11
Adott az explorer 5 (vagy bármelyik verzió), és 1szer csak...
  • rushman
    #11
    az lehetetlen!

    a link, amit belöktem (#6) a manual removal részt hajtsd végre, akkor el kell hogy tűnjön!
  • Dj N-Ice
    #10
    gyerekek a problema uaz meg mindig...
    sajna nem tortent semmi de leirtottam a lop virust ahogy azt leirtak nekem es meg mindig nem nyilik meg sem az explorer se a net nem javult meg...
    egyeb otletek? elore is koszi

    Udv: N-Ice
  • rushman
    #8
    java applet hiánya, valamelyik hasonló topikban már tárgyaltuk...

    itt a link

    telepítése után elvileg megoldódik a gondod
  • rushman
    #6
    ez a C2LOP hijacker, sajna manuálisan tudod csak eltávolítani. Az ad-aware-t meg egyszersmind felejtsd el, csak a gyenguska példányokkat tudja hatástalanítani.

    itt a link az eltávolítási infóról /angol/:doxdesk
  • PetruZ
    #5
    Ez a lop.com-os izé egy elég genyó vírus/trójai, a leírtása sem egyszerű. Valamelyik itteni topikbvan már volt róla szó, nem is egyszer (azt hiszem, vagy a Vírus-ban, vagy a Windows XP-ben). Próbáld az sg fórum keresőjével átkutatni a fórumokat, szerintem biztosan találsz megoldást.
  • Dj N-Ice
    #4
    Nekem is van egy érdekes problémám... Egyik pillanatról a máásikra fogta magát az Explorer, bezáródott, újraindult a gép, és nem idnult el többet... ráklikk 2x és pillantra megnyilik, aán 20adszorra kiirja hogy a lop.com-ot nem tudja kinyitni... Adaware + Spybottal mindent kiirottam, a szöveg még mindig uaz, a kedőlap about:blank of korsz és még mindig a lop.com-ot keresi... és le lehet okézni a a hibát, de maga az explorer nem nyilik meg. Valamint ezzel együtt megszűnt a netaktivitás is, és automatice a privátcimet adja a hibásan generált 169.254.xxx.xxx bla bla... hálókártya letilt... engedélyez... semmi... Ezek után fogtam kihúztam a modemet az áramból vissza,közben engedélyeztem a hálókártyát de megen semmi... Erre felhivom a szolgáltatót (Road Runner) és közlik hogy ez nem az ő hibájuk, hivjam a HUB gyártóját vagy a Microsoftot az explorer hiba miatt... Hát LOL mondom... Laptop rádug, azonnal műxik a net... Szal? egyéb ötletek? Hálókártya csere? vagy mi legyen mert már nincs ötletem egyáltalán:) So plz help! Thx!
  • Otisz
    #3
    Nem.
    Nem nyomtam F11-et...
    Valamelyik weboldal betöltődésekor váltott át...
  • raven10011
    #2
    Hogyan tűnt el? nem nyomtál F11-et? Csak azért mert velem még nem fordult elő ilyen effekt.
  • Otisz
    #1
    Sziasztok!

    A következő hiba szokott nálam jelentkezni.
    Adva van 1 MS Internet Explorer 5-ös bömgésző (de akármelyiknél jelentkezhet), és egyszer csak fogja magát, és az ablak legfelső menü sorát (Fájl, Szerkesztés, Nézet, Kedvencek, Eszközök, Súgok) eltünteti.
    Nem tudom, hogy ez mitől keletkezhet, de a legbosszantóbb az, hogy nem tudom visszahozni.

    Esteleg tud erre valaki valamilyen megoldást javasolni?
    A segítséget megköszönném.

    Üdv.: Otisz