7
Mi a fenét ér vele, aki megveszi?
  • Inquisitor
    #7
    "Még a 3200-esek végleges szabványa sincs megállapítva - illetve most hogy az intel hivatalosan is támogatja a 845-tel gondolom mostmár igen ..."
    Öööö. Az a PC2700 DDR (avagy 333-as, az meg ugye 166MHz-et jelent csak, hogy egyszerü legyen) amit az i845 széria LEGUTOLSÓ tagjai támogatnak. A Granit Bay meg csak PC2100-es DDR-t fog támogatni ...
    Ja a mire jó kérdésre:
    Bármilyen tuningnál biztosítja, hogy ha szinkronban használod, akkor extrém tuning esetén (166-200 FSB!!!) is CL2-n megy a ram, ami ugye nem kicsit növeli a sebességet.
  • ProjectMiera
    #6
    433-as DDR, az azt jelenti, hogy 217-re kell az FSB-t küldeni ahhoz, hogy cca szinkronban menjen a procival. Amúgy a noname-t nem én találtam ki, a miklandnél láttam. a lan party tényleg ütött, másfél órát ha aludtam, de abba még tisztán is biztos lennék, hogy ez még nagyon nem a mai procik mellé van kitalálva. Még a 3200-esek végleges szabványa sincs megállapítva - illetve most hogy az intel hivatalosan is támogatja a 845-tel gondolom mostmár igen - akkor meg mit akarnak ezek 3500-ösökkel? Na mind1, akinek van rá pénze attól természetesen nem sajnálom, de ettől függetlenül csak értetlenül tudok állni a dolog felett :)
  • Anee
    #5
    Jah ezek tuningra vannak termelve....Nitro mellé 200- illetve afölötti fsb értékekre.jah és durva memóriaidőzítésekkel
    nem értem mi a baj vele
    olyan mint a pc166
  • shabba
    #4
    Biztos kicsit be lehetsz állva mert tudtommal ilyen memória modulokat nem gyártanak noname gyártók. 1x azért mert azok dömping gyártanak mert csak úgy éri meg, 2x meg ide minőségi chipek kellenek ami nonamenak nem jellemzője. Vagy esetleg számodra a Crucial vagy Corsair noname? Biztos megártott a LAN party. :)))

    Mellesleg ezek a modulok OC-nek ígényeinek készülnek kis mennyiségben pont ezért jó drágán. Kvázi luxustermék. Ilyenket nem fognak pakolni mezei SOHO-s gépekbe nagyüzemileg.
  • ProjectMiera
    #3
    Baze... részeg vagyok én ma, az éjjel lan party volt... szal az első hozzászólásban korrekció: az első hivatalos Hammeres AMD chipekről van szó
  • ProjectMiera
    #2
    Ja igen, tdkp ennek kapcsán jutott eszembe a dolog:
    256MB DDR433 SDRAM PC3500 22,299.- Ft 27,874.- Ft
    512MB DDR433 SDRAM PC3500 45,338.- Ft 56,673.- Ft

    és ezek noname-s modulok!! 13 ropival hosszabb az 512-es, mint a DDR400-as SAMSUNG (!!) LOL
  • ProjectMiera
    #1
    Sziasztok!

    Szal elgondolkodtam, hogy ha még a PC3200-al is csak a szívás van, mi a gyíknak nyomatják a PC3500-at?? Ha jól tudom az első hivatalos AMD-chipsetek PAPÍRON max PC2700-as memokat fognak fogadni. Nem beszélve arról, hogy azt is rengeteget hallni, hogy ha a memo frekije elhagyja az fsb-t, akkor már nem számottevő a teljesítménynövekedés - ld. most hogy kezd kijönni a 333-asból a nafta, hogy megjöttek a 2700 2800+-os prockók. Amúgy intel fronton nem vágom mi a helyzet... ott is suxxol a PC3200?