33
Archangel (c) JoWood
  • Glinn Eldiven
    #33
    Na idöközben rájöttem magamtól is.

    Az egyik monszternél elöször ki kell irtani a sötét lovagokat, mert utána már csak nyomorék démonkákat gyárt, aztán rohangálni kell körbe és elkerülni a jövéseit. Spirális pályán meg lehet közelíteni, úgy hogy ne találjon el, majd meg kell simogatni a kardunkal addig amig megalszik.

    A másiknál elöször a pajzsát kell szétlőni és utána két támadása között oda kell rohanni és megagyalni a fénykardunkkal, aztán vissza a pálya szélére, ahol a támadása nem ér el és a forgó tüskéktől is védve vagyunk. Csak kitartás és az is kinyúlik.

    Amúgy, már be is fejeztem :)
  • Glinn Eldiven
    #32
    Most ott tartok, hogy két guardian főmonsztert kell eltennem láb alól és a sziveikkel kell kinyitanom valami ajtót, hogy megmentsem Ivy-t. Namost : mit kell tenni, hogy ezt a két szörnyet kifektessem. Eddig próbáltam kraddal, de kicsit uncsi mert szerintem nem történik semmi, vagy nem voltam elég türelmes. Fegyver meg szerintem nem fog rajta. Van valami fifika vagy csak az én türelmem fogyot el ?
  • Sephi
    #29
    Tano esetleg nezzed meg itt :

    www.gamefaqs.com
  • Tano
    #28
    Akkor megadom magam és inkább Gothic-ozok egy kicsit. Azért köszi a figyelmeztetést, mieltt még az idegosztályon kötök ki!:DD
  • JxOxExY
    #27
    Tano:Tudom ez nem segítség, de én ennél a résznél borultam ki teljesen a játékban..... repült a kukába!
  • Tano
    #25
    Üdv!
    Van aki már végigjátszotta? A Lord of Darkness amikor küldi ellenem kettesével azokat a szellemlovagokat,és fentről 3 "izé" lövöldöz, akkor milyen statégiát kell követni? Hogy tudok a "főnök" közelébe jutni? Mert a kapukon nem tudok oldalt átmenni, ezek a vadállatok pedig végtelenítve jönnek!! Vagy csak még kitartóbbnak kell lenni? És melyik fegyvert érdemes ekkor használni, mert a shotgunból sikerült kiürítenem már pár száz lőszert! Pls elp!
    előre is thanx a hasznos infókért!
  • Viking
    #23
    Leszedtem demot, hát, gratula a kiadónak, sikerült egy totál fantáziátlan gameet alkotni! Lord of Light, Lord of Darkness, az egész egy marhaság lett, legalábbis amennyit eddig játszottam az alapján, és nem is fogok többet játszani. Nagyon gyenge!
  • gergou
    #22
    Itt azt kell csinalnod, hogy egyreszt : megtalalni a heart stonet, ami a 2 reszen van a cavenek, de elobb a 7 kristalykovel amit a boszorkanytol szereztel, 7 szent helyre vinned kell egyet egyet. Eszre fogod venni, mert keresztek vannak felettuk... A novenyt meg valahol a 2 szinten talalod szintugy, jard korbe sokszor, es valamelyik rejtekajto mogott van....
  • Sephi
    #18
    ahm ez mondjuk 1999 ban nagyott alakitott volna
  • zoozoo
    #17
    oké megvan. csak a lopakodást nem találtam meg
    mégegy kérdés: lehet állítani a kamerát? rohadtul zavar, hogy a háta közepét látom csak
  • zoozoo
    #14
    ciki a tutorialban elakadni?
    mert nekem ez van :)
    nem tudok lopakodni és mindig észrevesz az a nyomorult
  • Sephi
    #13
    Mirol szol? Ugyertem milyen stilus?
  • gergou
    #12
    nah, mar a kovetkezo korban vagyok, es tetszik egyre jobban a game, igaz garfikailag nem nagy durcsi, de nagyon hangulatos
  • Lammer
    #11
    basszus nem immersion, hanem Nliso!
    baah
  • gergou
    #10
    szerintem nem rossz a gamma, tetszik, de most elakadtam
  • Lammer
    #9
    Az Immerzsönös Arcangel a Strat? és a deviánsz féle Archangel meg a 3rdnézetű ugrabugra-hent, most próbáltam ki.
    Legalábbis a dev féle archangelt, érdekes az nli rilíz ami kisebb és sima c-vel írja az is dev-****
  • Sephi
    #8
    Erdekes... de kicsit unalmas mar hogy semmilyen strategia nem jelenik meg es ha meg is az tuti masodik vilaghaborus vagy valami hasonlo:)

    Jelenyen ma meg strategia!
  • gergou
    #6
    megvolt, es tetszett!!
  • Dynamic
    #5
    Ajánlatos itt is előtte letölteni a demót...
  • gergou
    #4
    www.3dgamers.com, es kerestess ra
  • Lazarus
    #3
    képet
  • gergou
    #2
    Megjelent ez a gamma, nagyon igeretesnek tunik nekem, valki mondjon mar egy siteot, ahonnan lehet letolteni:)
  • Lazarus
    #1
    MIIIIIIEZ?