67
Szal...
  • rotator
    #67
    Pedig GregSB vagyok... SG rulez :D
  • rotator
    #66
    Hmm. Érdekes, rotatorként vagyok bejelentkezve..
  • Sephi
    #65
    Joember az lehet aze jott be mert kitudgya milyen aligator vagy valami pop up progid van a gepeden es nem is tudsz rola!

    Ne okoskodja hiaba!
  • magus
    #64
    multkor reklamozott egy demo scenet hoppa hogy nem print screeneltem le. ahh
  • Dzsini
    #63
    :) kellett nektek szintén HW-nek lenni... összevagytok keverve
  • Birdy
    #62
    Na kerem, ami hardwiredre vonatkozik:
    1. nincs reklam, de ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz.
    2. Mindharman munka mellett csinaljuk, ingye.
  • Sephi
    #61
    Jo de akkor sem kell nekem a sok hulye pop up reklam! Oldjak meg ugy hogy maga a siton reklamoznak de ne pop up mondban.
  • Sephi
    #59
    Hardwieren reklamot? Egyet mondj!
  • Dzsini
    #58
    hwsw: a HardWired-ról volt szó, nem a másikról :) ott igencsak vannak reklámokok
  • Sephi
    #57
    jo most mar nem megy bazzeg!

    Az este volt csak! Most mar nekem se jelenik meg!
  • Garfield
    #55
    Nem igazán értem, mi a faxé' kell itt egyeseknek a nyálukat verniük. Semmi popup, meg repkedő ikonok, hanem csak egy icipici csíkocska-kezdemény felül. Olyan qrvára zavaró ez tényleg???
  • Sephi
    #51
    Szogezzuk le maga a tenyt hogy nem anyaztam. De akkor se zuzodjon be ide az RTL Klub meg mitomen milyen reklam. Es minek a tobb savszelesseg? Es mit erdekel engem hogy tobb ember lesz? Jo kis csapat vagyunk mi nem kell ide tobb ember. Bar lehet es gondolom is hogy az SG nek ez csak jo de akkor se sujedjenek mar odaig hogy pop up reklam megy! Es csak szolok hogy forumozas kozben jon elo a reklam amikor nem is gondolok ra.

    Most latom hogy sikerult nem raklamozni amikor bejottem.

    Hajra tovabb!

    Efreet bocs!
  • magus
    #50
    teljesen egyetértek. most az a kibaszott kis csik nem idegesit senkit. eszre se vettem amig nem szoltatok.. es cserebe legalabb lehet hogy lesz egy jo sg-nk. hat ez igazan nem nagy aldozat. amugy hol aza hir?
  • The Garrett
    #49
    Hehe nekem is a fórum a kezdőlap :)
  • Laalee
    #46
    sulyos hiba csokkented a lapletoltest! naponta 1* tessek megnezni :D
  • Coine
    #45
    fórum a kezdőlap :D
  • Laalee
    #44
    de a fooldalt remelem kinyitod! :D
  • Coine
    #43
    én plö csak fórumozni járock ide.
  • PetruZ
    #42
    Mondtam én, hogy nem fogom? ;)
  • Laalee
    #41
    szerintem tobbet ne is latogasd...
  • PetruZ
    #40
    Ennek ellentmond, hogy ma, mikor pár perccel ezelőtt felléptem az SG főoldalra, egy kedves Mat* popup fogadott... No comment...
  • Garrett
    #39
    ja ja nemhiába mondom hogy az SG a leglá
    togatottabb :D
  • Dzsini
    #38
    passz, de szerintem a főoldalnak lényegesen nagyobb a látogatottsága... mint minden oldalnál. van párszáz aktív fórumozó (max 1000), de azért a napi 100ezer oldalletöltés csak összejön valahonnan :) (a hírek gyorsfórumain is látszik, ott pár óra alatt igensok hozzászólás összejön egy-egy vadabb hírre :) )
  • Garrett
    #37
    ami dicsérendő.. Bár szerintem a Sg-re inkább fórumozni járnak, mint a híreket olvasni...Bár ha látok valami érdekest ált .elolvasom azokat is.
  • Dzsini
    #36
    tudomásom szerint mindenki hobbiból csinálja az SG-t, szabad perceiben.
  • Garrett
    #34
    Hehe ha valakinek nem tetszik ott az a RTL csík akkor küldjön pénzt az Sg nek az uj szerverre...
  • Efreet
    #33
    soroljam, hogy melyiken merre van sok reklám? a HW-n nincs, mert egyelőre funból elvannak...az SG is elvolt, de szépen kinőtte magát, és folyamatosan növekszik a nézettsége. ezzel, hogy az RTL főoldalára van linkelve akkorát fog ugrani megint a nézettség, hogy az nekünk csak jó lehet. (pl nagyobb-stabilabb szerver esetleg, biztos fenntartás) az a felső kis bar meg nem reklám, hanem egy csoporthoz tartozás jele. nincsenek popupok, nincsenek repkedő reklámok, stb... az index a legrosszabb példa, ott minden nyakig televan reklámmal.

    mondtam, hogy gondolkodni kellene, és nem izomból anyázni.
  • Sephi
    #32
    Mi hianyzik nekem hogy ulok a forumon es adok egy Mehet gombot es bejon egy hulye reklam? Aszed nincs tele tokom hogy akarhova mashova megyek ugyenez van? Indexen miert nincs ilyen? Hardwieren? Vagy a HC-en?
  • Sephi
    #31
    Ohh es megszolala a mester es monda bolcs szavait!

    Lehet akarmilyen strategiaji IT varazslat akkor is hulyeseg az egesz mar meg ne haragudj.

    Miert te mit vettel ki a hirbol?
  • Efreet
    #30
    lehet, hogy nem árt kicsit gondolkodni is hozzá... na mindegy.
  • Efreet
    #29
    gyerekek el kellene olvasni a főoldalon a hírt, és utána beszélni hülyeségeket jó?
  • CSOCSO
    #27
    jo és ki legyen az?
  • Sephi
    #26
    Majd beipitunk valakit aki figyeli es majd lelagya a hirt jo?
  • CSOCSO
    #25
    jut eszembe ha sztrájkolunk és nem jövunk sg re honnan tudjuk meg hogy levették a reklámot?? vagy honnan tudják hogy sztrájkolunk ha nem írjuk le ide??? ???
    he??
    mindegy ,.............sztrájk!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #23
    Mindaketovel!
  • CSOCSO
    #22
    most az RTL el van abaj vagy a reklámmal?????????????
    NO WERBUNG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    itt a crack:
    www.supergamez.hu/crack/nowerbung.zip
  • Sephi
    #21
    RTL-on egy jo dolog van! Az amikor musornak vege van meg neha a hirekk
  • CSOCSO
    #20
    SUXSUX
  • CSOCSO
    #19
    SUX!!!SUX!!!
  • Sephi
    #18
    Ha eddig meg lehetett oldani akkor most is lehet!