak, erre ebben a hónapban kaptam egy PC-GAMER-t....és ma megjött a PC-GURU is! Nem tudom, hogy valami hiba okozhatta-e, mindenesetre én qrva jól jártam! :)
  • harcu
    #12
    Ma megjelent PCGuruból.

    HA jól veszem ki, akkor adott két újság (Gamer / PCGuru), mindkettőben ősgurusok, akik a múlt évezredben alapított, és azóta is igen sikeres lap utódjának tekintik magukat. Az új PCGuruban is olyan nevek szerepelnek (Bear, Masell), akik nagyon régi motorosok a szakmában.

    De kéem szépen, a lényeg: Két teljes játék: Evolva és Soul Reaver, Hitman2 végigjátszás, nyeremények, szóval pont, mint a régi.

    Olyan ez a helyzet, mint a TopGun / Aranysas. Mindkettő ugyanarról szól, ugyanúgy néz ki, és mindkettő megél. Lehet, hogy itt is ez van a háttérben. Adott volt egy újság x példányszámban. Most adott kettő, ami elfogy 1.5X példányszámban. Lehet, hogy mindkettő megél majd a piacon, lehet, hogy nem. Így legalább minden hónapban eldönthetem, hogy melyiket veszem meg, melyikben lesz a legjobb játék. Ez nekem csak jó, ha a kiadóknak is megéri, akkor minden rendben.

    UI: A PCGuruk nekem az első példánytól vannak meg, sőt még az eredeti Guru is fellelhető nálam, mármit az eredeti papírpéldányos. Komolyan mondom, tiszta nosztalgiám van néha. Mai PCGuruban van egy régi szám felidézése, benne a Stronghold nevezetű játéké. De nagyon király játék is volt az régen, immár majdnem 10 éve. A mostani tizenévesek nem is tudják, mit hagytak ki anno. Milyen volt mondjuk a Wormsben órákat csatázni négyen egy székben, avagy a legelső Doomban nyomulni multiban? Ezekben az élményekben sohasem lesz már részük. Lehet, hogy nekik már nem is mosd semmit sem az, hogy Wizard of Wor, avagy Giana Sisters.
  • vrob98
    #11
    akinek jar a PC Guru az irhatna tapasztalatokat