67
Szal...
  • Sephi
    #1
    Baszus nem eleg hogy ahova megyek amindehol reklam van most mar itt is? Aze ez man kurvara idegesito nem gondojatok?

    Egyetlen magyar site ahol nem volt raklam erre most meg van.

    Fax kivan :((((((
  • CSOCSO
    #2
    RTL ONLINE RULEZ:)))
  • Sephi
    #3
    Kussoja el es szamold az F -eket!
  • CSOCSO
    #4
    azé nem egy idegesítő reklám és ha kapnak érte pénzt akko rmér ne.. ha lesz nagyobb szerver ami nekünk + gyorsaság akkor legyen otta az a kurva csík..
  • CSOCSO
    #5
  • CSOCSO
    #6
    nah én meg sephi sztrájkolunk!!!! addig nem irunk sőt!! nem nézzük az SG-t amig ki nem veszitek a reklámot!!!



    remélem megijedtetek!!!
  • Sephi
    #7
    Ez igy van!

  • CSOCSO
    #8
    ne írj te hülye!! sztrájkolunk!!!:)
  • Sephi
    #9
    Ezzenel meginditom a A.R.E.P.A. -t!!! (Altalanos reklam elleni part alakulat)

    Aki fel akar iratkozni kuldjon meilt nekem vagy a titkaromnak!

    Eddig vagyunk 2-en!

    VELED NYERUNK , BENNED BIZUNK! HARCOJ TE IS A REKLAMOK ELLEN! A.R.E.P.A TEGED AKAR!!!!
  • CSOCSO
    #10
    Sokan vagyunk, de nem elegen!!!Mindenki hozzon magával, még, egy, embert!!!
  • Sephi
    #11
    Nem egyet! sokat! meg tobbet!



  • CSOCSO
    #12
    értem.. sztrájk mikor keződik hivatalosan?:)
  • Sephi
    #13
    most!
  • CSOCSO
    #14
    ok!
  • Sephi
    #15
    remek!
  • CSOCSO
    #17
    kuss sztrájk van!!:)
  • Sephi
    #18
    Ha eddig meg lehetett oldani akkor most is lehet!
  • CSOCSO
    #19
    SUX!!!SUX!!!
  • CSOCSO
    #20
    SUXSUX
  • Sephi
    #21
    RTL-on egy jo dolog van! Az amikor musornak vege van meg neha a hirekk
  • CSOCSO
    #22
    most az RTL el van abaj vagy a reklámmal?????????????
    NO WERBUNG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    itt a crack:
    www.supergamez.hu/crack/nowerbung.zip
  • Sephi
    #23
    Mindaketovel!
  • CSOCSO
    #25
    jut eszembe ha sztrájkolunk és nem jövunk sg re honnan tudjuk meg hogy levették a reklámot?? vagy honnan tudják hogy sztrájkolunk ha nem írjuk le ide??? ???
    he??
    mindegy ,.............sztrájk!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #26
    Majd beipitunk valakit aki figyeli es majd lelagya a hirt jo?
  • CSOCSO
    #27
    jo és ki legyen az?
  • Efreet
    #29
    gyerekek el kellene olvasni a főoldalon a hírt, és utána beszélni hülyeségeket jó?
  • Efreet
    #30
    lehet, hogy nem árt kicsit gondolkodni is hozzá... na mindegy.
  • Sephi
    #31
    Ohh es megszolala a mester es monda bolcs szavait!

    Lehet akarmilyen strategiaji IT varazslat akkor is hulyeseg az egesz mar meg ne haragudj.

    Miert te mit vettel ki a hirbol?
  • Sephi
    #32
    Mi hianyzik nekem hogy ulok a forumon es adok egy Mehet gombot es bejon egy hulye reklam? Aszed nincs tele tokom hogy akarhova mashova megyek ugyenez van? Indexen miert nincs ilyen? Hardwieren? Vagy a HC-en?
  • Efreet
    #33
    soroljam, hogy melyiken merre van sok reklám? a HW-n nincs, mert egyelőre funból elvannak...az SG is elvolt, de szépen kinőtte magát, és folyamatosan növekszik a nézettsége. ezzel, hogy az RTL főoldalára van linkelve akkorát fog ugrani megint a nézettség, hogy az nekünk csak jó lehet. (pl nagyobb-stabilabb szerver esetleg, biztos fenntartás) az a felső kis bar meg nem reklám, hanem egy csoporthoz tartozás jele. nincsenek popupok, nincsenek repkedő reklámok, stb... az index a legrosszabb példa, ott minden nyakig televan reklámmal.

    mondtam, hogy gondolkodni kellene, és nem izomból anyázni.
  • Garrett
    #34
    Hehe ha valakinek nem tetszik ott az a RTL csík akkor küldjön pénzt az Sg nek az uj szerverre...
  • Dzsini
    #36
    tudomásom szerint mindenki hobbiból csinálja az SG-t, szabad perceiben.
  • Garrett
    #37
    ami dicsérendő.. Bár szerintem a Sg-re inkább fórumozni járnak, mint a híreket olvasni...Bár ha látok valami érdekest ált .elolvasom azokat is.
  • Dzsini
    #38
    passz, de szerintem a főoldalnak lényegesen nagyobb a látogatottsága... mint minden oldalnál. van párszáz aktív fórumozó (max 1000), de azért a napi 100ezer oldalletöltés csak összejön valahonnan :) (a hírek gyorsfórumain is látszik, ott pár óra alatt igensok hozzászólás összejön egy-egy vadabb hírre :) )
  • Garrett
    #39
    ja ja nemhiába mondom hogy az SG a leglá
    togatottabb :D
  • PetruZ
    #40
    Ennek ellentmond, hogy ma, mikor pár perccel ezelőtt felléptem az SG főoldalra, egy kedves Mat* popup fogadott... No comment...
  • Laalee
    #41
    szerintem tobbet ne is latogasd...
  • PetruZ
    #42
    Mondtam én, hogy nem fogom? ;)
  • Coine
    #43
    én plö csak fórumozni járock ide.
  • Laalee
    #44
    de a fooldalt remelem kinyitod! :D