147
  • gergou
    #1
    Djcom, ezt rakd fel az oldaladra legyszi ha lehet, mert istenkiraly, es most jott!!!
  • gergou
    #4
    adsz hozza accot is?, mert akkor en is tudnam szedni!
  • schoma
    #5
    Én már szedem is lefele. Akinek kellene, felírom neki. Részletek mailben. :))
  • Dynamic
    #6
    Hát én nem igazán értem még így sem, hogy milyen játék.Mihez hasonlít?Megnéztem a képeket, de így sem tiszta.Én leginkább egy gazdasági stratégiának nézem.
  • Dynamic
    #7
    Nah, ezek után úgy látom nem lehet valami nagy durranás a game:((
  • Major Pluskat
    #8
    A rohadt életbe. A franc kivan ezzel a warezcenterrel!!!!! Fenn van a program de az a kurva jelszó ismételten nem jó amit be kell írni. Nem értem mi a szarért kell ezt húszezerszer eljátszani
  • hiba
    #9
    www.jowoods.com
  • hali
    #12
    Nekem már lentvan! :P
    Jo jatek amugy?
  • I.C.ram
    #13
    Én most rakom fel. :D
  • magus
    #14
    majd mondjatok el jo jatek e
  • Dynamic
    #15
    Arra értettem, hogy 1 nap alatt csak 6 hozzászólás született.
  • hen-tes
    #16
    és ez akkor ijen dirtperson ??
  • I.C.ram
    #17
    Kurva jó a játék, de hogy lehet pénzt keresni? Pap vagyok, és még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet pénzt keresni.
  • Dynamic
    #18
    Sokat kell benne beszélgetni?Mert akkor nem szeressük:)
  • gergou
    #19
    Nekem nemsoka meglesz, meg probaltam is mar, es tetszik, minosegi egy game az biztos, de nem akcio, ugy hogy az ne szerezze meg, aki erre szamit
  • gergou
    #20
    Vegre egy faxa game a jowoodtol, aztan meg jon az arx fatalis, par nap mulva!!jeahh
  • Dynamic
    #21
    Igen, igen nov.1-én kerül a boltokba, úgyhogy legkésőbb jövő hétvégén meglesz(talán)
  • gergou
    #22
    jah, de a jowood gamek gyorsabban mennek ezeknek a csodacsapatonak(deviancefarlightrazor1911), szal sztem mar jovohet elejen lsz valami megjelenes
  • hen-tes
    #23
    de mijen a megjelenités ?????
    3d ?
    stratégia ?
    tomraider ?
  • Hustler_hu
    #24
    tudsz konyveket gyartani meg verseket amiket kesobb eladhatsz a piacon ... meg ha donaciot kapsz az is extra penz ...
  • I.C.ram
    #25
    Aham!!! Már tömegesen gyártom a verseket, köszi. :D
  • I.C.ram
    #26
    Nagyon fasza a játék, csak pont akkor jöttem rá, hogy hogyan lehet házasodni, amikor már 50 éven túl voltam, és megmurdáltam. :D
  • KeviN
    #27
    ahhh, en reggel 6ig toltam a gamet, nagyon jo :) en blacksmith lettem, jo kis penzt lehet belole szedni, +gyartassz olyan cumokat is amiket te is hasznalhatsz, igy termeloi aron juthatsz hozza ;) Mar van 2 gyermekem, es nobleman vagyok :)
  • Sephi
    #28
    Emberek nekem nem megy a zene a jatekban. Es akadozik a hang is :*(

    Micisnajak?
  • Hustler_hu
    #30
    nosulni ugy tudsz hogy fent raclick a nevedre majd Court a spouse menupont ... majd kiirja kb. hany evig kell udvarolni :) (csak vigyazz vannak magas lec csajok is ... :)) ) En kocsmaros lettem , mar nobleman es most orokolte a fiam az egeszet es tokjo neki mert penze is van hazai is ... 1 nagy innje amibe be sem kell hogy menjen mert menager vezeti igy mar foglalkozhat jo kis politikai karrierrel :)
  • a.carkey
    #31
    Sziasztok! Sajnos, egy működő linket sem találtam ahonnan le lehetne szedni a progit.Csak nov. 1 után tudom az isot megszerezni, addig meg nem akarok várni. Ha tudtok MŰKÖDŐ! rip-es linket az is jó, mert vmi miatt a http://warezcenter.warez.hu -ról nem tudom letölteni ... (Természetesen az ISO is jó, persze nem fizetős ...) Köszi!
  • Hustler_hu
    #32
    amugy tenyleg rulez a game ... vegre nem ugyanaz a hent mas fegyverekkel , ugyanaz a drive mas autokkal , ugyanaz a RTS mas epuletekkel , ugyanaz a strategia mas egysegekkel ... hanem valami frisss
  • I.C.ram
    #33
    Én már Baron vagyok, de nem tudok palotát építeni, mert nincs hely neki, pedig a pénz megvan rá bőven. Honnan tudom, hogy melyik házat érdemes megvenni palota építésre? A legtöbbnek nincs hely a feltuningolásra.
  • Hustler_hu
    #34
    akkor vegyel kesz palotat :)))
  • Sephi
    #36
    ehh megvan a hang problema... ejjen a Direct Sound Enabled :))))
  • I.C.ram
    #37
    De olyan még senkinek sincs. :(
  • Hustler_hu
    #38
    figy ... nemtom ... akkor probald ezt ... csak 1 otlet : veszel 3 hazat lebontod a 2 szelsot es akkor mar van eleg hely az upgradera ... talan ... nemtom , rohadt sok penz lehet
  • I.C.ram
    #39
    Hát ja, annyig meg szerintem nincs, mert egy házat (ha szerencsés vagyok, akkor első szintuek) kb 10000-ert lehet megvenni. 3db kell tehát 30000 + az upgrade min 60000 = 90000 az meg kurva sok!
  • KeviN
    #40
    Engem az erdekelne, hogyan lehet testort fogadni. Mar 2t fogadhatnek, de nemtom hogyan kell ;)
  • cenobite
    #41
    Most találtam egy linket, van rajta 1-2 hasznos dolog:
    www.hagentur.de/theguild

  • G. Joe
    #42
    Ziko nem csalodtam benned :)
  • I.C.ram
    #44
    Na egy Villát sikerült összehoznom, DE eladósodtam egy beruházás miatt, és dutyiba kerültem. :) Pedig volt két gyerekem (egyetemet végzett mindkettő) + egy gyönyörű feleésegem + báró rangom + egy max fejlett tolvaj céhem + egy Town House-om, amiben minden maxon van. Já és az üzlet elött 50000 Livres Tournois-ám. :D (hogy baszodna meg a játék :))

    Remélem lesznek új városok, mert ez kurva kicsi.
  • Ams
    #45
    irányítást súgd + kérlek, kösz!
  • I.C.ram
    #46
    RTS szerű az irányítás + sima 2d a manageelésnél. Ja és a házak belsejében "szabad" first person nézet.
  • Bandeeka
    #47
    Hali!
    Segicsetek pls nemtudom hogy a Master Craftsmen mire jo aki tud az segicsen pls. Elöre is thx