65
Tiger Woods Pga Tour 2003
  • Sir
    #65
    NA végre TWPT gamerek ,ujra feléledt a topic :) én is szivesen jönnék ha van lehetöség.
  • gyraph
    #64
    Különben általában mostmár elég jókat ütök és nem nagyon szoktam plusszolni...Volt már egy csont nélküli ütésem 119 yds és egy 121 yds -ről is...
  • gyraph
    #63
    Nyugi gyakoroltam, de nem voltam kezdő, mert régebben már játszottam a gammával....tehát egyértelmű esélyetek nincs :))))))))) Az a baj, hogy ma már lehet hogy nem tudok játszani, csak holnap, de ez még nem biztos...fél óra és kiderül!
  • K.András
    #62
    Rakd magad online(icq) nem voltam itthon sokat ezért nem tudtam játszani, de amugy én benne vagyok mondjuk addig is gyakorolhattál volna, nehogy nagyon csunyán kapj ki, Zaki remélem te is gyakoroltál!!! :)))
  • gyraph
    #61
    Szépen beizzitottatok erre a gamára megint, le is töltöttem újra, de látom multi az életben nem lesz... :(
  • gyraph
    #60
    Lejött a gamma teljes egészben! Holnap multi?
  • gyraph
    #59
    Lecsorgott az első cd :)
  • gyraph
    #58
    Sajnos Hatos nevű arc most nincs, de találtam egy példányt, ami viszont csak 30kb/s-el jövöget...
  • gyraph
    #57
    Köszönöm,! :)))))))) Sajnos tegnap 18:00 körül elment a netem és csak most jött vissza, de most gözerővel fogom letölteni!
  • zaki
    #56
    mindjárt felrakom a gépre a játékot, és akkor nyomhatjuk, ha benne vagy
  • zaki
    #55
    van kedved egyet játszani?
  • zaki
    #54
    ok, nem gáz
  • K.András
    #53
    Wishmasteren a Hatos nevü srácnál nézd, ö egy nagyon jo barátom(vele szoktam nyomni is), ha nincs szabad slotja akkor mond azt neki hogy K.András azt üzeni hogy ha nem adja oda nyakon lesz vágva=nyisson egy szabad slotot...
    Aztán szoljatok ha mehet...
    Zaki este nem voltam már gépnél azért nem irtam vissza!
  • gyraph
    #52
    koli és a matrix játszik nálam is mindig, de amikor nézztem sajna nem volt, de most megnézzem megint, de wishmaster-en sose nézztem még.
  • gyraph
    #51
    Köszi!
  • zaki
    #50
    csatlakozz a koli.sytes.net vagy a matrix-hub.no-ip.com-ra ott tuti megvan pár gyereknek a tiger woods
  • zaki
    #49
    bazzeg, bocs azt hittem a Mafia-t keresed...
  • zaki
    #48
    [HUN]100mbit a neve a csávónak
  • zaki
    #47
    cstalakozz erre a hubra: wishmaster.no-ip.com
    ott megvan az 1ik gyereknek, ráadásul T3-as kapcsolata van...
  • gyraph
    #45
    Na én ott se találtam , de csak meglessz! Mi a BIN/CUE filenév?
  • zaki
    #44
    a Direct Connect-en tuti +találod, én is onnan szereztem be!
  • zaki
    #42
    köszi
  • zaki
    #41
    bazzeg, erre miért nem gondoltam
  • gyraph
    #40
    Sajnos nem találom a játékot sehol a neten, pedig kettégolfoználak benneteket szivessen! :)
  • K.András
    #39
    "FLTR-O825-9192-1RLC"
    Jo ez csak O-betü nem pedig 0-a van ott!
  • zaki
    #38
    pedig a múltkor ezek közül írtam be az 1.-t amikor felinstalláltam, és nem volt gond
  • zaki
    #37
    bazzeg írjatok már valami cdkey-t ha tudtok, mert nem fogadja el nekem ezek közül semelyiket: FLTR-O825-9192-1RLC
    FLTR-O928-9173-1RU7
    FLTR-O971-0271-1RLF
    FLTR-O974-0271-1RMF
    FLTR-O087-0210-1RLC
    FLTR-O080-1273-1RKG
    FLTR-O173-1250-1RSH
    FLTR-O176-1296-1RT7
    FLTR-O279-1298-1RKD
    FLTR-O262-2292-1RV4
    FLTR-O275-2254-1RTA
    FLTR-O378-2235-1RKH
    FLTR-O361-3294-1RT7
    FLTR-O464-3296-1RV9
    FLTR-O467-3233-1RSA
    FLTR-O560-4242-1RUB
    FLTR-O553-4282-1RU7
    FLTR-O556-4263-1RVC
  • zaki
    #36
    azelőtt egy kicsit gyakorolnom kéne
  • zaki
    #35
    estére felnyomom a game-t, én benne vagyok
  • K.András
    #34
    Mehet a menet akár már ma ha gondoljátok...
  • gyraph
    #33
    Egyenlőre nem találom a DC-n, máshol pedig már nem nagyon lesz. Majdcsak beesik valaki a DC-re akinél van aztán szétgolfozlak benneteket :)
  • zaki
    #32
    nekem is már rég nincs fenn a gépen, de majd felinstallálom, atán mehet a buli
  • gyraph
    #31
    Ezzel a játékkal nekem is lenne kedvem multizni, csak sajnos már rég lettöröltem, de azt hiszem megkeresem valahol, aztán mehet!
  • zaki
    #30
    nekem majd lenne kedvem multizni
  • K.András
    #29

  • K.András
    #28
    Ma sincs kedve senkinek nyomni???
    129307059 ez az icq-számom, ha valaki csatlakozna multiban akkor ezen keressen meg és megbeszéljük, álltalában minden este nyomunk egy-két partit...
  • K.András
    #27
    Senkinek nincsen meg a game???Vagy korán van még?:DDD
  • K.András
    #26
    Nincs valakinek kedve majd online nyomni golfot?kurva jo, haveral szoktam nyomni, ma is vele fogom elég sokat játszunk de még nyugodtan lehetne jönni ha gondoljátok...
  • Ramore
    #24
    Sehol nem lelem a gammát!
  • Fehérember
    #22
    Üdv!
    Kinek van meg ez a csodálatos játék, mert nagyon örülnék ha elküldené postán.
    A részleteket mailban.
    [email protected]